بهترین دوره های تظاهرات برای قانون جاذبه (2022)

ساخت وبلاگ

این وبلاگ در مورد بهترین دوره های تظاهرات / قانون برنامه های جذب است که من امتحان کرده ام و آزمایش کرده ام تا مجبور نباشید.

من برای مدت زمان طولانی (5 سال دقیق بودن) تظاهرات و قانون جذب را مطالعه کرده ام و فهمیده ام که چگونه کار می کند. من یک دوره تظاهرات را نمی فروشم (و نه قصد ندارم) ، اما مطمئناً می دانم که به دنبال چه چیزی هستم.

مشکل بیشتر دوره های جاذبه

در اینجا با بسیاری از دوره های تظاهرات مشکلی وجود دارد. بیشتر اوقات ، یک دوره تظاهرات به جای فرآیند ، ابزارهایی را ارائه می دهد. و بر اساس بازخورد من در جوامع دانشجویی در قانون کلاس های جذب دیده ام این است که بسیاری از تکنیک ها و آیین های تجلی را با این روند اشتباه می گیرند. این 2 چیز کاملاً متفاوت است.

درک این نکته مهم است که انجام مراسم به معنای آشکار شدن نیست. تجلی یک طلسم جادویی نیست ، بلکه راهی برای تمرکز خود بر روی هدف میل شما و انجام عمل تراز به دلیل آن است. آیین ها فقط به معنای نگه داشتن تمرکز شما به شکلی است که در نهایت در ذهن ناخودآگاه شما حک شده است. از این طریق ، الهام می گیرید و وقتی آن اقدامات الهام بخش را از یک مکان ارتعاش بالا انجام می دهید ، خواسته های خود را آشکار می کنید.

چرا تجلی برای بسیاری کار نمی کند؟

افرادی که از روند تجلی پیروی نمی کنند ، کل چیزها را امتحان می کنند تا نتیجه خواسته خود را بدست آورند. این "فشار" و "کار سخت" است.

برخلاف انجام 10 کار مختلف و دیدن چه چیزی ، کسی که از قانون جذابیت استفاده می کند ، از طریق شهود و سپس یک تصمیم تراز شده ، یک عمل یا یک عمل الهام بخش را به دست می آورد. وقتی این عمل جسمی و همچنین بخش پرانرژی را انجام می دهید ، نتیجه را آشکار می کنید.

این جایی است که همه چیز بین دو مدرسه افکار متفاوت است - نوع عملی که شما انجام می دهید و انرژی کلی شما. این یک تصور غلط است که هیچ "شلوغی" در تجلی وجود ندارد. جک کانفیلد یک شرکت میلیارد دلاری ایجاد نکرد که به یک هیئت مدیره بینایی خیره شده بود-او این کار را کرد ، اما او همچنین کار الهام بخش را انجام داد تا این اتفاق بیفتد. مردم تمایل دارند آن را فراموش کنند.

آیا فقط مربیان تظاهرات می توانند آشکار شوند؟

همچنین یک اسطوره وجود دارد که فقط مربیان تظاهرات می توانند درآمد کسب کنند. این نمی تواند از حقیقت فراتر رود. من مربی تظاهرات نیستم ، اما چندین بار از طریق کار 9-5 خود پول تجلیل کرده ام. من همچنین مواردی از قبیل افزایش 30 دلار پرداخت ، ویزای کار و سابق خود را نشان داده ام (که اکنون شوهر شگفت انگیز من است).

بنابراین بله ، هر کسی می تواند آشکار شود. هنگامی که واقعاً روند را درک کردید ، خواهید دید که چرا این کار را انجام می دهد. این هاله جادویی را در اطراف شما ایجاد می کند که مردم را به سمت شما جذب می کند. این انرژی عمل و اعتماد به نفس را در درون شما ایجاد می کند که شما را به سمت دنبال کردن رویاهای خود بی باک و بی امان سوق می دهد.

بهترین دوره های تظاهرات برای قانون جاذبه (LOA) 2022

من از این افراد بسیار سپاسگزارم که این دوره های تظاهرات را ایجاد کردم زیرا با گذشت زمان چیزهای کوچکی را در این راه انتخاب کردم. این راهی است که من به سفر خود رفتم. دوره ای پیدا کردم که روده من مرا به سمت خود می کشاند. من گرفتمش. من دوره را تمام کردم و اقدامات مربوطه را در زندگی خود انجام دادم. وقتی احساس کردم چیزی خاموش است ، یا هنوز چیزی از دست رفته است ، من شروع به جستجوی دوره بعدی کردم.

وقتی برای سطح بعدی آماده باشید ، چیزی در داخل شما با شما تماس می گیرد. تمام این دوره ها را با هم انجام ندهید. یک دوره تظاهرات را انجام ندهید و کتاب دیگری را در همان موضوع همزمان بخوانید. شما می توانید به روش های مختلفی آشکار شوید و مخلوط کردن آموزه ها شما را گیج می کند. من اکیداً توصیه می کنم که خود را در یک دوره متمرکز کنید و غوطه ور کنید ، به تکرار آن گوش دهید و قسمت هایی را که با شما طنین انداز هستند و اجرای آنها را قبل از حرکت به چیز بعدی انجام دهید.

