مدیریت ریسک در نمونه کارها شما

ساخت وبلاگ

برای اکثر افراد ، "خطر" تصاویر منفی را برانگیخته است - رانندگی سریعتر از حد مجاز سرعت ، قرار دادن شرط بندی ها بر روی "یک شات بلند" یا سفر به تنهایی به مکانهای ناآشنا. از نظر سرمایه گذاری ریسک را ذکر کنید ، و ممکن است مردم در مورد از دست دادن پس انداز زندگی خود فکر کنند. اما در واقعیت ، ریسک سرمایه گذاری به اشکال مختلفی ایجاد می شود و هرکدام می توانند بر نحوه دستیابی به اهداف مالی خود تأثیر بگذارند. نکته اصلی مقابله با ریسک سرمایه گذاری یادگیری نحوه مدیریت آن است.

مرحله اول: خطرات مختلفی را که در آن وجود دارد درک کنید

ریسک سرمایه گذاری به طور کلی به عنوان احتمال اینکه بازده واقعی یک سرمایه گذاری پایین تر از انتظارات سرمایه گذار باشد تعریف می شود. ترس از از دست دادن مقداری پول احتمالاً یکی از دلایلی است که مردم ممکن است حتی برای پس انداز طولانی مدت ، سرمایه گذاری های محافظه کارانه را انتخاب کنند. در حالی که ریسک سرمایه گذاری به خطر عمومی ضرر اشاره دارد ، می توان آن را به طبقه بندی های خاص تر تقسیم کرد. آشنایی با خود با انواع مختلف خطر ، اولین قدم در یادگیری نحوه مدیریت آن در نمونه کارها است.

خطر بازار

همچنین به عنوان ریسک سیستماتیک شناخته می شود ، ریسک بازار این احتمال وجود دارد که ارزش یک امنیت در بازار کلی خود به طور هم زمان حرکت کند. به عنوان مثال ، اگر بورس سهام در حال کاهش است ، ممکن است صندوق های متقابل سهام موجود در سبد خرید شما نیز کاهش یابد. یا اگر قیمت اوراق قرضه در حال افزایش باشد ، احتمالاً ارزش اوراق شما بالا می رود.

خطر نرخ بهره

بیشتر اوقات با سرمایه گذاری های با درآمد ثابت همراه است ، این ریسکی است که قیمت اوراق قرضه یا قیمت صندوق اوراق قرضه با افزایش نرخ بهره کاهش می یابد.

خطر تورم

این خطر که ارزش نمونه کارها شما با کاهش قدرت خرید پس انداز شما ، در نتیجه تورم ، از بین برود. هنگام ارزیابی سرمایه گذاری های محافظه کارانه ، مانند اوراق قرضه ، صندوق های اوراق قرضه و صندوق های بازار پول* به عنوان سرمایه گذاری های بلند مدت باید ریسک تورم در نظر گرفته شود. در حالی که سرمایه گذاری شما ممکن است با گذشت زمان سود خود را ارسال کند ، اگر حداقل با نرخ تورم همگام نباشد ، ممکن است ارزش از دست بدهد.

*سرمایه گذاری در صندوق بازار پول توسط شرکت بیمه سپرده فدرال یا هر آژانس دولتی دیگر بیمه و تضمین نمی شود. اگرچه این صندوق به دنبال حفظ ارزش سرمایه گذاری شما با قیمت 1. 00 دلار در هر سهم است ، اما می توان با سرمایه گذاری در صندوق از دست داد.

ریسک اعتباری

با اوراق قرضه و صندوق های اوراق قرضه بازی می شود. این به توانایی صادرکننده اوراق قرضه در بازپرداخت بدهی خود همانطور که وعده داده می شود هنگام بلوغ اوراق قرضه اشاره دارد. اوراق قرضه و وثیقه توسط آژانس هایی مانند مودی و استاندارد و پور رتبه بندی اعتباری داده می شود. به طور کلی ، هرچه رتبه بالاتر باشد ، ریسک اعتبار پایین تر می شود. اوراق قرضه ناخواسته ، که عموماً کمترین رتبه را دارند ، از نظر اعتبار از نظر خطرناک ترین هستند. بنابراین افرادی که روی آنها سرمایه گذاری می کنند ، به طور معمول به دنبال بازده بالاتری برای جبران ریسک اعتباری بالاتر خود هستند.

