چک لیست توسعه ICO: 11 قدم آسان برای موفقیت

ساخت وبلاگ

چند بار پیشرفت ICO را انجام داده اید؟چند بار در آن موفق شده اید؟این که آیا شما یک تازه کار در این فرآیند یا یک متخصص هستید ، چه در آن رشد کرده اید یا نه ، واقعاً به آماده سازی و قدم هایی در راه راه اندازی ICO فکر می کنید ، بنابراین به احتمال زیاد برنده رقابت جمع آوری کمک های مالی خواهد شد.

ICO Development Checklist 11 Easy Steps to Succeed

رشد انفجاری فروش توکن باعث شد تا ICO یک برد برنده برای کارآفرینان و توسعه دهندگان در مقیاس مشاغل یا شروع سرمایه گذاری های جدید در اکوسیستم رمزنگاری کند.

اگرچه بیشتر ICO ها در Ethereum اتفاق افتاده اند ، اولین فروش شناخته شده توکن - Mastercoin - در ژوئیه 2013 در شبکه بیت کوین برگزار شد. Ethereum ، به نوبه خود ، همچنین در تابستان سال 2014 ICO بود و در 12 ساعت اول خود 3700 BTC را افزایش داد. در آن زمان ، سرمایه گذاران خوشبخت توکن های اتر را فقط با 0،31 دلار خریداری کردند و اکنون بیش از 3500 دلار هزینه دارد.

پروژه دیگری - "نئو" یا "اتریوم چینی" - به ذهن متبادر می شود. این ICO توسط دولت چین و شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت ، علی بابا و سایر غول ها پشتیبانی می شود. قیمت توکن اولیه با 3 دلار شروع شد و یک بار که به 180 دلار رسید. با این حال ، در سپتامبر 2021 ، دارایی NEO با 40 دلار معامله شد.

و گرچه توسعه ICO از مزایای بسیاری از جمع آوری کمک های مالی سنتی برخوردار است ، اما یک راه اندازی ICO ممکن است بدون آماده سازی عمیق و کامل بسیار چالش برانگیز باشد.

اگر وارد توسعه ICO شوید ، این قطعه را مفید خواهید دید. در مقاله امروز ، OpenGeeksLab شما را از طریق رایج ترین سؤالات: از توسعه تا راه اندازی ICO مسیریابی خواهد کرد. بیایید شیرجه بزنیم

تعریف ICO و انواع آن

An initial coin offering (also known as ICO or initial currency offering) is fundraising using cryptocurrencies.

یک پیشنهاد اولیه سکه (ICO) یک روش جمع آوری کمک های مالی محبوب است که شامل فروش دارایی های دیجیتال برای جمع آوری بودجه برای پروژه مبتنی بر blockchain شما است. شما می توانید سرمایه گذاری جمعیت را توسط خودتان توسعه دهید یا از یک شرکت خدمات ICO استفاده کنید.

بیایید تصور کنیم که شما در حال فکر کردن برای فروش فضای ذخیره سازی غیر متمرکز هستید ، که مصرف کنندگان می توانند از آن برای تأیید و دفاع از اطلاعات با پراکندگی آن در سراسر جهان استفاده کنند. این امر به کاهش فشار روی سرورهای انفرادی کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که اطلاعات مشتری برای هر کسی جز آنها در دسترس نیست. بنابراین شما ایده ای پیدا کرده اید ، و اکنون برای واقعی سازی آن به بودجه نیاز دارید.

در جمع آوری کمک های مالی سنتی ، ممکن است از یک بستر معمولی برای جمع آوری جمعیت استفاده کنید. اما اگر ICO را ایجاد می کنید ، دارایی های دیجیتالی خاصی را می فروشید که می خواهید در لیست های ویژه استفاده کنید. هرچه سرمایه گذاری شما بیشتر تقاضا شود و رشد کند ، ارزش نشانه بیشتری افزایش می یابد ، بنابراین به سرمایه گذاران پاداش می دهد.

