برنامه معامله گر میلیونر

ساخت وبلاگ

هر دوشنبه 10:00 - 11:00 بعد از ظهر (SG Time ، GMT+8) پشتیبانی زنده از طریق بزرگنمایی در این پشتیبانی دانشجویی ، ما در مورد استراتژی های معاملاتی آموزش داده شده تجدید نظر خواهیم کرد ، تجارت زنده را با هم انجام می دهیم و ما شما را طی خواهیم کرد تا شما را بسازیماولین 100K USD در تجارت.

گواهینامه فارغ التحصیلی برای کسانی که ارزیابی را برای دوره پیشرفته گذرانده اند اهدا می شود و شما توسط آکادمی تجارت ام مونتا به عنوان "معامله گر حرفه ای" تأیید می شوید.

برنامه معامله گر میلیونر

معامله گران می توانند بلافاصله از استراتژی سایه و استراتژی معاملاتی لاک پشت های تصفیه شده استفاده کنند که ما در طول برنامه 2 ساله فاش خواهیم کرد و ما 100 ٪ به شما تضمین می کنیم که بلافاصله به یک معامله گر سودآور تبدیل می شود. اگر اینطور نیست ، ما شما را به هر مبلغی که در این برنامه تاجر میلیونر پرداخت کرده اید ، بازپرداخت خواهیم کرد.

همچنین می توانید هر ساعت 10 بعد از ظهر 10 بعد از ظهر از طریق زوم ، جلسه مربیگری را دریافت کنید تا بتوانیم از شما پشتیبانی و پیاده روی کنیم تا اولین صندوق های معاملاتی 100K USD خود را بسازیم.

چه کسی برای برنامه Trader میلیونر مناسب برای برنامه BBPTR (帮 帮 帮 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人

برنامه Trader Millionaire برای کسی که مشتاق ایجاد منبع دوم درآمد از تجارت و سرمایه گذاری است ، مناسب است.

دوره برنامه درسی

استراتژی سایه- یک استراتژی معاملاتی است که توسط امیم برای کمک به معامله گران در بازده مداوم در بازار ساخته شده است

استراتژی معاملاتی لاک پشت تصفیه شده- به معامله گران این امکان را می دهد تا به طور بالقوه از پول کم برای کسب درآمد بزرگ استفاده کنند و این بر اساس مفاهیم تجارت لاک پشت اصلی ساخته شده است

BBPTR (帮 帮 普通 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人 人)

معامله کننده اصلی لاک پشت در دهه 1980 ، یک معامله گر به نام ریچارد دنیس موفق شد صندوق تجارت خود را از 1000 دلار به 100 میلیون دلار برساند. بسیاری از مردم تصور می کردند که ریچارد دنیس استعداد خاصی برای انجام معاملات دارد که در آن انجام می شود. با این حال ، ریچارد دنیس توضیح داد که وی یک سیستم تجاری منحصر به فرد ایجاد کرده است و او بسیار نظم و انضباط دارد تا از طریق سیستم پیگیری کند. اما هیچ کس به او اعتقاد نداشت و حتی شریک زندگی و همسرش اعتقاد نداشتند. سرانجام یک روز ، وی سرانجام تصمیم گرفت با انتخاب تصادفی 23 معامله گر برای آموزش نحوه تجارت به آنها ، آزمایشی انجام دهد و وی سیستم خود را "تجارت لاک پشت" می نامد. و پس از چند سال ، این 23 معامله گر به روش های خود بسیار موفق می شوند و موفق به جمع آوری 1. 75 میلیون دلار شدند. با استفاده از این آزمایش ، ریچارد دنیس در تلاش بود تا ثابت کند که "معامله گران ساخته شده اند و متولد نمی شوند". ریچارد دنیس معتقد است که هیچ کس به هیچ وجه قطع نمی شود. ما باید خودمان را قطع کنیم تا هر آنچه می خواهیم باشیم باشیم

به طور کلی 2 نفر وجود دارند که تجارت لاک پشت را در بازار آموزش می دهند. یکی از آنها یک بازاریاب دیجیتالی است که تجارت نمی کند. هزینه دوره 1897 دلار https://sso. teachable.com/secure/162180/checkout/1434127/turtle-trader دوم یک لاک پشت واقعی است که پس از پیوستن به برنامه لاک پشت برای چند ماه از آنجا خارج شد. بسیاری از مردم فکر می کنند که تجارت لاک پشت منسوخ شده و دیگر دیگر مؤثر نیست. با این حال من فهمیدم که هنوز یک استراتژی باقیمانده تجارت لاک پشت وجود دارد که هنوز هم مؤثر است که من در این دوره آن را برای شما آشکار می کنم.