علاوه بر این ، سرمایه گذاری های بین المللی شامل خطراتی مانند نوسان ارزش ارزی (خطر ارزی) و همچنین پتانسیل تحولات اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی است که ممکن است بر بازارهای یک کشور تأثیر بگذارد.

مرحله دوم: خطرات را با سرمایه گذاری های متنوع مدیریت کنید

کلیشه قدیمی ، "تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید" ، برای قلمرو سرمایه گذاری بسیار کاربرد دارد. روند تنوع ، گسترش پول شما در بین چندین سرمایه گذاری مختلف و کلاس های سرمایه گذاری ، به طور خاص برای کمک به مدیریت ریسک بازار در یک نمونه کارها استفاده می شود. از آنجا که آنها در بسیاری از اوراق بهادار مختلف سرمایه گذاری می کنند ، وجوه متقابل می تواند راه های ایده آل برای متنوع سازی باشد.

انتخاب بیش از یک صندوق متقابل برای نمونه کارها شما می تواند ریسک بیشتری را مدیریت کند. همچنین مزایای بالقوه انتخاب سرمایه گذاری ها را از بیش از یک کلاس دارایی در نظر بگیرید: وقتی سهام به دلیل تغییر شرایط به ویژه سخت است ، اوراق قرضه ممکن است به طرز چشمگیری تحت تأثیر قرار نگیرد.

مؤلفه های کل بازده ، 1985 - 2017

در حالی که سهام از نظر تاریخی درآمد و قدردانی سرمایه را ارائه داده است ، بازده کل اوراق قرضه در درجه اول از درآمد بهره تشکیل شده است. عملکرد گذشته نشانگر نتایج آینده نیست.

منبع: Chartsource ® ، DST Systems ، Inc. برای دوره های برگزاری پایان 31 دسامبر 2017. سهام توسط شاخص S& P 500 ارائه می شود. سرمایه گذاری مستقیم در یک فهرست امکان پذیر نیست. عملکرد شاخص نشان دهنده تأثیر هزینه های سرمایه گذاری و مالیات نیست. نتایج واقعی از معیارها متفاوت است و احتمالاً پایین تر خواهد بود. عملکرد گذشته تضمینی برای نتیجه گرفتن در آینده نیست.© 2018 ، DST Systems ، Inc. تولید مثل به طور کامل یا جزئی ممنوع است ، به جز مجوز. کلیه حقوق محفوظ است. مسئول هرگونه خطا یا حذف نیست.(CS000037)

مرحله سوم: سرمایه گذاری های خود را با اهداف خود مطابقت دهید

قبل از اینکه بتوانید تصمیم بگیرید که چه نوع سرمایه گذاری از دیدگاه خطر مناسب است ، باید اهداف پس انداز خود را ارزیابی کنید. آیا حفظ هدف شما از اصلی ، درآمدزایی برای هزینه های جاری یا ایجاد ارزش اصلی شما در بیش از تورم و بالاتر است؟نحوه پاسخگویی به این امر به شما امکان می دهد تعادل مناسب بین بازده مورد نظر برای دستیابی به آن و ریسکی که مایل به فرض هستید پیدا کنید.

افق زمانی را با گزینه های سرمایه گذاری خود مطابقت دهید

افق زمانی خود را برای رسیدن به اهداف خود بررسی کنید و در نظر بگیرید که چقدر راحت می توانید در ارزش سرمایه گذاری های خود ضررهای کوتاه مدت را سوار کنید. به یاد داشته باشید ، هرچه افق زمانی شما طولانی تر باشد ، نوسانات بیشتری می توانید در نمونه کارها خود تحمل کنید. در عین حال ، سرمایه گذاران بلند مدت باید نگران تورم باشند. اگر در حال سرمایه گذاری در وجوه بازنشستگی خود هستید ، ممکن است در طولانی مدت نگران ایجاد سرمایه باشید.

