چگونه می توان حرفه تجارت خود را از بی تجربگی تا تسلط ایجاد کرد

ساخت وبلاگ

How To Build Your Trading Career From Nothing To Mastery

معامله گر آینده نگر خوش آمدید! ما از دیدن شما در حال فکر کردن حرفه ای در تجارت هستیم. گرچه سخت و در بعضی مواقع استرس زا ، تجارت می تواند یک انتخاب شغلی فوق العاده با ارزش و پرسود باشد. تصمیمات درستی بگیرید و دیگر مجبور نخواهید شد دوباره به رئیس دیگری پاسخ دهید. اما اشتباهات را ایجاد کنید و ... خوب ، شما خطرات را می دانید.

برای موفقیت ، باید منحنی یادگیری ، بهترین شیوه های خود و خودتان را بدانید. چیزهای بیشتری وجود دارد که باید بدانید که آیا می خواهید موفق شوید اما این چند نکته مکان مناسبی برای شروع است. بنابراین بیایید برویم.

چرا حرفه ای در تجارت؟

اولین کاری که شما باید قبل از قرار دادن کلاه معامله گر خود انجام دهید این است که از خود بپرسید که دقیقاً چه می خواهید این باعث شده است که شما را به دنبال یک حرفه بالقوه در تجارت باشید. یکی از اصلی ترین دلایلی که مردم تجارت را امتحان می کنند این است که استقلال را ارائه می دهد. شما دیگر یک رئیس خواستار و غیرقانونی نخواهید داشت که گردن خود را تنفس می کند ، هر حرکتی خود را بررسی می کند ، و همچنین مشتری هایی برای خدمت به شما نخواهد داشت. خوب به نظر می رسد ، اینطور نیست؟

در حالی که از نظر تئوری ، غرق شدن ناظران شما فوق العاده خوب به نظر می رسد ، این اغلب اولین قدم برای سقوط در روز بدون انگیزه و بی برنامه است. اگرچه ممکن است از کارفرمای خود ناراحت باشید ، آنها چارچوبی را با کارهای تعیین شده در زمان های مشخص به شما ارائه می دهند. وقتی مردم از این محدودیت ها رهایی می یابند ، اغلب خود را گم می کنند. اگر می خواهید تجارت کنید ، باید برای اجرای نظم و انضباط سخت و سفارش خود آماده باشید.

بدون اینکه از نزدیک به یک چارچوب رعایت شود ، احتمالاً می خواهید هر سرمایه ای را که در بازار قرار داده اید از دست دهید. تجارت آزاد و بدون سفارش در نهایت شما را به سمت عذاب و بازگشت به صفر سوق می دهد. دوباره سؤال مستقل را از خود بپرسید اما این بار به خودتان دو پاسخ پیشنهاد دهید. آیا شما برای استقلال آرزو می کنید زیرا از اینکه به شما گفته می شود چه کاری انجام دهید یا این است که خودکفایی و خود انگیزشی که می توانید نظم و انضباط و ایجاد انگیزه خود را داشته باشید ، دوست دارید؟اگر این سابق است ، ممکن است بخواهید در این تصمیم تجدید نظر کنید. اگر این دومی باشد ، خوب ، بیایید به دنبال آن باشیم.

چرا یک حرفه تجاری مستقل را حفظ می کنید؟

میزان نظم و انضباط مورد نیاز شما به عنوان یک معامله گر موفق بسیار زیاد است. از مدیریت سرمایه خود در زمان بحران گرفته تا جلوگیری از مشکلات خطر ، باید باسن خود را برای یادگیری و کامل کردن تمام مهارت های لازم برای ماندن در آنجا و امیدوارم که شکوفا شوید.

تجارت ، از همه ، مهارت است و شما باید از نظر ذهنی به یادگیری آن به این ترتیب نزدیک شوید. مانند همه مهارت های دیگر ، قدرت تجارت چیزی است که باید از طریق آموزش ، مربیگری و فداکاری قوی به دست بیاید. تکنیک هایی برای یادگیری ، تمرین و استاد وجود دارد.

اما به سادگی تسلط بر این تکنیک ها موفقیت را به تنهایی نمی آورد. تجارت حرفه ای نیست که در آن بتوانید از اقدامات موفق دیگران تقلید کنید و انتظار دارید که خودتان به طور مساوی یا حتی تا حدی موفق باشید.

مرحله یادگیری

به احتمال زیاد شما فرایند یادگیری را بدون هیچ گونه نظارتی شروع خواهید کرد ، اما از این موضوع غافل نشوید ، آموزش ها و راهنماهای زیادی وجود دارد که بصورت آنلاین در دسترس است. یک سلب مسئولیت دیگر - تحمل خطاها در این زمینه فوق العاده کم است. شانس این است که شما بدون راهنمایی مناسب شکست خواهید خورد. هنگام شروع مرحله یادگیری ، برای این کار آماده شوید.