توصیه من این است که این بررسی ها را جستجو کنید و به دنبال مواردی باشید که بیش از اهداف شما به جای رتبه بندی هایی که به آنها اختصاص داده ام ، بیشترین طنین انداز را با اهداف شما طنین انداز می کنند. همچنین می توان بررسی کرد که چند روز ضمانت برگشت پول در دسترس است زیرا بسیاری از این دوره های تظاهرات آنها را ارائه نمی دهند. و برخی پیشنهاد می کنند اما ممکن است به آنها احترام نگذارد. بیشتر این دوره های تظاهرات دسترسی به طول عمر را ارائه می دهند - بنابراین این یک چیز خوب است.

برنامهبهترین برایامتیاز
پیش بینی ذهنیت پول توسط آماندا فرانسیسدوره تظاهرات پول پیشرفته4.8 out of 5 stars(4.8 / 5) jump to review
فراوانی نامحدود توسط کریستی ماری شلدون (Mindvalley)ابزار تظاهرات برای بلوک های پول ، بهبود انرژیپرش برای بررسی
Ultimate Success MasterClass توسط ناتالی لدول (MindMovies)افزایش دوره تظاهرات اساسی ارتعاش4.7 out of 5 stars(4.7 / 5) jump to review
سیستم اعتماد به نفس کوانتومی با روش Morry (TMM)ابزاری برای افزایش فاکتور اطمینان4.7 out of 5 stars(4.7 / 5) jump to review
ایجاد زندگی رویایی توسط کاترینا روتفرآیند برای پول ، تجارت و عمل تراز4.6 out of 5 stars(4.6 / 5) jump to review
سیستم Ultramind ESP خوزه سیلواابزارهای تظاهرات و یادگیری شهود و ESP4.5 out of 5 stars(4.5 / 5) jump to review
آکادمی عزیزم تظاهرات تحول گرا (TMBA) توسط Kathrin Zenkinaفرآیند LOA ، تاریخ و ابزارهای تظاهرات ، رشد معنوی4.3 out of 5 stars(4.3 / 5) jump to review
Neuroprogrammer 2nd Mind توسط جیک دوسیابزار تجسم4.2 out of 5 stars(4.2 / 5) jump to review
سیستم معجزه تظاهرات توسط هدر متیوزفرآیند اصلی LOA ، کتاب الکترونیکی + دوره صوتی4.1 out of 5 stars(4.1 / 5) jump to review
منشأ کاترین هورستفرآیند اساسی LOA ، دوره صوتی4 out of 5 stars(4 / 5) jump to review
آزمایشگاه بیداری توسط جو ویتالفرآیند اساسی LOA ، آگاهی ثروت ، تجلی پول3.9 out of 5 stars(3.9 / 5) jump to review
ثروت فراتر از عقل توسط باب دویلآگاهی ثروت ، فرآیند اساسی LOA و ابزارهای تظاهرات3.8 out of 5 stars(3.8 / 5) jump to review
آینه مخفی توسط جو ویتالابزار تظاهرات برای تجسم و اقدام الهام بخش2.5 out of 5 stars(2.5 / 5) jump to review

بهترین دوره های تظاهرات

پیش بینی ذهنیت پول توسط آماندا فرانسیس

رتبه بندی بهترین برای: بهترین دوره تظاهرات برای طرز فکر پول و پول ، تجلی پیشرفته

هزینه:~2،999 دلار

چه انتظاری را باید داشته باشید:

 • قانون فرآیند جذب برای تجلی پول و برنامه ها
 • 7 ماژول و برگه مبتنی بر فیلم
 • 3 بسته جایزه اضافی
 • مجله ها و تأییدات

حکم:

MONE MONITALY MAKEOVER بهترین دوره تجلی من برای پول است. برای هرکسی که با پول دست و پنجه نرم می کند ، تجلی پول به دلیل اعتقادات محدود کننده عمیق و قوانینی که در مورد پول داریم ، متفاوت از جذب چیزهای دیگر در زندگی شما است. آماندا فرانسیس پول می داند-او یک داستان به Riches دارد و به طور مداوم از این اصول برای ساخت امپراتوری 8 شکل خود استفاده کرده است

من این دوره را به دلیل سادگی و مراحلی که آماندا ارائه می دهد و نتیجه ای که مردم در این دوره دریافت می کنند ، دوست دارم. تعداد داستانهای موفقیت آمیز که من با ذهنیت پول دیده ام ، برخلاف هر چیزی است که قبلاً برای دوره ای مانند این دیده ام. من یاد گرفته ام که چگونه از طریق این دوره پول را تجلی کنم. انرژی آماندا در حال نشاط و الهام بخش است.

این دوره مربوط به ساخت تابلوهای بینایی و ایجاد اتفاقات نیست. من با آن بسیار آشکار شده ام ، و اکنون می توانم به لطف این دوره روند تجلی را درک کنم. تا به امروز اگر پول به زندگی من جریان نداشته باشد ، من دلیل دقیق این اتفاق را نمی دانم و می توانم بروم و آن را عیب یابی کنم.