به عنوان مثال ، سرمایه گذاران که اهداف بلند مدت را دنبال می کنند (مانند بازنشستگی) بیشتر مربوط به رشد طولانی مدت و مدیریت ریسک تورم هستند. اوراق بهادار آنها به احتمال زیاد در سرمایه گذاری های سهام به شدت وزن بیشتری خواهد داشت ، زیرا این موارد از نظر تاریخی بالاترین بازده بلند مدت را فراهم کرده و تورم را با وسیع ترین حاشیه پیشی گرفته اند ، اگرچه عملکرد گذشته بازده آینده را تضمین نمی کند. این سرمایه گذاران همچنین ممکن است مقداری پول را به اوراق قرضه و سرمایه گذاری در بازار پول اختصاص دهند تا به مدیریت خطرات بالاتر مرتبط با سهام کمک کنند. به خاطر داشته باشید که سهام پتانسیل رشد بلند مدت را ارائه می دهد اما نوسان خواهد داشت و ممکن است درآمد فعلی کمتری نسبت به سایر سرمایه گذاری ها داشته باشد.

از طرف دیگر ، ممکن است افرادی که در حال بازنشستگی هستند ، نیاز به اعتماد زیادی به درآمد حاصل از اوراق بهادار خود داشته باشند. بنابراین ، آنها ممکن است به دنبال مدیریت درآمد و مدیریت ریسک خسارات کوتاه مدت باشند. اوراق بهادار آنها به احتمال زیاد در سرمایه گذاری های با کیفیت بالا ، کم خطر و سرمایه گذاری در بازار پول وزن خواهد بود و برخی از سهام در ترکیب برای حفظ پتانسیل رشد است.

سرمایه گذاری های نامناسب: خطرات غیب

هنگام فکر کردن در مورد چگونگی تعادل خطر و بازگشت در نمونه کارها ، فراموش نکنید که خطر ضرر تنها نوع خطر نیست. برخی از فکر کردن به خطر سرمایه گذاری بیش از حد محافظه کارانه و عدم بهره برداری از پتانسیل بازده به اندازه کافی برای تأمین آینده مالی خود ، فکر کنید. همچنین از سرمایه گذاری در ابزارهایی که ممکن است برای اهداف کوتاه مدت شما بسیار خطرناک باشد ، آگاه باشید. یک متخصص مالی می تواند به شما در انتخاب وسایل نقلیه سرمایه گذاری مناسب برای اهداف خود کمک کند.

همانطور که هر سرمایه گذاری خاص را در نظر می گیرید ، تاریخچه عملکرد و ویژگی های ریسک آن را تحقیق کنید. به عنوان مثال ، اگر این صندوق سهام باشد ، چقدر به شدت به افت بازار پاسخ داده است؟چه مدت طول کشید تا ضررها را جبران کنید؟چگونه این کار در یک بازه زمانی شبیه به خود شما انجام شده است؟برای صندوق اوراق قرضه ، میانگین بلوغ اوراق قرضه در صندوق خاص را نیز در نظر بگیرید.

ریسک پاداش بالقوه خود را دارد

در زندگی ، تقریباً هر تلاش برای موفقیت شامل کمی ریسک است و استراتژی سرمایه گذاری شما فرقی نمی کند. با اختصاص زمان به بررسی اهداف خود ، انجام برخی تحقیقات و کار با یک متخصص مالی ، می توانید با انتخاب سرمایه گذاری های مناسب ، نحوه مدیریت ریسک را در نمونه کارها خود یاد بگیرید.

اینها مفاهیم مهم و عوامل مهم موفقیت در موفقیت سرمایه گذاری شما هستند. وقتی متخصص مالی خود را می بینید ، فراموش نکنید که این نگرانی ها را نیز در دستور کار خود قرار دهید.