پیشنهادات اولیه سکه می تواند خصوصی یا عمومی باشد. تفاوت زیر را مشاهده کنید:

 • ICO خصوصی به نام خود پاسخ می دهد زیرا تعداد محدودی از سرمایه گذاران ممکن است در جمع آوری کمک های مالی شرکت کنند. فقط چندین شخصیت تأیید شده با ارزش خالص یا موسسات مالی می توانند شرکت کنند.
 • ICO عمومی بودجه ای را تأمین می کند که عموم مردم درگیر آن شوند و تقریباً همه می توانند به عنوان یک سرمایه گذار شرکت کنند. اما طبق نگرانی های نظارتی ، ICO های عمومی در مقایسه با پیشنهادات خصوصی کمتر محبوب هستند.

اکنون که اصول اولیه را می دانید ، وقت آن است که دریابید که چگونه خدمات ICO عملکرد دارد. با توجه به این نکته ، انتخاب بهترین گزینه برای فروش توکن آینده برای شما ساده تر خواهد بود.

نحوه کار جمع آوری کمک های مالی ICO

An ICO works like regular crowdfunding, but for digital assets.

بر خلاف سهام که در یک شرکت سهام فراهم می کند ، نشانه ها نیستند. اگر سرمایه گذاران برخی از دارایی های ارائه دهنده سکه اولیه شما را بدست آورند ، بخشی از خدماتی را که شرکت شما ایجاد کرده است دریافت می کنند. در توسعه ICO ، شما با استفاده از سیستم عامل های blockchain مانند Ethereum نشانه هایی را ایجاد می کنید و امکان توسعه توکن ICO را با حداقل تغییرات کد فراهم می کنید.

هنگامی که ICO برقرار شد ، می توانید نشانه های ارز رمزپایه را تجارت کنید یا آنها را برای پول فیات مبادله کنید.

فروش توکن یک روند نسبتاً جدید است. بنابراین ، بسیاری از تفاوت های ظریف به طبیعت غیرمتمرکز آن متصل می شوند. برای مدیریت موفقیت آمیز یک سکه اولیه ، به یک استراتژی اندیشه نیاز دارد.

قوانین و مقررات مربوط به توسعه ICO

An initial coin offering regulations differ around the globe. Keep this in mind while jumping into the niche.

توسعه ICO تأثیر بسزایی در چشم انداز مالی و فناوری ها به عنوان یک پدیده کاملاً جدید به همراه داشت. با این حال ، مقامات برای تنظیم این روش جدید سرمایه گذاری کاملاً مجهز نبودند ، بنابراین در حال حاضر ، این قوانین با یک کشور به کشور دیگر متفاوت است.

چنین سردرگمی در حوزه های قضایی به نیاز به مطالعه چارچوب های نظارتی عمیق قبل از انجام کمک های مالی تبدیل شده است. مسائل حقوقی در مورد نشانه های غیر رگ نیز بوجود می آیند ، اما این یک داستان متفاوت است. با ICO ، در حالی که برخی از کشورهای اروپایی ، به عنوان مثال ، فرانسه ، در حال فکر کردن برای تدوین الگوهای جدید برای صدور توکن هستند ، سایر کشورهایی مانند چین و کره جنوبی توسعه ICO را به طور کامل ممنوع اعلام کردند. ایالات متحده آمریکا ضمن ایجاد چارچوبی جدید برای این مورد ، تنظیم ICO را با چارچوب موجود برای "ابزارهای مالی" انتخاب کرده است. در همین زمان ، ژاپن سکه اولیه را به عنوان "خدمات پرداخت" واجد شرایط می کرد و موظف است همان آیین نامه را دنبال کند.

با این وجود ، استرالیا ، هنگ کنگ ، امارات و نیوزیلند قبلاً پروتکل های واضح حاکم بر توسعه ICO را منتشر کرده اند و پیشنهادات را جذاب تر می کنند.