این بدان معنا نیست که این دوره عالی است. این مراحل را به شما می دهد ، اما پس از آن این وظیفه شماست که موانع جاده ای را برای تبدیل شدن به یک کانال روشن برای پول و انجام کارهای درونی و بیرونی با استفاده از برخی از روزنامه نگاری ها ، که این ابزار تظاهرات آماندا است ، پاک کنید.

فراوانی نامحدود توسط کریستی ماری شلدون (Mindvalley)

رتبه بندی بهترین برای: پول و تظاهرات فراوانی ، بهبود انرژی ، بلوک های معنوی و انرژی

هزینه:~349 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • 24 جلسه پاکسازی انرژی برای از بین بردن بلوک های اطراف فراوانی
 • 4 مراقبه جایزه
 • 2 ماژول زندگی گذشته
 • کتاب کار همراهی

حکم:

فراوانی نامحدود توسط کریستی ماری شلدون بهترین دوره بهبود انرژی برای از بین بردن بلوک های انرژی در اطراف تجلی پول ، سلامتی و موفقیت در زندگی شماست. بعضی اوقات ممکن است ما از بسیاری از بلوک های موجود در درون خود آگاه نباشیم (از کودکی ، زندگی گذشته و غیره) و این دوره تجلی آن بلوک هایی را که شما حتی متوجه نشده اید ، حذف می کند. اگر احساس می کنید گاهی اوقات برای شما سخت تر از دیگران است یا اینکه چیزهایی در زندگی شما کار نمی کنند مهم نیست که چقدر سخت تلاش می کنید ، ممکن است این امر ممکن است علت انرژی گیر در شما باشد.

این همان چیزی است که با من اتفاق می افتاد. من فقط نمی توانستم درک کنم که چرا همه چیز برای من سخت بود. همه چیز در زندگی من یک مبارزه بود. سرانجام خودم را به ایده های زندگی گذشته باز کردم و مواردی از قبیل سوابق Akashic ، طراحی انسانی و قرائت شماره شناسی را انجام دادم. همه این روشهای مختلف همان چیزها را به من می گفتند - من بدهی کمری عظیم داشتم و به همین دلیل در زندگی من سخت تر بود و برای رسیدن به مکان های خاصی که می خواستم باشم ، بیشتر طول می کشد.

و به همین دلیل است که من دوره کریستی ماری شلدون را انتخاب کردم. این برنامه به دلیل جنبه منحصر به فرد بهبود انرژی ، فوق العاده بود. روش درمانی انرژی او متفاوت از هر چیزی است که قبلاً دیده ام ، و بسیار مؤثر است. من این را به عنوان یک پزشک ریکی ، خودم می گویم. من ریکی را برای اهداف تجاری تمرین نمی کنم ، اما من این کار را برای خودم انجام می دهم. و قبل از ریکی ، من به بهبود انرژی یا وو وو اعتقاد نداشتم. اما از آنجا که من ریکی را تجربه کردم و این کار را روی خودم شروع کردم ، فهمیدم که اکنون می توانم به طرز ملکی انرژی ریکی را حس کنم. این زمانی است که دنیای کاملاً جدیدی برای من افتتاح شد.

یکی از راه هایی که می توانم بگویم انرژی در وسط جلسات آزاد می شود این است که من شروع به خمیازه زیادی می کنم. چیزی که من متوجه شدم این بود که در جلسات پاکسازی انرژی کریستین ماری شلدون ، من فراتر از اعتقاد با هر جمله به معنای واقعی کلمه خمیازه می کشیدم. من به دلیل روشی که او قادر به اتصال شما به انرژی منبع و سپس بیان جملات و این بلوک های مختلف بود ، بدون توقف مقادیر زیادی از انرژی گیر افتاده را آزاد کردم.

چیزی که من متوجه شدم این است که درست بعد از هر جلسه ، من فقط الهام گرفتم که کاری کاملاً متفاوت انجام دهم. عمل الهام بخش تازه به من رسید ، و من بلافاصله بدون هیچ بهانه ای و سؤال شروع به انجام آن می کردم. و به طور معمول ، این مواردی بود که من در حال تعلل بودم زیرا این کارها قبلاً احساس غیرقابل دستیابی ، غیرممکن یا دلهره آور بودند. اما پس از این جلسات پاکسازی ، به من رویکرد جدیدی در مورد چگونگی انجام کارها یا نزدیک شدن به آنها متفاوت داده شد. روشی که شاید نسخه میلیونر از خودم باشد - الهام بخش الهی به عنوان بهترین است.

