آشنایی با Neo Token (NEO)

ساخت وبلاگ

پیش بینی قیمت NEO BULLISH برای 2023 8. 72 دلار تا 11. 24 دلار است.

قیمت NEO (NEO) نیز ممکن است به زودی به 15 دلار برسد.

پیش بینی قیمت نزرهای نزولی برای 2023 5. 97 دلار است.

در پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2023 ، ما از آمار ، الگوهای قیمت ، RSI ، RVOL و سایر اطلاعات در مورد NEO برای تجزیه و تحلیل حرکت آینده Cryptocurrency استفاده می کنیم.

وضعیت فعلی NEO (NEO)

قیمت فعلی 6. 52 $ 24 - حجم معاملات ساعت 18،159،620 $ 24 - ساعت تغییر قیمت 1. 0 ٪ افزایش در گردش 70،530،000 همه - زمان بالا 198. 38 دلار (در 15 ژانویه 2018)

وضعیت فعلی بازار NEO (منبع: Coingecko) NEO (NEO) چیست؟

NEO یک نشانه حاکمیتی از نئو است ، یک اکوسیستم blockchain که در نظر گرفته شده در توسعه یک اقتصاد هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. این blockchain برای اولین بار در سال 2014 با نام Antshares معرفی شد. سه سال بعد ، در سال 2017 ، این پروژه به عنوان NEO ، نام فعلی آن ، مجدداً مورد استفاده قرار گرفت. در اکوسیستم Neo blockchain دو نشانه بومی وجود دارد - NEO و NEO GAS. NEO برای ایجاد نقش های مالکیت و مدیریتی در blockchain استفاده می شود ، در حالی که از گاز NEO برای پرداخت هزینه های blockchain استفاده می شود.

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2023

NEO (NEO) در حال حاضر موقعیت 74 را در Coingecko در اختیار دارد. پیش بینی قیمت NEO 2023 در زیر با یک بازه زمانی روزانه توضیح داده شده است.

الگوی مثلث نزولی NEO /USDT (منبع: TradingView)

نمودار فوق از NEO (NEO) الگوی مثلث نزولی را ارائه داد. این الگوی بیشتر در هنگام رکود مشاهده می شود و اغلب به عنوان یک سیگنال نزولی تعبیر می شود. الگوی مثلث صعودی در الگوی مثلث نزولی معکوس می شود. از آنجا که قیمت همچنان به اوج پایین می آید ، مثلث های نزولی به سرمایه گذاران و بازرگانان نشان می دهد که فروشندگان نسبت به خریداران پرخاشگرتر هستند. هنگامی که قیمت از مثلث در جهت روند کلی خارج می شود ، الگوی کامل است.

برخلاف تصور عامه ، یک مثلث نزولی می تواند صعودی یا نزولی باشد. یک الگوی مثلث نزولی منظم به طور سنتی به عنوان یک الگوی نمودار نزولی در نظر گرفته می شود. از طرف دیگر ، الگوی مثلث نزولی می تواند صعودی باشد.

در حال حاضر ، NEO (NEO) در محدوده 6. 48 دلار است. اگر این الگوی ادامه یابد ، قیمت نئو ممکن است به سطح مقاومت 7. 46 دلار و 9. 25 دلار برسد. اگر روند معکوس شود ، ممکن است قیمت نئو به 5. 80 دلار کاهش یابد.

سطح پشتیبانی و مقاومت NEO (NEO)

نمودار زیر سطح پشتیبانی و مقاومت NEO (NEO) را نشان می دهد.

سطح پشتیبانی و مقاومت NEO /USDT (منبع: TradingView)

از بازه زمانی روزانه فوق ، ما می توانیم موارد زیر را به عنوان سطح مقاومت و پشتیبانی برای NEO (NEO) تفسیر کنیم.

مقاومت سطح 1 7. 85 $ مقاومت سطح 2 10. 43 $ مقاومت 3 12. 74 $ سطح پشتیبانی 5. 97 $

سطح پشتیبانی و مقاومت نئو

نمودارها نشان می دهد که NEO (NEO) طی یک ماه گذشته روند صعودی را انجام داده است. اگر این روند ادامه یابد ، نئو ممکن است همراه با گاوها که از سطح مقاومت خود با 11. 24 دلار عبور می کنند ، اجرا شود.

بر این اساس ، اگر سرمایه گذاران در برابر رمزنگاری قرار بگیرند ، ممکن است قیمت NEO (NEO) تقریباً به 7. 71 دلار کاهش یابد ، یک سیگنال نزولی.