همانطور که مشاهده می کنید ، رویکردها در بین حوزه های قضایی متفاوت است ، که این امر ضرورت یادگیری پرونده خاص شما را به طور کامل یا استخدام متخصصان با تخصص گسترده در مورد این موضوع ایجاد می کند.

سکه اولیه ارائه دهنده کاغذ سفید چیست و چرا اهمیت دارد؟

You should craft a whitepaper like a business plan that complies with some criteria. Don’t forget to balance the technical and non-technical language.

این که آیا شما در توسعه ICO موفق هستید به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از موارد ضروری ، کاغذ سفید است. این یک سند رسمی است ، یک ابزار عمومی عمومی که اطلاعات لازم در مورد سرمایه گذاری شما را در اختیار ذینفعان قرار می دهد.

به طور عمده ، در یک تصویر سفید ، شما جنبه های پروژه ، ماموریت/چشم انداز ، اهداف ، استفاده از بودجه در نظر گرفته شده ، مخاطبان هدف ، نقشه راه را شامل می شود ، از جمله نقاط عطف مهم ، تیم ، جدول زمانی برای فروش نشانه ها و سایر جزئیات عملی را توصیف می کنید. بهتر است همیشه به خاطر داشته باشید که یک تصویر سفید یک سند تجاری با معیارهای متعددی است ، اما مقاله یا تحقیق نیست. البته اگر در مورد ICO برای راه اندازی فناوری اطلاعات صحبت کنیم ، این برنامه تجاری شامل توضیحات فناوری پروژه شما است. با این وجود ، توسعه ICO محدود به پروژه های فناوری نیست و همچنین توسط شرکت های مختلف برای افزایش سرمایه خارجی استفاده می شود.

اگر شما برای اجرای ICO آماده هستید ، اهمیت این سند تجاری مهم است زیرا ارائه سکه از لحظه انتشار شرکت این سند آغاز می شود. می توانید آن را در سایت های لیست ICO یا صفحه وب پروژه خود ارسال کنید. اهداف اصلی یک تصویر سفید تبلیغات نشانه شما و ارائه اطلاعات لازم برای سرمایه گذاران بالقوه است.

با این حال ، انتشار یک تصویر سفید تنها راه اعلام استارتاپ خود به ذینفعان نیست. پروژه ها به طور معمول خود را تبلیغ می کنند یا در جوامع مختلف رسانه های اجتماعی مورد بحث قرار می گیرند ، و در زیر ما در مورد آن بیشتر می گوییم.

بنابراین ، این سند اطلاعاتی را که معمولاً در یک برنامه تجاری نشان داده می شود ، پوشش می دهد ، بنابراین استخدام یک شرکت توسعه ICO با تجربه برای این کار ایده خوبی است. یک تصویر سفید هدف این است که سرمایه گذاران بالقوه به شما اعتماد کنند و به پروژه شما اعتقاد داشته باشند. زیرا ، در حقیقت ، هیچ قالب استانداردی برای این سند وجود ندارد و WhitePaper به طور داوطلبانه بدون ضرورت قانونی یا مبادله منتشر می شود ، بنابراین صدور شرکت ها اغلب اطلاعات زیادی مانند آدرس تماس یا موارد دیگر را نشان نمی دهند. همچنین ، محتوای و ساختار طرح متفاوت است زیرا هیچ کارآزمایی فعال یا نمایشگاه برای سرمایه گذاران وجود ندارد.

این که آیا شما به دنبال کارشناسان در WhitePaper در حال توسعه یا آماده سازی برای راه اندازی یک برنامه تجاری ICO هستید ، باید از چندین جوانب مثبت و منفی از روند ارائه سکه اولیه برای تصمیم گیری آگاهانه آگاه باشید.

شما این ایده را نامگذاری می کنید ، ما آن را زنده می کنیم!

بلافاصله با ما تماس بگیرید تا بدانید که چگونه جوانب مثبت ما می توانند تجارت شما را با خدمات توسعه نرم افزار سفارشی تغییر دهند.

جوانب مثبت و منفی ICO

Launching an ICO has its pros and cons. Mind them before the beginning.

