NFP React: Fed Bets Rise Post گزارش داغ NFP ، سهام پایین ، روغن در انتظار هفته بزرگ پیش رو ، غوطه وری طلا ، رمزنگاری کوچک تغییر یافته است

ساخت وبلاگ

سهام ایالات متحده پس از گزارش حقوق و دستمزد غیرقانونی نشان داد که بازار کار ، به ویژه فشارهای دستمزد ، به هیچ وجه به سرعت خنک نمی شود. وال استریت در حال خراشیدن سر خود است زیرا بسیاری از معامله گران انتظار می رود که شاهد سرعت زیاد بازار کار باشند. سود اصلی 263،000 شغل تقریباً بالاتر از خوش بینانه ترین تخمین بود و سود با دستمزد ، رانش فک بود. متوسط درآمد ساعتی دو برابر سریع به عنوان پیش بینی ماهانه افزایش می یابد ، که باعث افزایش فشارهای تورمی می شود.

بیشتر سودهای شغلی از بخش خدمات حاصل می شود و این مشاغل به همان سرعتی که تولید می کنند از بین نمی روند. فضای خرده فروشی 30،000 شغل و حمل و نقل را از دست داد و انبارداری 15،000 شغل کمی را دید که با توجه به زمان تعطیلات شلوغ سال که آغاز می شود ، تعجب آور بود.

این گزارش به این معنی نیست که خطرات افزایش نرخ افزایش فدرال رزرو به 6 ٪ دوباره روی میز است. این ممکن است 25bp دیگر را به جلسه فوریه اضافه کند ، و این روند داده ها را هم برای بازار کار و هم با تورم تغییر نمی دهد. پایین آمدن مشاغل خدماتی دشوار خواهد بود ، اما پس از گذراندن تعطیلات ، باید به طرز چشمگیری نرم شوند.

روغن

قیمت نفت برای یک هفتگی به دست می آید زیرا امیدها رشد می کند که چین در طی چند ماه دوباره می تواند بازگشایی شود و با افزایش بازار کار ایالات متحده. معامله گران انرژی احتمالاً آماده تماس با این هفته هستند زیرا هفته آینده برای نوسانات قیمت نفت گسترده خواهد بود. جلسه OPEC+ باید تعهد خود را برای حمایت از قیمت ها تأیید کند. بسیاری انتظار دارند که اوپک اکنون که این یک جلسه مجازی است ، ثابت نگه داشته شود ، اما ما نمی توانیم رد کنیم که آنها ممکن است کاهش تولید روغن عمیق تر داشته باشند. کلاه قیمت نفت خام روسیه توجه را به خود جلب می کند زیرا اجرای آن دشوار است. چشم انداز تقاضای نفت خام می تواند به چین وابسته باشد و اگر همچنان به نرم شدن سیاست covid خود ادامه دهند و اگر داده های تجاری آنها بیش از حد انتظار بدتر شود.

روغن در ابتدا پس از گزارش حقوق و دستمزد چشمگیر غیرقانونی به عنوان دلار به شدت تجمع کرد. اصول نفت خام شروع به سبز شدن کرده است و اگر این حرکت ادامه یابد ، برنت نباید از سطح 90 دلار مشکل داشته باشد.

معامله گران انرژی اکنون در انتظار تصویب G7 هستند که اتحادیه اروپا موافقت کرده است که قیمت نفت خام روسیه را در سطح بشکه 60 دلار در نظر بگیرد.

طلا

قیمت های طلا پس از گزارش حقوق و دستمزد بدون تکان دهنده داغ ، دلار را به زندگی بازگرداند. بازارهای مالی پس از افزایش دستمزدها در ماه نوامبر ، باید انتظارات پیاده روی نرخ فدرال خود را افزایش دهند و یک شماره اشتغال تیتر داغ با کندی که با ADP و اجزای اشتغال ISM دیدیم مغایرت داشت.

طلا از اوایل ماه نوامبر تظاهرات خوبی داشته است و سودآوری می تواند در آن مستقر شود ، اما به نظر نمی رسد که یک بازپرداخت قابل توجه ضروری باشد. اقتصاد در حال کاهش است و تورم باید به طور پیوسته در اینجا کاهش یابد و مکث در افزایش نرخ های فدرال را پس از سه ماهه اول توجیه کند.