نکته مهم: عادلانه معتقد است که آموزش و پرورش گامی اساسی در جهت رسیدن به اهداف مالی شما است و این بحث صرفاً به عنوان یک منبع اطلاعاتی و آموزشی عمل می کند. این مشاوره سرمایه گذاری را تشکیل نمی دهد ، و همچنین توصیه مستقیم یا غیرمستقیم از هر محصول خاص یا مناسب بودن گزینه خاص مربوط به سرمایه گذاری را ارائه نمی دهد. نیازها ، اهداف و شرایط منحصر به فرد شما نیاز به توجه فردی حرفه ای مالی شما دارد. تخصیص دارایی و تعادل مجدد ، سود یا حمایت در برابر ضرر سرمایه گذاری را تضمین نمی کند.

© 2018 DST Systems ، Inc. تولید مثل به طور کامل یا جزئی ممنوع است ، به جز با اجازه. کلیه حقوق محفوظ است. مسئول هرگونه خطا یا حذف نیست.

مبلغ در سرمایه گذاری سهام در معرض نوسان در ارزش و ریسک بازار ، از جمله از دست دادن مدیر است.

اوراق بهادار بین المللی ریسک اضافی از جمله نوسانات مبادله ارز و مقررات مختلف دولت ، شرایط اقتصادی یا استانداردهای حسابداری را به همراه دارد.

سهام شرکتهای کوچک ممکن است نقدینگی کمتری نسبت به شرکتهای بزرگتر داشته باشد و ممکن است نسبت به کل بازار سهام در معرض نوسانات قیمت بیشتر باشد. سهام شرکت کوچکتر خطر بیشتری را نسبت به شرکتهای مستقر در ارتباط دارد.

سرمایه گذاری اوراق قرضه در معرض خطر نرخ بهره قرار دارد به طوری که با افزایش نرخ بهره ، قیمت اوراق قرضه کاهش می یابد و سرمایه گذار می تواند ارزش اصلی را از دست بدهد.

سرمایه گذاری در صندوق بازار پول توسط شرکت بیمه سپرده فدرال یا هر آژانس دولتی دیگر بیمه یا تضمین نمی شود.

لطفاً قبل از خرید صندوق متقابل ، هزینه ها ، ریسک ، هزینه و اهداف سرمایه گذاری را با دقت در نظر بگیرید. برای یک دفترچه حاوی این و سایر اطلاعات ، لطفاً با یک متخصص مالی تماس بگیرید. قبل از سرمایه گذاری یا ارسال پول ، آن را با دقت بخوانید.

اطلاعات ارائه شده از منابع مدیریت ثروت ، منابع و داده ها و داده های ما معتقدیم که دقیق هستند ، اما ما هیچ گونه نمایشی در مورد صحت یا کامل بودن آن ارائه نمی دهیم. داده ها و اطلاعات فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است و برای اهداف درخواست یا تجارت در نظر گرفته نشده است. Wealth Management Systems ، Inc. وابسته به عادلانه نیست. لطفاً در مورد وضعیت فردی خود با مشاوران مالیاتی و حقوقی خود مشورت کنید. نه عادلانه و نه هیچ یک از داده های ارائه شده توسط ارائه دهندگان عادلانه یا محتوای آن ، مانند Wealth Management Systems ، Inc. ، مسئولیت هرگونه خطا یا تأخیر در محتوا یا اقدامات انجام شده در اتکا به آن را بر عهده نخواهد داشت. با دسترسی به وب سایت عادلانه ، کاربر موافقت می کند که از شرایط و ضوابط سایت پیروی کند ، از جمله عدم توزیع مجدد اطلاعات موجود در آن.

بیمه عمر و سالیانه توسط یک شرکت وابسته ، عادلانه بیمه عمر مالی (NY ، NY) و حامل های مختلف غیرمجاز صادر می شود. محصولات و خدمات اوراق بهادار از طریق مشاوران عادلانه (عضو FINRA / SIPC ، خیابان 1290 آمریکا ، NY ، NY 10104 (212-314-4600) ارائه می شود. ریسک سرمایه گذاری ، از جمله از دست دادن احتمالی سرمایه گذاری اصلی. مشاوران عادلانه و عادلانه وابسته هستند و مشاوره مالیاتی یا حقوقی را ارائه نمی دهند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 43 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:59