تجارت بودجه - نحوه تبدیل شدن به یک معامله گر بودجه

ساخت وبلاگ

Funded Trading – How to Become A Funded Trader

تجارت فارکس برای بسیاری از افراد دشوار است و با هرگونه تخیل آسان یا ساده نیست. موارد زیادی وجود دارد که هنگام معامله گر باید در نظر بگیرید ، از همه مهمتر ، آیا پول کافی برای زنده ماندن از بازار بی ثبات فارکس دارید.

شروع به عنوان یک معامله گر انفرادی

شروع به عنوان یک معامله گر انفرادی بسیار عالی است زیرا به شما در ساخت شخصیت و پالایش سبک تجارت خود کمک می کند. روش های مختلفی برای تجارت در بازار وجود دارد ، اما تنها مشکلی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند کمبود بودجه است.

ممکن است فکر کنید که نیازی به وام گرفتن در هنگام تجارت ندارید زیرا این مانند سرمایه گذاری در مهارت و توانایی خود به عنوان یک معامله گر است. این عالی به نظر می رسد ، اما اگر در معاملات خود از دست بدهید ، هیچ جایی برای بهبودی ندارید و در نهایت از طریق ذخایر نقدی خود سوزانده می شوید. این یک شیب لغزنده است زیرا وقتی شروع به از دست دادن معاملات می کنید و درآمد اضافی ندارید ، این دستور العمل برای شکستن است.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید به یک معامله گر بودجه تبدیل شوید ، اما بسیاری از مردم نمی توانند آن را به آن سطح تبدیل کنند.

وقتی کار خود را به عنوان یک معامله گر شروع می کنید ، فقط با پول خود تجارت می کنید و فقط می توانید رشد خطی را مدیریت کنید. همچنین کسی نیست که شما را راهنمایی کند ، به این معنی که اگر اشتباه کنید ، در نهایت قیمت آنها را پرداخت می کنید.

گزینه های زیادی برای معامله گران وجود دارد که بتوانند حساب خود را با وجوه تهیه کنند ، اما هنگام ثبت نام در یک برنامه تجارت بودجه ، همه تغییرات را تغییر می دهد. برای انجام این کار ، شما باید مهارت و تجربه در انجام معاملات خوب و به طور کلی دستیابی به سود را هنگام تجارت در بازار نشان دهید.

مشکل تبدیل شدن به یک معامله گر اختصاصی

بنابراین ، گزینه های معامله گران فارکس که به دنبال ایجاد شغل خود هستند چیست؟

ساده ترین گزینه تجارت برای دیگران با تبدیل شدن به یک مدیر نمونه کارها خصوصی است. با این حال ، برای انجام این کار شما باید مجوز معتبری داشته باشید و همچنین باید در مدیریت ، بازاریابی ، مراقبت از مشتری و تجارت چند استعداد داشته باشید.

به این ترتیب می توانید در یک صندوق پرچین ، در یک دفتر آسمان خراش کار کنید ، اما از شما خواسته می شود که در یک شهر پایتخت زندگی کنید. تجارت برای چنین بنگاههای شدید بالا به این معنی است که شما در یک فضای کاری پویا با فشار بالا کار خواهید کرد ، جایی که باید هر روز به روز خود را اثبات کنید و بهبود بخشید ، اگر به زودی نباشید می توانید بدون هیچ گونه اطلاعیه ای خود را اخراج کنید.

واجد شرایط بودن برای یک برنامه تجارت بودجه آسان نیست زیرا بسیار رقابتی است و موقعیت های چند انتخابی در دسترس است. هنگامی که شما به یک معامله گر اختصاصی تبدیل می شوید ، در اکثر تنظیمات ، شما از استراتژی تجارت خود استفاده نخواهید کرد بلکه نیاز به تجارت استراتژی کارفرمای خود دارید.

هنوز گزینه ای برای شما وجود خواهد داشت که از جیب خود سرمایه گذاری کنید ، اما باید نتایج را نشان دهید. ضروری است که شما یک ماه به ماه عملکرد خوبی داشته باشید ، در غیر این صورت صندلی شما در معرض خطر است و به یک معامله گر دیگر داده می شود که نتایج خوبی را نشان می دهد.

ما با فارکس تجارت می کنیم - با ما تجارت کنید!

بودجه فوری در حساب تجارت زنده - اینجا را کلیک کنید

چگونه می توان به یک معامله گر بودجه از راه دور تبدیل شد

برای پیوستن به یک شرکت بازرگانی از راه دور ، اعضای آینده نگر باید آزمون صدور گواهینامه را انجام دهند. این امتحان ورودی وجود دارد زیرا بیشتر شرکت های بازرگانی PROP با هزاران معامله گر سروکار دارند و بنابراین نمی توانند پیشینه هر معامله گر را بررسی کنند. علاوه بر این ، از آنجا که شما در حال تجارت با پول شرکت هستید و آنها نیز ضرر و زیان را جذب می کنند ، بسیار مهم است بدانید که معامله گران از طریق آنها معامله گران با استعدادی هستند که قادر به اداره بازار هستند. the5ers تنها بنگاه در صنعت است که خود تست خود را بر روی پول واقعی (برنامه های تأمین مالی ما) است ، بنابراین اگر آن را تصویب کرده اید ، قبلاً درآمد کسب کرده اید! در مرحله آزمون ، یک معامله گر ملزم به نشان دادن مهارت های خود با توجه به تعریف صندوق از موفقیت خواهد بود. صندوق همچنین اهداف هدف و پارامترهای ریسک را ارائه می دهد.