بررسی کامل فراوانی نامحدود من را در اینجا بخوانید

Ultimate Success MasterClass توسط ناتالی لدول (MindMovies)

USM 160817 product page usm pctablet

موفقیت نهایی MasterClass 2. 0

رتبه بندی بهترین برای: قانون جذابیت برای همه زمینه ها ، پاسخگویی ، ابزارهای بزرگ تظاهرات

هزینه:~477 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • قانون جذب پایان به پایان دادن به روند پایان برای هر منطقه
 • 12 ماژول و برگه مبتنی بر فیلم
 • تمرینات و ردیاب های STACKER HABIT
 • انجمن
 • دربان

حکم

Ultimate Success MasterClass یک دوره سقوط کامل ، فراگیر و همه جانبه است. من احساس می کنم که دوره آماندا فرانسیس سطح بعدی و پیشرفته تر است. اگر تصوری ندارید که قانون جذب چگونه کار می کند ، و تنها مرجع شما به تجلی فیلم است ، راز پس از آن هیچ کاری برای شما انجام نمی دهد. Ultimate Success MasterClass (USM) برای یک مبتدی که می خواهد قانون مراحل جذب را بشناسد و لرزش آنها را افزایش دهد ، شگفت انگیز است. نکته: اگر نمی دانید لرزش به چه معنی است ، لطفاً USM را از مسیر آماندا طی کنید. تمام ابزارها و روال هایی که او به شما می دهد در این جهت به شما کمک می کند. اگر شما کسی هستید که همیشه منفی است ، نمی تواند در حال حاضر بماند ، عادت ها و روال های خاصی را که باید در زندگی شما گنجانید ، ندارید ، پس این کلاس برای شما است.

ناتالی لدول قدم به قدم کل مراحل را طی می کند. این دوره تظاهرات چیزی شبیه به هر چیزی نیست که قبلاً تجربه کرده ام - تمام مطالب را به صورت مقدماتی به شما نمی دهد - محتوا با گذشت زمان فرو می رود. با این دوره ، شما به عنوان یک شخص متفاوت وارد می شوید و به عنوان یک فرد کاملاً متفاوت ظاهر خواهید شد زیرا به آرامی با گذشت زمان ، دوره شما را تغییر می دهد. برای اینکه بتوانید در طول دوره پیشرفت کنید ، باید آن مراحل را بردارید و عادات ، تمرینات و غیره را درج کنید تا بتوانید سطح بعدی را باز کنید. دوره تظاهرات به شما می آموزد که چگونه عادات را جمع کنید و به آرامی با گذشت زمان ، لرزش شما در نتیجه آن شروع به تغییر کند.

این دوره بیشتر تجربه است زیرا یک برنامه قطره ای برای آن ، یک انجمن و یک جامعه در پشت آن وجود دارد. علاوه بر این ، شما یک دربان شخصی و یادآوری ها و موارد خوب و مداوم دارید تا مطمئن شوید که در طول دوره پیشرفت می کنید. علاوه بر آن ، شما به بسیاری از پاداش ها از جمله فیلم های ذهن دسترسی پیدا می کنید ، که برای تجسم و تجلی بسیار شگفت انگیز هستند.

سیستم اعتماد به نفس کوانتومی با روش Morry (TMM)

رتبه بندی بهترین برای: بهترین برای افزایش اطمینان/اطمینان خاطر

هزینه:~160 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • برای از بین بردن علت ریشه ای که اطمینان و اطمینان را از بین می برد ، از بین می رود

حکم

مورد بعدی سیستم اعتماد به نفس کوانتومی با TMM (روش Morry) توسط Morry Zelcovitch و Song Chengxiang است. موری مهندس برتر آموزش موج مغزی جهان است. در این دوره از ورود موج مغزی و یک فناوری ثبت شده شناخته شده به عنوان "triliminals" برای افزایش عزت نفس ، اعتماد به نفس درونی شما ، نظم و انضباط شما با از بین بردن علت اصلی استفاده می شود.

این برنامه قانون جذب را به شما نمی آموزد بلکه برخی از موانع مظاهر را به خود اختصاص می دهد. یکی از بزرگترین اصول در قانون جذب این است که شما باید باور کنید که میل شما در حال حاضر شماست. این عامل اعتقاد داخلی و یقین بسیار مهم و مهم است. این چیزی است که شما با افراد موفق نیز به آن توجه خواهید کرد - این هوای اعتماد به نفس که همه چیز به نفع آنها خواهد بود. اگر انتظارات مثبت چیزی باشد که شما نمی توانید تولید کنید ، این عدم اطمینان و نظم و انضباط در درون شما وجود دارد. به گفته موری ، این نتیجه یک تصویر ناکافی است. این همان چیزی است که سیستم اعتماد به نفس کوانتومی و روش Morry به آن کمک می کند.

دلیل اینکه من این برنامه را خیلی دوست دارم این است که خیلی بی دردسر است. برای من ، اعتماد به نفس یکی از بزرگترین مسائل زندگی بوده است و مدت زمان زیادی برای غلبه بر من طول کشید. من مجبور شدم ساعت ها روزنامه نگاری و کارهای ذهنیت را به عنوان یک مراسم روزانه برای حفظ اقدامات انجام دهم. با این حال ، این دوره خاص کار را از این کار خارج کرده است زیرا بسیار منفعل است. تمام کاری که شما انجام می دهید گوش دادن به برخی از صوتی های خاص است (می توانید وقتی چند وظیفه دارید این کار را انجام دهید) و این اعتماد به نفس و عزت نفس شما را در سطح بسیار عمیقی بهبود می بخشد. من متوجه شده ام که مجبور نیستم به همان اندازه ژورنال کنم زیرا اکنون اعتقادات محدود کننده زیادی ندارم. به همین دلیل ، من آن روال را قطع کرده ام و اکنون زمان بیشتری برای کار مستقیم دارم. من همچنین متوجه شده ام که با تغییر دنیای درونی من ، تغییراتی در دنیای بیرونی من نیز وجود دارد.