هنگامی که بدانید این همان چیزی است که شما می خواهید و این همان چیزی است که می خواهید به آن بروید ، باید به دنبال راه هایی برای یادگیری باشید. توجه داشته باشید که هزاران سیستم و طرح عملی در مورد چگونگی موفقیت به عنوان یک معامله گر وجود دارد.

دلیل بسیاری از افراد این است که تجارت یک مهارت فردی است. هر معامله گر یک رویکرد متفاوت و تفسیر متفاوتی از نحوه انجام آن دارد. نگرش شما نسبت به آموزش باید بسیار انعطاف پذیر و برای بسیاری از روش های تفکر باز باشد. هدف شما در اینجا پیدا کردن موردی است که برای شما مفید است. بیشتر سیستم های آموزشی که با آنها روبرو می شوید ، مناسب شما نیستند. شما باید آماده باشید تا قبل از تسویه حساب در یک برنامه یا دوره ای که برای شما کار می کند ، از هر آنچه در دسترس است استفاده کنید.

در اینجا مکان خوبی برای شروع وجود دارد - بالاترین روش دقت در تجارت.

تا زمانی که یاد نگرفتید و دقیقاً نمی فهمید که می توانید بر اساس شخصیت خود چه کاری انجام دهید ، پرداخت نکنید. از نسخه رایگان هر سیستم با مغز خود کلیک کنید تا زمانی که کاملاً مطمئن باشید که نسخه مناسب را پیدا کرده اید. فقط در این صورت باید بروید و حق بیمه را پیدا کنید و هزینه های بیشتری را بپردازید.

هنگامی که شروع به شیرجه زدن به عمیق در یادگیری می کنید ، حتماً بر روی مفاهیم مختلفی که خیلی شبیه هم نیستند ، انرژی خود را اعمال کنید. مهم است که شما یک دیدگاه گسترده داشته باشید. هنگامی که مطالعه کردید و می دانید کجا باید دنبال کنید ، در نظر بگیرید که چگونه این مسیر با شخصیت شما کار می کند. در نهایت شما باید سبک را تنظیم کنید تا با مغز منحصر به فرد خود کار کنید ، بنابراین شروع به فکر کردن در مورد آن کنید. علاوه بر یادگیری عملی که انجام می دهید ، جنبه ذهنی تجارت را مطالعه کنید. خود را برای درک عوامل استرس زا ، تکنیک های مقابله و غیره بدست آورید.

پیدا کردن مربی مناسب

بنابراین اکنون که چیزی یاد گرفته اید و رویکرد طبیعی خود را می دانید ، به دنبال سرمایه گذاری بعدی در حرفه تجارت خود باشید. پیدا کردن یک معامله گر با تجربه مهم است که می تواند شما را راهنمایی کند و شما را به سطح بعدی برساند. در اینجا ارزان نباشید ، در بهترین آموزش و پرورش که می توانید سرمایه گذاری کنید سرمایه گذاری کنید.

پیدا کردن معلم یا مربی مناسب بسیار چالش برانگیز است. همه چیز جهانی است و ما به بسیاری از مدارس فکری و سبک دسترسی داریم ، می تواند بسیار ارعاب کننده باشد که انتخاب کنیم چه کسی ممکن است مربی کامل باشد.

در اینجا ما باید به اصول اولیه برگردیم و به شما بگوییم که تعجب نکنید اگر وقتی یک مربی می گیرید ، این کار را برای شما انجام نمی دهد. مربی شما شخصیت متفاوتی نسبت به شما دارد و آنچه برای او کار کرده است به طور خودکار به معنای این نیست که این برای شما مفید باشد. ما را باور کنید وقتی می گوییم که شما نباید سعی کنید از موفقیت دیگران تقلید کنید.

Trading Career funded banner

یادگیری و عدم موفقیت با یک مربی

برای یادگیری موفقیت آمیز از یک مربی ، باید درک کنید که فقط می توانید به جای تقلید ، چیزها را از درک بگیرید. اگر کار نکند ، لزوماً به این معنی نیست که مربی بد یا کلاهبرداری است ، ممکن است به این معنی باشد که شخصیت شما با روش تدریس کار نمی کند.

اگر با یک مربی خاص کار نمی کند ، بالغ تر از متوسل شدن به تماس با کلاهبردار یا دروغگو باشید. موفقیت شما فقط در صورتی حاصل می شود که تفاوتهای ذهنی خود را از مربی یا معلم خود درک کنید. تقلید از یک گورو موفقیت شما را به همراه نخواهد داشت و این بدان معنی نیست که آنها معامله گران یا مربی خوبی نیستند.