قبل از انتخاب خدمات توسعه ICO ، یادگیری مزایا و معایب آن بسیار عالی است. Perks موارد زیر را پوشش می دهد:

 • شما می توانید نشانه های جهانی را بفروشید. سرمایه گذاران می توانند در ICO در سراسر جهان شرکت کنند. بنابراین ، همه می توانند در یک دارایی جدید سرمایه گذاری کنند. به عنوان مثال ، عملیات فروش سهام چالش برانگیزتر است زیرا یک بانک می تواند ده ها نقل و انتقالات انجام شده در طی یک دقیقه یا بیشتر را مسدود کند. راه اندازی ICO متفاوت است و هرکسی می تواند در هر زمان با ارزهای رمزپایه عمل کند. شما می توانید از هرجایی که در آن قرار دارید ، سرمایه را از طریق ICO جمع کنید.
 • شما موانع کمتری برای ورود دارید. اگر در مورد فروش سهام سنتی جمع آوری کمک های مالی صحبت کنیم ، مقررات بیشتری وجود دارد ، اما یک راه اندازی ICO ساده تر کار می کند زیرا شرکت کنندگان محدودیت ارزش خالص ندارند. بنابراین اگر از آن طرف نگاه کنید ، افراد بیشتری می توانند در آن شرکت کنند. به عنوان مثال ، 100 ٪ از جمعیت بزرگسالان ایالات متحده می توانند در پیشنهادات اولیه سکه شرکت کنند. علاوه بر این ، بیشتر خریداران ناشناس هستند.
 • شما به شخص ثالث احتیاج ندارید. این یک مزیت از کل شبکه blockchain و خدمات مرتبط است. هیچ واسطه ای بین مصرف کنندگان و بازرگانان دارایی وجود ندارد. می توانید بلافاصله پس از ایجاد و راه اندازی ، cryptocurrency را بفروشید. بنابراین شرکت در ICO با نیاز به انتخاب ارز مورد نظر برای خرید و انتظار برای راه اندازی ، ساده می شود و این روند را برای شرکت ها بسیار کارآمد می کند. ICO ها می توانند برای همه باز باشند اگر پیشنهادهای اولیه سکه ها ارزهای رمزپایه را بپذیرند و ذینفعان را ملزم به ارسال وجوه در زمان خرید دارایی می کنند.
 • سرمایه گذاری در ارائه دهنده های امیدوار یک روش عالی برای صرفه جویی یا تأمین پول دیجیتال شما است. غالباً دارندگان رمزنگاری علاقه ای به استفاده از ثروت خود در روشهای سنتی ندارند اما می خواهند ارزش آن را جمع کنند ، و این تمایل باعث می شود که پیشنهادات اولیه سکه برای ذینفعان شایسته باشد. کار اساسی شما این است که نشان دهید چگونه سرمایه گذاران شما می توانند از آن سود کسب کنند.
 • حق بیمه نقدینگی اقتصاد توکن به این معنی است که یک توکن در هنگام فروش در ICO دارای ارزش است. این اجازه می دهد تا دارندگان Token در پیشنهادات جدید سکه های اولیه با همان مقدار دارایی شرکت کنند.

اکنون وقتی مزایای توسعه ICO را می دانید ، اجازه دهید در مورد پله های احتمالی صحبت کنیم.