ایجاد زندگی رویایی توسط کاترینا روت

رتبه بندی بهترین برای: نوزادان تجاری ، ابزارهای خودآوردها و سیستم عملی روزانه

هزینه:~210 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • دوره عملی و مبتنی بر اکشن 30 روز
 • درسهای ویدئویی
 • مجله

حکم

اگر تمام کاری که شما انجام دادید در تراز کردن بود ، ایجاد زندگی رویاهای خود از نظر مالی سخت می شود. اگر شما کسی هستید که تجلی را می شناسید (تا حدودی) اما با دست و پنجه نرم کردن بین روح و چگونگی ادغام آن در تجارت روزانه می جنگید ، پس از آن زندگی رویایی یکی از بهترین دوره های تجلی برای آن است. این دوره در مورد چگونگی ایجاد زندگی رویایی خود با استفاده از اصول تظاهرات است. این یک دوره تجلی 30 روزه است و هر روز بر اساس دوره های قبلی ساخته می شود-به هر کاری که شما باید کار کنید و با توجه به موارد ذهنیت و مراحل عملی انجام می شود که به بلوک های ساختمانی برای زندگی رویایی شما تبدیل می شود. KAT در مورد چگونگی وجود رویاهای خاصی که ما در آن قرار داریم ، صحبت می کند و به همین دلیل انجام آن برای ما سخت است. این دوره به شما کمک می کند تا به آن نوع رویاها برسید که همیشه در آن خواب دیده اید اما در جایی عمیق احساس می کنید

وقتی این دوره را گذراندم ، من از تمام اطلاعات غافل شدم و می دانستم چگونه آشکار شوم ، اما هنوز نمی فهمیدم که چگونه می توانم از آن در تجارت خود استفاده کنم. مهم نیست که چه چیزی را امتحان کردم ، من فقط کانال روشنی برای تجارت خود نبودم. تا زمانی که من با آیین های تجلی انجام شد ، بچه ها از خواب بیدار شدند. بعد کار کردمو بعد بچه ها به خانه آمدند. من نمی توانستم درک کنم که چگونه می توانم تجارت خود را به روشی با روحیه گسترش دهم و با چنین زندگی شلوغ از آن استفاده کنم. ایده های الهام بخش به وجود می آمد ، اما من هرگز نتوانستم این اقدام را انجام دهم یا این کار را انجام دهم. این دوره به کتاب مقدس من برای تجارت تبدیل شده است. به عنوان کسی که در جهان 9-5 بود ، این دوره به من کمک کرد تا "قوانین عملی" را برای ایجاد یک تجارت با رهبری روح درک کنم.

من همچنین قدردانی کردم که کات در زمان ضبط این دوره یک مادر مجرد بود. بیشتر معلمان تجلی زن جوان و مجرد هستند. زندگی بسیار متفاوت است وقتی که در خانه و محل کار اولویت های مختلفی را به دست می آورید ، و سیستم KAT بهترین کار را برای من انجام می دهد.

سیستم Ultramind ESP خوزه سیلوا

رتبه بندی بهترین برای: گرفتن اقدامات/شهود الهام بخش

هزینه:~119 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • 40 ماژول با کتاب کار روزانه
 • مراقبه ، تجسم و تکنیک های ESP

حکم

سیستم Ultramind ESP Jose Silva یکی از آن دوره هایی است که به صورت تظاهرات آموزش نمی دهد اما به شما در دسترسی به شهود کمک می کند. اقدام الهام بخش یکی از مهمترین اقدامات برای تجلی است و بیشتر دوره ها وارد آن نمی شوند. خوزه سیلوا به شما می آموزد که چگونه از طریق مراقبه و تمرینات به آن قسمت در درون شما دسترسی پیدا کنید. این به شما کمک می کند تا تصمیمات درست و خوبی را برای اهداف خود بگیرید. تصمیم گیری بسیار زیاد است. مطالعات نشان می دهد که بسیاری از کارآفرینان برتر از یک ذهنیت آلفا تصمیم می گیرند. ماندن در آن حالت آلفا همیشه کار ساده ای نیست ، زیرا افرادی که به طور طبیعی مضطرب هستند و افسرده هستند ، معمولاً در حالت بتا (و در واقع گاهی اوقات حتی حالت بتا بالا) قرار دارند که برای تصمیم گیری ایده آل نیست. ایالت آلفا وضعیت بسیار آرام است. شما متوجه خواهید شد که مناطق خاصی در زندگی شما وجود دارد که به طور طبیعی از آنها خوب هستید - در مورد آنها بسیار آرام ، با اعتماد به نفس و بی تحرک هستید. هنگامی که در آن زمینه های زندگی تصمیم می گیرید ، آنها فقط به دلیل آن انرژی آرام ، با اعتماد به نفس و غیرقابل دستیابی به نفع شما کار می کنند.