در تجارت سودآور شوید

خوب ، اکنون شما در حال حاضر یک استراتژی تجاری دارید ، شما قبلاً با تجزیه و تحلیل فنی آشنا هستید ، ارزها را یاد گرفته اید ، و نمودارها را می شناسید. حال شما باید بین یک معامله گر به طور مداوم سودآور و دیگران تمایز قائل شوید ، این یک مرحله بسیار مهم است ، معامله گران در این مرحله فکر می کنند که آنها می دانند چه کاری انجام دهند زیرا آنها تجربه ای دارند ، اما در واقع آنها شروع به از دست دادن پول می کنند.

چرا؟از آنجا که در این مرحله شما باید یک برنامه مدیریت و تجارت ریسک ایجاد کنید ، باید تست ها را انجام دهید و یک ژورنال را نگه دارید ، و بیشتر معامله گران اهمیت زیادی به آن نمی دهند. علاوه بر این ، شما باید جنبه روانشناختی تجارت را بیاموزید و درک کنید ، در اینجا نکته مهمی است که همیشه باید شما را همراهی کند - معامله گران موفق ، اگر وقت خود را برای یادگیری آن اختصاص دهید ، بیشتر توجه خود را به جنبه ذهنی تجارت می اندازد.، شما مطمئناً در مسیر درست هستید!

پس از پایان مطالعات

پس از تسلط بر مفاهیم تجاری خود و شروع تجارت ، تمرین تمرین را انجام دهید. شما برای همه شرایط برنامه ای دارید ، باید برای همه سناریوها حفاری کنید. شما باید از همه چیز آگاه باشید تا بتوانید شیوه ای ایده آل خود را برای انجام کارها بسازید. کاردستی و سبک خود را کامل کنید.

این به معنای تجارت نسخه ی نمایشی ، شبیه سازها و هر چیز دیگری است که می توانید پیدا کنید که به شما امکان می دهد در هنگام انجام تجارت واقعی با همه چیزهایی که با آن روبرو هستید روبرو شوید.

وقتی فکر می کنید استاد هستید ، منابع تجاری خود را جمع کنید. در اینجا چهار کانال ممکن وجود دارد که مهارت های تازه به دست آمده خود را برای استفاده عالی قرار دهید.

  1. با بودجه خود تجارت کنید. پول خود را در معرض خطر قرار دهید تا زمانی که یک حساب کاربری به اندازه کافی بزرگ برای تأمین درآمد خود در نظر بگیرید.
  2. برای کار در صندوق پرچین اقدام کنید. با این حال ، شما باید رفت و آمد کنید ، تحت دستورالعمل های آنها کار کنید ، استراتژی های آنها را بیاموزید و از راهنماهای تحلیلگر خود استفاده کنید. وفاداری این بنگاهها کم است. پس از شکست ، آنها ممکن است سریع درب را به شما نشان دهند.
  3. مشتری های خود را دریافت کنید. افرادی را پیدا کنید که با پول خود به شما اعتماد کنند. شما پول آنها را تجارت می کنید و نتیجه را با آنها به اشتراک می گذارید. این می تواند عملی باشد. شما می توانید از محل زندگی خود ، در زمان خود کار کنید اما مسئولیت سرمایه شخص دیگری را بر عهده دارید.
  4. بهترین و آخرین گزینه - برای یک برنامه معامله گران تأمین شده اعمال کنید.

آخرین گزینه در این لیست گزینه ای است که ما واقعاً ترجیح می دهیم و به شما توصیه می کنیم که به شدت در نظر بگیرید. معامله گران در سکوی 5ers هرگز مجبور به تجارت با پول خود نخواهند بود. علاوه بر این ، ما به حساب شما یک طرح رشد بسیار بزرگتر و نمایی ارائه می دهیم که بلافاصله به محض رسیدن هدف رشد 10 ٪ به مرحله اجرا می رسد. شما برای عملکرد فوق العاده پرداخت می کنید و هرگز به هزینه رشد شما نیست ، زیرا اگر این سرمایه گذاری شده بود ، سرمایه گذاری می شود.

شغل تجارت - خط پایین

اگر تصمیم دارید حرفه ای در تجارت را دنبال کنید ، ما صمیمانه امیدواریم که این یک حرفه پر سود و طولانی در بازار باشد. اطمینان حاصل کنید که گوشه ها را قطع نمی کنید و خود را برای هر چیزی که تصور می کنید ممکن است بازار به سمت شما پرتاب کند ، آماده می کنید. مطالعه و تمرین کنید و یک روز فقط ممکن است خود را به خوبی از میوه های یک بازار فراوان زندگی کنید.

اگر می خواهید دعوت به تجزیه و تحلیل هفتگی ما برای تجزیه و تحلیل زنده ، ایده های معاملاتی ، استراتژی تجارت و مقالات فارکس با کیفیت بالا ، برای خبرنامه ما ثبت نام کنید.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 30 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:28