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2023 - RVOL ، MA و RSI

حجم نسبی (RVOL) NEO (NEO) در نمودار زیر نشان داده شده است. این نشانگر چگونگی تغییر حجم معاملات فعلی در طی یک دوره زمانی از حجم معاملات قبلی است. در حال حاضر ، RVOL NEO در زیر خط قطع قرار دارد و نشانگر شرکت کنندگان ضعیف در روند فعلی است.

NEO /USDT RVOL ، MA ، RSI (منبع: TradingView)

همچنین ، میانگین متحرک (MA) NEO (NEO) در نمودار بالا نشان داده شده است. نکته قابل توجه ، قیمت NEO (NEO) زیر 50 میلی آمپر (کوتاه مدت) قرار دارد ، بنابراین در روند نزولی قرار دارد. در حال حاضر ، نئو وارد یک کشور نزولی شده است. بنابراین ، احتمال وجود روند برگشت نئو در هر زمان وجود دارد.

در همین حال ، شاخص قدرت نسبی (RSI) NEO 44. 49 است. این بدان معنی است که NEO (NEO) تقریباً در یک وضعیت فراوان قرار دارد. با این حال ، این بدان معنی است که ممکن است در روزهای آینده یک معکوس عمده قیمت نئو رخ دهد. بنابراین ، معامله گران باید با دقت تجارت کنند.

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2023 - ADX ، RVI

بگذارید اکنون به شاخص متوسط جهت (ADX) NEO (NEO) بپردازیم. این به اندازه گیری قدرت کلی روند کمک می کند. شاخص میانگین مقادیر دامنه قیمت در حال گسترش است. این سیستم سعی دارد با استفاده از شاخص های DMI با ADX ، قدرت حرکت قیمت را در جهت های مثبت و منفی اندازه گیری کند.

NEO /USDT ADX ، RVI (منبع: TradingView)

نمودار فوق نشان دهنده ADX NEO (NEO) است. در حال حاضر ، ADX NEO در محدوده 46. 55 قرار دارد و بنابراین ، این یک روند قوی را نشان می دهد.

نمودار فوق همچنین شاخص نوسانات نسبی (RVI) NEO (NEO) را نشان می دهد. RVI انحراف مداوم تغییرات قیمت را در یک دوره زمانی اندازه گیری می کند. RVI NEO زیر 50 قرار دارد که نشانگر نوسانات کم است. در حقیقت ، RSI NEO (NEO) در 44. 49 است بنابراین یک سیگنال فروش بالقوه را تأیید می کند.

مقایسه NEO با BTC ، ETH

نمودار زیر مقایسه قیمت بین بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) و NEO (NEO) را نشان می دهد.

BTC در مقابل ETH و NEO مقایسه قیمت (منبع: TradingView)

از نمودار فوق می توانیم تفسیر کنیم که تغییرات قیمت BTC ، ETH و NEO در یک روند مشابه حرکت می کنند. این نشان می دهد که وقتی قیمت BTC و ETH افزایش یا کاهش می یابد ، قیمت نئو نیز به ترتیب افزایش یا کاهش می یابد.

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2024-2030

در هنگام پیش بینی قیمت ها از جمله تغییرات حجم ، تغییرات قیمت ، چرخه بازار و سکه های مشابه ، عوامل بی شماری در نظر گرفته می شود. بیایید قیمت NEO (NEO) را بین سالهای 2024 تا 2030 پیش بینی کنیم.

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2024

اگر عمل کاهش قیمت کاملاً کند شود و روند معکوس شود ، احتمالاً NEO (NEO) ممکن است تا سال 2024 20 دلار برسد.

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2025

با چندین به روزرسانی در شبکه ، NEO (NEO) ممکن است وارد یک مسیر صعودی شود. اگر سکه توجه سرمایه گذاران اصلی را به خود جلب کند ، ممکن است نئو تا سال 2025 به 25 دلار برسد.