و این انرژی است که ما می خواهیم به این مناطقی که به شدت به آنها وصل شده ایم و می خواهیم آشکار شویم تا بتوانیم آن نوع تصمیم گیری مشابه را بگیریم. برنامه ESP خوزه سیلوا ابزارهای قدرتمند زیادی را به شما می دهد تا بتوانید به آن بعد شهودی دسترسی پیدا کنید و آن تصمیمات قدرتمند را بگیرید. او تکنیک های ESP را آموزش می دهد ، که فراتر از خود و به هوش جهانی می روند. اگر این منطقه ای است که شما با آن دست و پنجه نرم می کنید و اگر شهود سد جاده شما به تظاهرات است ، پس این سیستمی است که ارزش بررسی آن را دارد.

آکادمی عزیزم تظاهرات تحول گرا (TMBA) توسط Kathrin Zenkina

رتبه بندی بهترین برای: متقاضیان معنوی و دانش ، جامعه LOA ، پاسخگویی

هزینه:~2،999 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • دوره تحول 16 هفته ای مملو از محتوا ، کتابهای کاری ، مراقبه ها ، ابزارها و روشهای مختلف معنوی.
 • ابزارهایی از جمله نفس کشیدن ، EFT ، طراحی انسان ، مراقبه ها و هیپنوتیزم.
 • شریک پاسخگویی
 • جلسات پرسش و پاسخ

هزینه: 2،999 دلار

حکم:

TMBA Babe Babe یک فروشگاه یک مرحله ای برای یادگیری در مورد همه چیز است. كاترین زنكینا سالها تحقیق خود را در یك برنامه واحد جمع كرده است. این احتمالاً طولانی ترین و عمیق ترین برنامه تظاهرات من تا به حال دیده ام. کاترین به تاریخ قانون جذب ، روند ، محدود کردن باورها ، ابزارهای تجلی و روشهای معنوی از جمله طراحی انسانی می رود. اگر شما یک فرد جستجوگر معنوی هستید و می خواهید از گذراندن سالها یادگیری تمام دانش خودداری کنید ، دوره تجلی این کار را برای شما انجام می دهد. داستانهای موفقیت زیادی از این دوره وجود دارد و کاترین یک انسان فوق العاده و اصیل است.

با گفتن این موضوع ، این دوره بهترین مناسب برای من نبود. من یک خواننده مشتاق و جستجوگر دانش هستم و فقط به دنبال یک دوره بودم تا روند تجلی را به من بیاموزد. احساس کردم که این دوره برای من نیست زیرا من اهمیتی نمی دهم که در مورد تاریخ و روش های مختلف بیاموزم. من دوره های mananifestation را ترجیح می دهم که بیشتر روی روند و سادگی تمرکز کنند. او یک روند خوب را ارائه می دهد ، اما من احساس کردم که در تمام اطلاعات اضافی که نیازی به دانستن آن ندارم از دست می رود. من همچنین به برخی از مراقبه های اجباری اهمیتی ندادم زیرا من فرایند مراقبه خودم را دارم که برای من کار می کند.

من می دانم که برخی از دانشجویان کاملاً این دوره را دوست داشتند و نتایج پدیده ای از آن داشتند. من فکر می کنم اگر شما کسی هستید که عاشق معنویت هستید و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید تا از طریق ارائه مربیگری/شفابخشی ، حرفه ای را از آن خارج کنید ، این دوره به شما کمک زیادی می کند. با این حال ، برای کسی مثل من که می خواهد کارهای مختلفی را انجام دهد (مانند وبلاگ نویسی و آن) ، این کمی بیش از حد بود. باید بگویم که 16 هفته چیزی از تحول نبود. من با برخی از زنان واقعاً شگفت انگیز آشنا شدم و این دوره مرا مجبور کرد که روزانه روی خودم کار کنم زیرا شما باید قبل از اینکه بتوانید به ماژول های بعدی بروید ، کارهای خانه را بارگذاری کنید.

كاترین واقعاً شگفت انگیز است ، و من همچنین بعضی از افراد را می شناسم كه دوره آماندا فرانسیس را گذراندند (این شماره 1 من است) اما TMBA كاترین را بر آن ترجیح می دهد. اگر بین این دو سردرگم شده اید ، پادکست های آنها را بررسی کنید و ببینید قبل از تصمیم گیری ، انرژی شما با چه چیزی طنین انداز می شوید.