ارزهای مجازی

بیت کوین پس از یک بازار گرم کار ، به عنوان بازده خزانه داری بیشتر شد زیرا انتظارات افزایش نرخ فدرال فدرال برای جلسه سیاست فوریه بالاتر بود. معامله گران Crypto باید به خاطر داشته باشند که یک دلیل اصلی چرا رمزنگاری در طول سال گذشته بسیار کاهش یافته است ، این است که تورم از کنترل خارج شده است و بانک های مرکزی انگیزه برای ارسال نرخ های بالاتر دارند که در نهایت خبر بد برای همه دارایی های خطرناک بود. علیرغم این گزارش داغ NFP ، نرخ ترمینال صندوق های فدرال هنوز هم احتمالاً بالاتر از 5 ٪ نخواهد بود ، بنابراین ممکن است بیت کوین آنقدر پایین نرود.

طی چند هفته آینده اگر تورم به طور پیوسته پایین بیاید و اقتصاد به نظر می رسد که خوب عمل می کند ، دارایی های خطرناک ، که شامل بیت کوین است ، هنوز هم می تواند از اینجا تجمع کند. یک تظاهرات تمام عیار تلاش خواهد کرد تا زمانی که ما از خطر کامل آلودگی از FTX و در صورت ظهور سایر سویه ها برای stablecoins بشنایم ، دست به دست شود. اگر بیت کوین به تثبیت ادامه دهد ، صعود با سطح 21،500 دلار می تواند تحت پوشش قرار گیرد.

بسیاری از سرمایه گذاران در حاشیه هستند و در انتظار هستند که ببینیم آیا ما شاهد آزمایش مجدد از پایین نوامبر هستیم و آیا یک کاتالیزور خاص می تواند بیت کوین را زیر چرخه پایین (80 ٪ از رکورد بالا) 13،789 دلار بفرستد. اگر این کار را خراب کند ، می تواند زشت تر شود ، اما چیز جدیدی نیاز به شکستن دارد.

دارایی های دیجیتال هنوز بخش بزرگی از آینده را بازی می کنند ، اما برخی از سرمایه گذاران ممکن است از سرمایه گذاری در فضا دریغ کنند تا زمانی که یک طرح کلی از مسیر نظارتی نداشته باشند. شهادت صندلی CFTC بهنام به کنگره ، ادعای قدرت بیشتری برای آنها بود ، اما هر تصمیم اساسی هنوز ماه ها طول می کشد.

حتی اگر عناوین رمزنگاری بهبود یابد ، بیت کوین باید در اینجا برای یک تکه خشن قرار بگیرد ، زیرا بسیاری از سرمایه گذاران هنوز هم نسبت به عملکرد دارایی های خطرناک هنگامی که اقتصاد به یک رکود اقتصادی عمل می کند ، نسبتاً کم تحرک هستند.

این مقاله تنها به منظور اطلاعات عمومی می باشد. این مشاوره سرمایه گذاری یا راه حلی برای خرید یا فروش اوراق بهادار نیست. نظرات نویسندگان هستند ؛نه لزوماً شرکت Oanda یا هر یک از شرکت های وابسته ، شرکت های تابعه ، افسران یا مدیران آن. معاملات اهرم خطرناک است و برای همه مناسب نیست. شما می توانید تمام بودجه واریز شده خود را از دست دهید.

اد مویا

با بیش از 20 سال تجربه معاملاتی ، اد مویا یک تحلیلگر ارشد بازار با OANDA است که تجزیه و تحلیل بین المللی بین دقیقه ای ، پوشش رویدادهای ژئوپلیتیکی ، سیاست های بانک مرکزی و واکنش بازار به اخبار شرکت ها را تولید می کند. تخصص خاص وی در طیف گسترده ای از کلاس های دارایی از جمله FX ، کالاها ، درآمد ثابت ، سهام و ارزهای رمزنگاری شده است. در طول کار خود ، اد با برخی از کارگزاری های پیشرو فارکس ، تیم های تحقیقاتی و بخش های خبری در وال استریت از جمله تجارت جهانی فارکس ، FX Solutions و Trading Advantage همکاری داشته است. اخیراً او با TradetHenews.com همکاری کرده است ، جایی که وی تجزیه و تحلیل بازار را در مورد داده های اقتصادی و اخبار شرکت ارائه داد. مستقر در نیویورک ، اد یک مهمان معمولی در چندین شبکه تلویزیونی بزرگ مالی از جمله CNBC ، تلویزیون بلومبرگ ، یاهو! امور مالی زنده ، Fox Business و Sky TV. نظرات وی به مشهورترین خبرنامه های جهانی جهان از جمله رویترز ، بلومبرگ و آسوشیتدپرس اعتماد دارد و وی به طور مرتب در نشریات پیشرو مانند MSN ، MarketWatch ، Forbes ، Breitbart ، New York Times و Wall Street Joual نقل می شود. اد دارای مدرک لیسانس اقتصاد از دانشگاه راتگرز است.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 36 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:27