 • به طور کلی ، تعداد زیادی ICO کلاهبرداری وجود دارد. شرکت ها موظف نیستند بسیاری از الزامات را برآورده کنند. بنابراین ، تصمیم گیری می تواند خطرناک باشد. به عنوان مثال ، شرکت های کلاهبرداری می توانند ICO های ناهموار را ارائه دهند ، و این یک اشکال قابل توجه برای سرمایه گذاران است و برای کسب اعتماد برای شرکت ها مشکل ایجاد می کند.
 • مداخله تنظیم کننده ها می تواند به یک سردرد عظیم تبدیل شود زیرا مقامات هنوز یک طرح تنظیم پایدار را ایجاد می کنند و در حال حاضر ، بسیاری از موانع غیر منتظره در منظره غیرمتمرکز اتفاق می افتد. اقدامات اخیر SEC نشان می دهد که مقامات چشم به فرآیندهای ICO دارند.
 • اغلب ICO نرخ سود پایین دارند. از یک طرف ، اگر توسعه ICO موفقیت آمیز باشد ، سرمایه گذاران بازده بالایی کسب می کنند. با این وجود ، از طرف دیگر ، در صورت عدم موفقیت یک پروژه ، ذینفعان ممکن است تسهیلات وعده داده شده را بدست آورند. علاوه بر این ، نشانه هایی که در طول پیشنهادات اولیه سکه صادر می شوند بی ارزش می شوند. تخصص پایین توسعه دهندگان ICO معمولاً باعث همه این مشکلات می شود. بنابراین استخدام یک تیم باتجربه که می تواند تمام خواسته های بازار را برآورده کند ، ضروری است.

اکنون سرنخی دریافت می کنید که برای سرمایه گذاران بسیار مهم است که یک کاغذ سفید را مطالعه کرده و تحقیقات خود را با مسئولیت پذیری انجام دهند. در عین حال ، تیم هایی که خدمات توسعه ICO را ارائه می دهند ، باید از طریق ایده های پروژه با دقت فکر کنند و با صداقت و دانش عمیق از روند کار ، کاغذ سفید ICO را تهیه کنند.

مراحل راه اندازی ICO

A regular ICO development process is split into 11 stages.

ما فرض می کنیم که شما قبلاً تصمیم گرفته اید که ICO را شروع کنید ، و در مورد اقدامات لازم برای انجام آن کنجکاو هستید. به طور بالقوه ، شما می توانید سرمایه را طی چند ماه افزایش دهید. اما قبل از اینکه یک راهنما به شما نشان دهد ، یک بار دیگر فکر کنید که چگونه پروژه شما نقاط درد مشتری را حل می کند که هیچ کس نمی تواند شما باشد. نشانه شما باید با محصول شما ادغام شود و در نتیجه به جامعه blockchain کمک کند.

غالباً شرکت ها و توسعه دهندگان ICO برای سادگی و سرعت صرفه جویی در وقت خود ، پیشنهادات اولیه سکه را انتخاب می کنند. با این حال ، رسیدگی به درستی از مراحل توسعه برای به دست آوردن بیشترین استفاده از این فرآیند بسیار مهم است.

1. ساختار تیم و مشاوران ICO

برای شروع فرآیند طراحی ICO ، برای همکاری با آنها به یک تیم خوب نیاز دارید. به طور متوسط ، از شش تا نه عضو تیم در پروژه های ارائه دهنده سکه اولیه وجود دارد.

به طور عمده ، ما می توانیم ترکیب تیم را به دو بخش جدا کنیم: توسعه دهندگان و مشاوران ICO.

 • توسعه دهندگان ICO که محصول شما را می سازند ، باید در قراردادهای هوشمند و به طور کلی تخصص بالایی داشته باشند.
 • مشاوران از یک طرف کارشناسان ارز دیجیتال و متخصصان صنعت پروژه های شما هستند. به طور معمول ، آنها بنیانگذار پروژه های موفق مبتنی بر blockchain یا افرادی هستند که دارای شهرت قابل اعتماد در یک جامعه هستند.

2. ایجاد نقشه راه توسعه ICO

یک نقشه راه محصول کاملاً توسعه یافته به سرمایه گذاران کمک می کند تا ببینند که چگونه محصول شما می تواند از بین برود و سود آنها را به دست آورد. بنابراین یک نقشه راه محصول یک گام مهم برای فروش نشانه شما است.

حتی اگر پروژه شما جاه طلب باشد و در هر مرحله به بودجه قابل توجهی نیاز داشته باشد ، باید اطمینان حاصل کنید که سرمایه گذاران شما می توانند کار تیم شما را با یک کلیک بررسی کنند. سرمایه گذاران ممکن است نظارت کنند که چند بار توسعه دهندگان ICO شما یک کد را به مخازن کد منبع مختلف با نام GitHub متعهد می کنند.