تجارت با 5ers به عنوان یک معامله گر اختصاصی از راه دور

THE5ers یک شرکت تجاری از راه دور اختصاصی است که به معامله گران با استعداد فارکس این فرصت را می دهد تا با واجد شرایط بودن حساب تجارت بودجه خود ، یک حرفه تجاری جدی را توسعه دهند. شما پول کافی برای ساختن آن به تنهایی ندارید؟نگران نباشید ، زیرا وقتی به برنامه معامله گران بودجه 5 ٪ Forex بپیوندید ، بودجه کامل دریافت می کنید.

این ساده ترین راه برای تأمین بودجه است و بهترین خبر این است که ما همه را از هرجایی و با هر سبک تجاری می پذیریم. هیچ محدودیتی برای تعداد کارمندانی که باید آنها را حفظ کنیم وجود ندارد زیرا ما صندوق تجارت را در یک چارچوب آنلاین اداره می کنیم.

این بدان معناست که هیچ فشاری برای اخراج شما وجود ندارد ، زیرا برنامه تجارت بودجه شما براساس عملکرد شما خواهد بود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک سرمایه گذاری یک بار کوچک را انجام دهید تا بخشی از شرکت اختصاصی از راه دور The5ers و شروع تجارت شوید.

ما به دنبال بهترین معامله گران فارکس در تجارت هستیم و هرکسی که اعتماد به نفس و تعهد واقعی را نشان دهد ، استقبال می کند تا بخشی از شرکت ما شود. در اینجا هیچ صندلی و هزینه اشتراکی به آن متصل نیست ، در حالی که نیازی به نگرانی در مورد مراقبت از مشتری یا شکار مشتری ندارید زیرا ما چنین کاری را انجام نمی دهیم. تنها تمرکز و اشتیاق ما روی معاملات است و همه معامله گران که به بخشی از The5ers تبدیل می شوند و یک حساب معاملاتی با بودجه دریافت می کنند ، انتظار می رود بدرخشد.

برنامه اختصاصی از راه دور The5ers برای کمک به معامله گران به دست آوردن تجربه بدون اینکه تحت فشار برای تجارت با پول خود قرار بگیرند ، طراحی شده است. به شما یک حساب معاملاتی با بودجه داده می شود که می تواند برای همه معاملات استفاده شود ، و کسی نیست که به شما بگوید چه استراتژی معاملاتی را باید اعمال کنید.

ما اعتقاد داریم که آزادی کاملی به معامله گران می دهیم و آنها نیازی به نگرانی ندارند زیرا این پول آنها نیست که آنها در این خط قرار می گیرند.

اگر با استعداد و اطمینان دارید که آن را در صنعت ایجاد خواهید کرد ، چیزی نیست که هنگام تجارت با یک شرکت اختصاصی از راه دور نتوانید به آن دست یابید. بهترین بخش این است که شما نیازی به حضور در دفتر ندارید و تجارت را شروع می کنید زیرا ما یک تجارت آنلاین هستیم و به بازرگانان فرصت نهایی کار از راحتی خانه آنها را ارائه می دهیم.

نتیجه گیری معامله گر

دلایل زیادی وجود دارد که بازرگانان فارکس نمی توانند موفقیت در بازار پیدا کنند و یکی از آنها این است که آنها در اوایل مشاغل خود به اندازه کافی کمک نمی کنند. بسیاری از مردم تمایل دارند که تسلیم شوند و هرگز نتوانند رویاهای خود را تحقق بخشند ، زیرا تجارت با پول خودشان دشوار است و نتایج مداوم را ارائه می دهد.

با این حال ، The5ers با صندوق اختصاصی از راه دور خود چشم انداز را تغییر می دهد. ما به معامله گران این فرصت را می دهیم که با دادن یک حساب کاربری با بودجه و محدودیت در مورد آنها در رابطه با سبک های تجاری و نتایج ، رویاهای خود را تحقق بخشند.

این امر به معامله گران اجازه می دهد تا هنگام قرار دادن معاملات خود ، آزادی کامل داشته باشند و استرس نداشته باشند. همچنین یک برنامه معاملاتی با بودجه وجود دارد که در مورد اشتباهاتی که باید از آنها جلوگیری کند ، به مربی و معامله گران مربی می پردازد و چگونه می توانند سبک تجاری خود را اصلاح و کامل کنند.

همه اینها برای کمک به بازرگانان در تجارت فارکس طراحی شده و به پول زیادی کمک می کند.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید در مورد تجارت فارکس پیش بروید ، اما تجارت با صندوق معاملاتی از راه دور اختصاصی از بهترین راه هایی است که می توانید تجارت کنید. انعطاف پذیری ، فضای زیادی برای رشد و از همه مهمتر فرصتی برای تبدیل شدن به یک معامله گر کاملاً بودجه وجود دارد. این رویای نهایی برای هرکسی است که وارد تجارت فارکس می شود ، و The5ers به همه معامله گران این فرصت را می دهد تا به اوج فعالیت تجاری خود برسند.

پس برای چی منتظری؟امروز با The5ers در تماس باشید و حساب تجارت کاملاً بودجه خود را دریافت کنید.

اگر می خواهید دعوت به تجزیه و تحلیل هفتگی ما برای تجزیه و تحلیل زنده ، ایده های معاملاتی ، استراتژی تجارت و مقالات فارکس با کیفیت بالا ، برای خبرنامه ما ثبت نام کنید.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 32 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:38