Neuroprogrammer 2nd Mind توسط جیک دوسی

امتیاز بهترین برای: قانون جذب برای همه زمینه ها ، رویکرد علوم اعصاب ، ابزارهای مربیگری ، ابزار قدرتمند تجسم

هزینه:~1000 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • نرم افزار Neuroprogrammer که تجسم را با ورود به موج مغزی ، هیپنوتیزم ، مراقبه و تأیید ترکیب می کند.
 • این دوره همچنین برای دستیابی به موفقیت در زندگی ابزارهای خودحوری را نشان می دهد

حکم

این دوره به شما یک ابزار قدرتمند Neuroprogrammer برای مناطق مختلف زندگی شما می دهد. این ابزار تجسم را با مراقبه ، هیپنوتیزم و تأییدیه ترکیب می کند. اگر هر روز از آن استفاده کنید ، متوجه خواهید شد که همه چیز در اطراف خود تغییر می کند. اگر شما مبتدی در قانون جذابیت هستید و نمی دانید در زندگی چه می خواهید ، می توان روی چیزهایی مانند محدود کردن باورها و غیره کار کرد. این امر به این دلیل است که شما هنوز به دنبال یک هدف یا جهت هستید. انجام یک تجسم منظم مانند این می تواند با گذشت زمان مسیرهای عصبی جدید را بسازد و مغز خود را دوباره بسازد تا زیرمجموعه شما شروع به نشان دادن مسیرهای روشن کند. مراقبه ها و هیپنوتیزم به پاکسازی باورهای محدود کننده کمک می کند و به شما در انجام اقدامات بزرگتر و جسورانه تر به اهداف جدید خود کمک می کند. علاوه بر این ، سری 2 Neuroprogrammer Mind به ابزارهای خود مربیگری می دهد تا در صورت موفقیت/پول ، هدف شما در پیگیری باشد.

جیک دوسی به دلیل قانون جاذبه به خوبی شناخته شده است ، اما این دوره به خودی خود فرایند تجلی را به شما نمی دهد. در حالی که این دوره به دلیل ابزارها کمک می کند ، رسیدن به سطح بعدی بدون دریافت یک فرآیند روشن که کار می کند برای شما دشوار خواهد بود و به شما کمک می کند تا هنگام گیر شدن ، عیب یابی کنید.

با گفتن این موضوع ، این هنوز یک برنامه عالی است و من در حالی که مرتباً این دوره را انجام می دادم ، تعدادی کارها را نشان می دادم. بررسی کامل Neuroprogrammer Mind Mind من را در اینجا بررسی کنید.

برنامه معجزه تجلی توسط هدر متیوز

رتبه بندی بهترین برای: قانون جاذبه 101

هزینه:~49 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • کتاب الکترونیکی (با صوتی و فیلم همراه)
 • برنامه ریزی مجدد Mindstracks
 • سیستم Mindflood Money

حکم:

من از برنامه معجزه آسایشگاه بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. برای یک دوره 50 دلاری ، بسته معجزه آسای زیادی وجود داشت. به معنای واقعی کلمه ، هر آنچه که می توانم در مورد آن فکر کنم. معمولاً ، هنگامی که من چنین دوره های تظاهرات را پشت سر می گذارم ، برخی از مؤلفه ها مانند EGO شهود یا مؤلفه عمل را مفقود می کنم. هر فصل یک حکایات داستانی شگفت انگیز برای تهیه نسخه پشتیبان از آموزه ها در آن فصل خاص ، همراه با تمرینات عملی داشت. بنابراین شگفت انگیز بودمحتوای عاقلانه ، این دوره شامل همه چیز یک دوره بلیط عالی است به جز زنگ ها و سوت هایی مانند برنامه قطره ای ، پشتیبانی ، جامعه ، موارد اضافی و غیره.

منشأ توسط کاترین هورست

رتبه بندی بهترین برای: قانون جذب اصول اولیه

هزینه:~49 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • دوره تظاهرات اساسی که تمام جنبه های تجلی را از طریق یک کتاب صوتی 2 ساعته و یک PDF توضیح می دهد. حاوی اصول اصلی مورد نیاز برای تجلی است

حکم

این یک دوره صوتی بسیار کوتاه است که مهمترین قطعات فرآیند تجلی را به پایان می رساند تا پایان یابد. من این دوره را از کنجکاوی خارج کردم زیرا قبلاً یاد گرفته بودم که چگونه تا این لحظه از قانون جذب استفاده کنم. من از تعجب دیدم که این کتاب صوتی تمام قطعات فرآیند را که باید تجلی داشته باشد ، دارد. تنها نزولی تحویل است - دوره های صوتی برای دنبال کردن چالش برانگیز است. من همچنین احساس می کنم که تسلط نتیجه تکرار (هم ذهنی و هم جسمی) است. در حالی که این دوره تمام آنچه را که شما باید تجلی داشته باشید ، دارد ، باید تمام آن را در زندگی روزمره خود بگنجانید تا بتوانید با موفقیت آشکار شوید. علاوه بر این ، ابزارهای ارائه شده اساسی بوده و ممکن است برای همه کار نکند. با گفتن این نکته ، اگر محدودیت مالی دارید ، این یک برنامه عالی برای بررسی است - فقط اطمینان حاصل کنید که آنها چندین بار به آن گوش می دهند و هر جنبه کوچکی از آن را در زندگی خود ادغام می کنند زیرا در این مورد مطالب کاملاً زیادی وجود داردبرنامه

آزمایشگاه بیداری توسط جو ویتال

رتبه بندی بهترین برای: تجلی پول و ماندن در پرشور پول

هزینه:~67 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • ماژول های متعدد در زمینه های مختلف تظاهرات همراه با هیپنوتیزم ، مراقبه و تأیید.