یک نقشه راه محصول با کیفیت باید نشان دهد که می توانید ایده خود را بگیرید و آن را به یک راه حل در دنیای واقعی تبدیل کنید که سود آن را ایجاد می کند.

3. تحقیق و برنامه ریزی بازار

قبل از راه اندازی توسعه ICO ، باید تقاضای بازار را به طور کامل تجزیه و تحلیل کنید و مدل کسب و کار خود را طراحی کنید. همچنین ، بسیار مهم است که در نظر بگیرید که چگونه می توانید ایده خود را در یک اکوسیستم رمزنگاری ادغام کنید.

کارشناسان شرکت توسعه ICO در حال تحقیق در مورد پتانسیل های پروژه ، توانایی های فنی آن و ارزیابی چگونگی مفید بودن آن برای سرمایه گذاران و جامعه به طور کلی هستند.

اگر مطمئن هستید که پروژه شما کار خواهد کرد ، ایده خوبی است که آن را از طریق چندین سیستم عامل ارائه دهید تا بازخورد و سرمایه گذاران علاقه خاصی داشته باشید.

4. پیش نویس کاغذ سفید

WhitePaper به تمام سؤالات مربوط به خدمات توسعه ICO که می خواهید ارائه دهید پاسخ می دهد و حاوی اطلاعات دقیق در مورد:

 • درد یا مشکلی که کاربران دارند
 • محصول و راه حل شما ارائه می دهد
 • توضیحات ارائه دهنده سکه اولیه ، از جمله جزئیات توکن
 • برنامه های تجاری توکن شما
 • سمت فنی پروژه شما
 • نقشه راه محصول و جدول زمانی پروژه
 • اطلاعات مربوط به تیم و شرکت خود در مورد مهارت ها و تجربه های خاص
 • چشم اندازهای آینده توکن و ویژگی های آن
 • چگونه از بودجه استفاده خواهید کرد
 • قیمت توکن در مراحل مختلف
 • کاربران فعلی در صورت دریافت
 • و بیشتر

به طور معمول ، حدود 25-35 صفحه طول می کشد. بهتر است زبان فنی و غیر فنی را برای نوشتن کاغذ سفید خود متعادل کنید.

5. وب سایت برای راه اندازی ICO

تهیه یک وب سایت آسان و جذاب برای ارائه توسعه ICO بسیار مهم است. برای جلب توجه سرمایه گذاران بالقوه ، باید حاوی اطلاعات مربوطه است که به طور قانع کننده توصیف شده است.

همچنین ، می تواند یک ایده خوب برای استخدام یک شرکت توسعه نرم افزار ICO برای استفاده از بهترین راه حل های طراحی UI/UX به منظور اطمینان از طراحی وب سایت جذاب و روشن برای راه اندازی ICO شما باشد.

6. ارتقاء ICO و پشتیبانی جامعه

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از توسعه ICO ، باید به طور موثر سرمایه گذاری خود را ارتقا دهید و از جامعه حمایت کنید. فعالیتهای تبلیغاتی آزمایش شده با زمان باید در نظر داشته باشید:

 • اولا ، حضور رسانه های اجتماعی در سیستم عامل هایی مانند LinkedIn ، Facebook و Twitter یک قانون ضروری و پیش فرض برای هر تجارت آنلاین است ، به خصوص اگر در مورد افراد غیر متمرکز صحبت کنیم.
 • علاوه بر این ، برای برقراری ارتباط با هواداران خود از کانال های عمومی یا گروه هایی در Slack ، Discord و به ویژه تلگرام استفاده کنید. چرا تلگرام برجسته است؟این برنامه پیام رسانی خود را به عنوان یک بستر قدرتمند بازاریابی ICO نشان داد.
 • اگر می خواهید سرمایه گذاران با مهارت و فن آوری را به خود جلب کنید ، آنها انتظار دارند که حضور شما در انجمن های Reddit ، Blockchain و Defi مانند BitCointalk یا دیگران باشد.
 • علاوه بر این ، شما باید از یکی از ابزارهای برتر شرکت توسعه ICO استفاده کنید ، که یک لیست اولیه ارائه سکه است. این سایت ها ICO های فعال ، گذشته ، آینده را نشان می دهند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که وب سایت های مربوطه را برای این موضوع انتخاب کنید.
 • آخرین کنفرانس ها ، نمایشگاه ها و مصاحبه هایی که در آن می توانید پیشنهاد سکه اولیه خود را ارائه دهید ، اما کم اهمیت است. علاوه بر این ، شما می توانید از این رویدادها استفاده کرده و با تیم هایی که خدمات توسعه ICO ، متخصصان صنعت یا مشاورانی را ارائه می دهند ، ارتباطات ارزشمندی برقرار کنید.

هر یک از این عناصر یک استراتژی بازاریابی خوب را برای پخش این کلمه تکمیل می کنند تا سرمایه گذاران بالقوه بتوانند پیشنهاد شما را کشف کنند.

7. انتخاب مدل فروش توکن

مرحله بعدی ایجاد یک نشانه ICO و انتخاب مدل فروش آن است. بیایید با جزئیات بیشتر به موارد اصلی نگاهی بیندازیم.

 • کلاه های نرم و سخت حداقل و حداکثر مقادیری هستند که ICO شما باید قبل از پایان آن جمع کند. می توانید قبل از شروع یک پیشنهاد ، آن را از طریق تعداد نشانه های بزرگ شده یا فروخته شده نشان دهید و کلاه ها را تنظیم کنید.
 • کلاه های پنهان گزینه دیگری است که در آن کلاه ها می توانند سخت یا نرم باشند ، اما سرمایه گذاران نمی توانند سرمایه شما را تا پایان تخصیص بدانند.
 • یک مدل بدون استفاده با نرخ ثابت هیچ محدودیتی در تعداد شرکت کنندگان یا مبلغ افزایش یافته ایجاد نمی کند. همچنین ، مدت زمان ارائه سکه اولیه هیچ محدودیتی ندارد و نسبت تبادل توکن به کریپتوکورنت ثابت است.
 • یک مدل تحت پوشش با نرخ ثابت به این معنی است که مدت زمان ارائه چندین ماه می رود و محدود است. مانند مدل قبلی ، نسبت تبادل توکن به کریپتوکورنس ثابت است ، و یک قانون اساسی برای ارائه نشانه ها برای اولین بار-برای اولین بار است. علاوه بر این ، تعداد نشانه های موجود برای فروش محدودیتی وجود دارد.
 • حراج هلندی و گزینه معکوس آن: در یک حراج هلندی ، شما از یک قرارداد هوشمند برای شمارش قیمت توکن پس از دریافت کلیه پیشنهادات و اولویت بندی بالاترین پیشنهادات استفاده می کنید. روش معکوس برای این حراج با قیمت و درپوش بالا شروع می شود ، که هر روز فروش یا برای هر بلوک معدن کاهش می یابد. با رسیدن به کلاه ها ، این فروش را پایان می دهید.
 • یک روش ترکیبی زمانی است که شما در حال تلاش برای مخلوط کردن مدل های فروش هستید. از آنجا که ایده ICO نسبتاً جدید است ، شرکت ها مدلهای فروش توکن را نوآوری می کنند تا بهترین راه برای ایجاد یک نشانه ICO را پیدا کنند.

عمدتاً باید روشهای فروش نشانه را برای توزیع گسترده تر نشانه ها برای کاربران با کیفیت در نظر بگیرید. اما تا زمانی که شما در مورد نحوه ایجاد یک توکن ICO تحقیق کنید ، می بینید که اگر مدل فروش نشانه خود را بیش از حد نکنید ، بهتر خواهد بود تا باعث ایجاد شورش هواداران خود نشود.