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2026

اگر NEO (NEO) سطح مقاومت عمده ای را حفظ کند و همچنان به عنوان گزینه سرمایه گذاری بهتر در بین سرمایه گذاران برای 3 سال آینده شناخته شود ، NEO برای برخورد 30 دلار تجمع می کند

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2027

اگر NEO (NEO) سطح مقاومت عمده ای را حفظ کند و همچنان به عنوان گزینه سرمایه گذاری بهتر در بین سرمایه گذاران برای 4 سال آینده شناخته شود ، NEO برای برخورد 35 دلار تجمع می کند

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2028

اگر NEO (NEO) سطح مقاومت عمده ای را حفظ کند و همچنان به عنوان گزینه سرمایه گذاری بهتر در بین سرمایه گذاران برای 5 سال آینده شناخته شود ، NEO برای رسیدن به 40 دلار تجمع می کند

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2029

NEO (NEO) در میان روندهای موجود در بازار رمزنگاری بسیار ناگفته ، موضع قوی را به عنوان گزینه سرمایه گذاری بهتر برای 6 سال آینده در اختیار دارد. با رانندگی تظاهرات قابل توجه قیمت ، نئو در سال 2029 به 45 دلار رسید.

پیش بینی قیمت NEO (NEO) 2030

اگر سرمایه گذاران وارد شوند و شرط بندی های خود را بر روی NEO (NEO) قرار دهند ، شاهد سنبله های اصلی هستند. نئو ممکن است تا سال 2030 به 50 دلار برسد.

با پیشرفت مداوم در شبکه NEO ، می توان گفت که 2023 سال خوبی برای نئو است. به همین دلیل ، پیش بینی قیمت صعودی NEO (NEO) در سال 2023 12. 74 دلار است. از طرف دیگر ، پیش بینی قیمت نزولی پیش بینی قیمت NEO (NEO) برای سال 2023 5. 94 دلار است.

علاوه بر این ، با پیشرفت ها و به روزرسانی های اکوسیستم Neo ، عملکرد NEO به خیلی زودتر از این کمک می کند تا بالاتر از همه زمان های فعلی خود (ATH) 198. 38 دلار به زودی برسد. اما اگر سرمایه گذاران معتقدند نئو سرمایه گذاری خوبی در سال 2023 است ، ممکن است به 15 دلار نیز برسد.

1. NEO (NEO) چیست؟

NEO نشانه حاکمیتی از نئو است. NEO یک اکوسیستم blockchain است که برای کمک به ایجاد یک اقتصاد هوشمند طراحی شده است.

2. از کجا می توانید NEO (NEO) خریداری کنید؟

NEO (NEO) در بسیاری از مبادلات رمزنگاری شده شامل Binance ، FMFW. IO ، OKX ، UPBIT ، DIGIFINEX ، P2PB2B ذکر شده است.

3. آیا NEO (NEO) به زودی به یک ورزشکار جدید می رسد؟

با پیشرفت و به روزرسانی های مداوم در سکو NEO ، NEO امکان رسیدن به زودی به ATH خود را دارد.

4- بالاترین زمان (ATH) فعلی NEO (NEO) چیست؟

در 15 ژانویه 2018 ، NEO (NEO) به تمام وقت خود (ATH) جدید 198. 38 دلار رسید.

5- آیا NEO (NEO) در سال 2023 سرمایه گذاری خوبی است؟

به نظر می رسد NEO (NEO) امسال یکی از ارزهای رمزنگاری برتر است. مطابق دستاوردهای ثبت شده نئو در چند ماه گذشته ، نئو در سال 2023 سرمایه گذاری خوبی محسوب می شود.

6. آیا NEO (NEO) می تواند به 15 دلار برسد؟

NEO (NEO) یکی از رمزنگاری های فعال است که همچنان به حفظ وضعیت صعودی خود ادامه می دهد. سرانجام ، اگر این روند صعودی ادامه یابد ، NEO (NEO) به زودی 15 دلار خواهد رسید.

7. قیمت NEO (NEO) تا سال 2024 چه خواهد بود؟

پیش بینی می شود قیمت NEO (NEO) تا سال 2024 به 20 دلار برسد.

8- قیمت NEO (NEO) تا سال 2025 چه خواهد بود؟

پیش بینی می شود قیمت NEO (NEO) تا سال 2025 به 25 دلار برسد.

9. قیمت NEO (NEO) تا سال 2026 چه خواهد بود؟

پیش بینی می شود قیمت NEO (NEO) تا سال 2026 به 30 دلار برسد.

10. قیمت NEO (NEO) تا سال 2027 چه خواهد بود؟

پیش بینی می شود قیمت NEO (NEO) تا سال 2027 به 35 دلار برسد.

سلب مسئولیت: نظر بیان شده در این نمودار صرفاً نویسنده است. این هیچ توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. تیم بعد از آن ، همه قبل از سرمایه گذاری ، همه را تشویق می کنند تا تحقیقات خود را انجام دهند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 34 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:59