حکم

من عاشق دوره های جو ویتال برای محتوای او هستم تا ابزارهای او. او معمولاً در دوره های خود مانند هیپنوتیزم و تأیید ، که متوسط است ، موارد اضافی زیادی دارد. با این حال ، محتوای او (اگرچه در همه جا) عالی است. جو ویتال این روز را در روز و خارج از خانه مطالعه می کند. هر وقت به چیزی از او گوش می دهم ، یک لحظه A-HA دارم. Awakening Lab مجموعه ای از چندین برنامه آگاهی از ثروت است که همین کار را برای شما انجام می دهد. من این را به عنوان برنامه "تنها" که شما باید موفق شوید توصیه نمی کنم ، اما من معتقدم که گوش دادن به مواد آگاهی ثروت هر روز برای چند دقیقه مهم است تا در انرژی پول بمانم ، و این دوره به من کمک می کند تا این کار را انجام دهمکهاین نسبتاً ارزان است و بینش های قدرتمندی را ارائه می دهد و به شما کمک می کند هر بار یک ناگت یا دو نفر را انتخاب کنید. من معمولاً روزانه 15 دقیقه برای گوش دادن به آماندا فرانسیس ، جو ویتال یا کاترینا روت ، بسته به آنچه روح من در آن لحظه می خواهد ، اختصاص می دهم. این برای من طلا است.

ثروت فراتر از عقل توسط باب دویل

رتبه بندی بهترین برای: آگاهی از ثروت ، قانون مختلف ابزارهای جذب

هزینه:~200 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

دوره تظاهرات اساسی با یک فرآیند ، تجسم ، مراقبه و ورودی از متخصصان مختلف معنوی

حکم

این یک دوره پول بود که براساس کتاب یک جیب مبارک پر از پول بود. این به شما در مورد آگاهی ثروت و تمام ابزارهای مختلفی که می توانید برای قانون جذب استفاده کنید ، می آموزد. باب دویل از متخصصان در روشهای مختلف دعوت می کند تا در مورد کار خود صحبت کنند. این دوره خوب بود اما به من وای نرسید. این کتاب را می توان در آمازون خریداری کرد و من واقعاً مراقبه های او را دوست داشتم ، اما آنها به صورت رایگان در جای دیگر نیز در دسترس هستند. جدا از آن بیشتر Audios مانند مصاحبه ها احساس می کردند. خوب بود که در وقت آزادم به آن گوش دهم تا به من کمک کند تا در آگاهی و آگاهی از ثروت بمانم ، اما جدا از آن ، من از این دوره خیلی تحت تأثیر قرار نگرفتم. من دوست داشتم این دوره را فقط با باب دویل و گیکندی ببینم. باز هم ، من دوره هایی را با ابزارهای بیش از حد یا متخصصان زیادی دوست ندارم - بهتر است فرایندی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد و سپس به دنبال ابزارهایی باشید که به مواردی که این روند نمی تواند برای شما انجام دهد کمک می کند.

آینه مخفی توسط جو ویتال

رتبه بندی بهترین برای: قانون جاذبه ابزار ، شهود

هزینه:~99 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

آینه مخفی تکنیکی است که می تواند برای تجلی برای برقراری ارتباط خواسته های شما به ناخودآگاه و دریافت اقدامات الهام بخش استفاده شود

حکم

اشتباه نکنیدمن عاشق کار جو ویتال هستم و کاملاً از او آموخته ام ، اما Magic Mirror برای من دلتنگ بود. من نتوانستم روند کار را بدست آورم و مجبور شدم روز بعد بازپرداخت بخواهم.

بدون برنامه تظاهرات BS

رتبه بندی بهترین برای: قانون جذب فرآیند برای یک رویکرد علمی

هزینه:~37 دلار

چه چیزی را باید انتظار داشته باشید

 • بدون راهنمای PDF تظاهرات BS
 • 5 قدم گوش دادن به mp3
 • صوتی هیپنوتیزم آشکار
 • برگه های تقلب و مکالمه با متخصصان

حکم

این دوره تجلی مورد علاقه من نبود. در حالی که من از علم در پشت قانون جذب بسیار قدردانی می کنم ، من تجربه کرده ام که ایمان و معنویت جایگاه خاص خود را در این روند دارند. اگر ذهن عقلانی خود را کنار بگذارید ، هیچ کاری وجود ندارد که نتوانید آن را انجام دهید. این می تواند یک دوره خوب برای مبتدیانی باشد که زمان سختی را برای اعتقاد به قانون جاذبه دارند. هیچ برنامه تظاهرات BS یک روش کاملاً علمی مبتنی بر تظاهرات ارائه نمی دهد. اگر وارد قسمت علوم اعصاب چیزها شوید ، برنامه 2 ذهن توسط جیک دوسی یک برنامه بهتر و عمیق است.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 32 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:13