8. توسعه قرارداد هوشمند

در علم نحوه ایجاد یک نشانه ICO برای توزیع آن ، لازم است یک قرارداد هوشمند برقرار شود ، بنابراین دارندگان دارایی قادر به انجام ، انتقال ، فروش نشانه ها و موارد دیگر خواهند بود. همچنین ، آن را به کیف پول توکن شما متصل می کند.

در شبکه های blockchain نشانه های قارچ و غیر قابل حمل وجود دارد. با این وجود ، استاندارد صنعت برای ICO Services Token Fungible ERC-20 است زیرا مشخصات آن پارامترهای لازم را برای یک قرارداد هوشمند که ما در اینجا نیاز داریم ، دارند.

یک شرکت توسعه نرم افزار ICO باید حسابرسی مناسب از یک قرارداد هوشمند را انجام دهد تا از امنیت و عملکرد آن اطمینان حاصل کند. شما باید قبل از استقرار دارایی به blockchain Ethereum ، آن را بررسی کنید. علاوه بر این ، این یک گزینه عالی برای ارائه فضیلت برای اشکالات گزارش شده به مخاطبان شما است.

به دنبال توسعه دهندگان برنامه های Vetted هستید که می توانند یک محصول نرم افزاری بسازند که تفاوت ایجاد کند؟

9. کیف پول دیجیتال خود را تعیین کنید

البته ، شما باید کیف پول cryptocurrency خود را توسعه دهید. برای دریافت ، ارسال یا ذخیره دارایی های اولیه ارائه سکه لازم است. بهترین ایده استخدام یک شرکت توسعه نرم افزار ICO با تخصص محکم در این دامنه است.

10. ICO پس از فروش

پس از اتمام توسعه توکن ICO ، دارایی شما برای فروش یا مبادله در دسترس قرار می گیرد. در حال حاضر شرکت های فروش می توانند ارز فیات خود را برای نشانه های ICO یا سکه ها مبادله کنند.

بنابراین اگر پیشرفت ICO شما با موفقیت پیش رفت ، وقت آن است که ایده خود را واقعی کنید. همانطور که در این مقاله ذکر شد ، کار پس از فروش شما ارائه وعده های خود به مشارکت کنندگان و جامعه است. همچنین ، به یاد داشته باشید که با مخاطبی که به شما در ایجاد ICO کمک کرده است ، در ارتباط باشید. وفاداری آنها در آینده برای شرکت شما مفید خواهد بود.

11. لیست در سیستم عامل های تبادل

قرار دادن نشانه ها یا سکه های خود در سیستم عامل های تبادل رمزنگاری ، بخش اساسی توسعه و بازاریابی ICO است. این سیستم ها بر اساس ارزش بازار خود امکان تبادل یک دارایی به دیگری را فراهم می کنند.

برای فعال کردن تجارت ، باید سیستم عامل های محبوب و قابل اعتماد مانند Binance و GDAX را انتخاب کنید. بیشتر مبادلات cryptocurrency به طور معمول کاربران خود را محدود می کند تا فقط برای دارایی های موجود در سیستم دیجیتال تجارت کنند. با این وجود ، برخی از آنها اجازه تجارت بین ارزهای رمزپایه و پول فیات را می دهند. Kraken نمونه ای عالی از چنین بستر تجاری است.

اکنون می دانید که مراحل پایان به پایان برای راه اندازی ICO و اجرای یک کمپین پررونق.

تجارت خود را با راه حل های ICO توانمند کنید

خدمات توسعه ICO در مرحله تعهد قبل از عمومی حدود چند ماه تا یک سال طول می کشد. مرحله تعهد پس از عمومی حدود سه ماه طول می کشد از زمان آن زمان که سرمایه گذاران بودجه را برای شما ارسال می کنند ، زمان فرآیند واقعی جمع آوری جمعیت است.

بنابراین ، اگر وارد ICO هستید ، امروز دریغ نکنید که با ما تماس بگیرید! کارشناسان ما با خوشحالی به شما در خدمات توسعه ICO پایان به پایان کمک می کنند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 32 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:07