Ichimoku Kinko Hyo یکی از دوستهای من که در یک بانک سرمایه گذاری کار می کند به من گفت که همه معامله گران آنها فقط از Ichimoku Kinko Hyo برای تجارت و چیز دیگری استفاده نمی کنند. دوست من سپس تمام استراتژی هایی را که از آنها استفاده می کنند با من به اشتراک گذاشت. من قبلاً قبل از این در دوره ای برای Ichimoku Kinko Hyo شرکت می کردم و شوکه شدم که نحوه استفاده از Ichimoku Kinko Hyo بسیار متفاوت از آنچه من در این دوره و اینترنت آموخته ام متفاوت است.

نوسانات متوجه خواهید شد که چگونه در زمان های بی ثبات تجارت کنید. شما نه تنها یاد خواهید گرفت که چگونه از برخی از قدرتمندترین شاخص نوسانات استفاده کنید بلکه می توانید نحوه ترکیب برخی از مفاهیم و مفاهیم آماری را درک کنید.

حجم بسیاری از معامله گران فارکس خرده فروشی در تجزیه و تحلیل خود از حجم نادیده گرفته اند زیرا فارکس یک بازار متمرکز است و به همین دلیل ، آنها فکر می کردند که داده های حجم واقعی ندارند ، بنابراین هیچ نکته ای در مورد تجزیه و تحلیل آن وجود ندارد. این یکی از بزرگترین اشتباهات بسیاری از بازرگانان است و یکی از دلایلی که باعث شکست استراتژی های معاملاتی آنها می شود. در این دوره ، من به شما فاش می کنم که چگونه می توانید مزیت ناعادلانه خود را برای تجارت با استفاده از حجم بدست آورید.

همبستگی همبستگی میزان حرکت بین کلاسهای دارایی مختلف یا کلاس دارایی مشابه را نشان می دهد اما محصولات مختلف یا در یک جهت یکسان ، برعکس یا کاملاً تصادفی در طی یک دوره زمانی. من با استفاده از همبستگی با شما در میان می گذارم که می تواند نسبت به پاداش خطر خوبی برای شما ایجاد کند.

داوری در بعضی مواقع ، قیمت یک محصول مشابه یا محصول همبسته ممکن است ارزان تر از محصول دیگر باشد. من یک استراتژی داوری را برای شما فاش می کنم تا بتوانید یک ارزان تر را طولانی تر کنید و یک قیمت گران قیمت را نیز به فروش برسانید.

حرکت یکی از دوست خوب من که به عنوان رئیس تجارت در یک بانک مشغول به کار است ، به من آموخت که چگونه می توانم به طور مؤثر از حرکت استفاده کنم و من قصد دارم در این دوره برای شما فاش کنم.

روانشناسی تجارت

با استفاده از تکنیک های NLP (تکنیک های برنامه نویسی زبانی عصبی) برای کمک به معامله گران به روش زیر:

  • تا معامله گر را از طریق فرآیندی که استراتژی تفکر خود را در سیستم ذهنی خود در یک سطح عملکردی ادغام می کند و باورها و نگرش های خاص را برای فکر کردن از نظر احتمالات شکل می دهد
  • نگرش ها و اعتقادات معامله گر را در مورد تجارت تنظیم کنید تا آنها بدون کوچکترین ترس تجارت کنند
  • به معامله گران آموزش دهید که چگونه متفاوت از همه فکر کنند
  • معامله گران مشتاق را برای ایجاد اعتماد به نفس در معاملات خود پرورش دهید و دیگر از رفتار نامنظم بازار نترسند

سود حاصل از وحشت نحوه تجارت VIX (شاخص ترس) و سود حاصل از وحشت. شاخص VIX یک شاخص نوسانات حاصل از گزینه های S& P 500 است که قیمت هر گزینه نمایانگر انتظار بازار از نوسانات پیش رو به جلو است.

یکی از اقوام من ، یک معامله گر برتر صندوق پرچین با من به اشتراک گذاشت که چگونه می توانم آتی شاخص VIX را تجارت کنم. وی در حال حاضر رئیس آینده و FX در یک بانک بزرگ سنگاپور است.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 33 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:16