کلیدهای ایجاد ثروت چیست؟

ساخت وبلاگ

کلیدهای ساخت ثروت ممکن است ساده تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید. در حقیقت ، چند قدم آسان می تواند شما را در مسیر درست آزادی مالی قرار دهد.

مسیر شما ممکن است کوتاه تر یا طولانی تر از دیگران باشد ، اما هدف این است که یک برنامه ایجاد کنید و به آن بچسبید. ایجاد ثروت چیزی از یک شکل هنری است و هیچ راز دستیابی به زندگی پر از سعادت وجود ندارد.

Discover the keys to building wealth

5 کلید برای ساختن ثروت

آیا درآمد شما بر توانایی شما در ساخت ثروت تأثیر می گذارد؟خوب ، مطمئناً چنین می کند. با این حال ، شما همیشه می توانید تا زمانی که یک کار ثابت داشته باشید ، پس انداز کنید.

این ممکن است یک فرآیند کندتر با درآمد پایین تر باشد ، و ممکن است شما مجبور شوید چند قربانی دیگر نیز انجام دهید ، اما این امکان پذیر است. به عنوان مثال ، پنج کلید برای ساختن ثروت عبارتند از:

  • درآمد خود را به صورت دوره ای ارزیابی کنید
  • تلاش های پس انداز خود را خودکار کنید
  • بدهی های بهره بالا خود را کاهش دهید
  • در وسیله خود زندگی کنید
  • زودتر و عاقلانه سرمایه گذاری کنید.

هر یک از این کلیدها برای موفقیت به دیگران بستگی دارد. بنابراین ، شما باید یک برنامه متعادل ایجاد کنید که هر یک از این نیازها را برطرف کند. در اینجا چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

درآمد خود را ارزیابی کنید

دو نوع درآمد وجود دارد: درآمد کسب شده و درآمد منفعل شما. درآمد کسب شده از شغل شما ناشی می شود ، در حالی که درآمد منفعل از سرمایه گذاری شما حاصل می شود.

مهم است که حداقل یک بار در سال درآمد خود را ارزیابی کنید. آیا از کار خود لذت می برید؟درآمد شما چقدر است؟آیا فرصت های پیشرفت وجود دارد؟چطور می توانی به آنجا بروی؟

این سؤالات را از خود بپرسید و نقاط را وصل کنید. ممکن است یاد بگیرید که می خواهید گزینه های دیگری را دنبال کنید یا تحصیلات خود را ادامه دهید. یا ممکن است تعیین کنید که واقعاً از کاری که انجام می دهید لذت می برید و می خواهید در مسیر شغلی فعلی خود گسترش دهید.

این به شما کمک می کند تا اهداف خود را تعیین کنید و برای رسیدن به آنجا چه خواهد بود. به طور کلی ، الزامات زیادی برای کسب مسئولیت بیشتر و دستمزد بالاتر وجود دارد. این می تواند شامل آموزش ، آموزش ، تجربه و مهارت های ارتباطی شما باشد. بررسی درآمد دوره ای به شما کمک می کند تا کشف کنید که کدام مناطق برای رسیدن به اهداف خود نیاز به تمرکز بیشتری دارند.

تلاش های پس انداز خود را خودکار کنید

صرفه جویی در هزینه یکی از مهمترین کلیدهای ایجاد ثروت است. این پایه و اساس کل فرآیند است. با این حال بسیاری از مردم برای انجام این کار تلاش می کنند ، و به همین دلیل است ...

خرج کردن پول وسوسه انگیز است و محرک های زیادی در جهان وجود دارد. هر روز با آنها روبرو خواهید شد. این منجر به بیش از حد بودجه شما و بدهی می شود.

با این حال ، بانکداری از بسیاری جهات پیشرفت کرده است تا به شما کمک کند تا با پس انداز خود کارآمدتر شوید. و گزینه بهتری از خودکار کردن این تلاش ها وجود ندارد.

هر ماه یک انتقال خودکار را از چک خود به حساب پس انداز خود تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که این مبلغ درآمد و نیازهای زندگی شما را در نظر می گیرد.

هر سکه ای را که می توانید ذخیره کنید. این به تنهایی فضای بیشتری را برای به دست آوردن هزینه های غیر منتظره مانند هزینه های مراقبت های بهداشتی به شما می دهد.

بدهی های با بهره بالا را کاهش دهید

من قبلاً آن را گفته ام و دوباره آن را خواهم گفت: همه بدهی بدهی بد نیست. داشتن وام یا گرفتن وام دانشجویی ، سرمایه گذاری است که من آن را "بدهی خوب" می دانم. اما یک بدهی وجود دارد که شما نمی توانید اجازه دهید تا جمع شود.

کارتهای اعتباری معمولاً با نرخ بهره بالایی همراه هستند که مانع از توانایی شما در ساخت ثروت می شود. بنابراین مهم است که این بدهی را در اسرع وقت از بین ببرید.

تمام بدهی های خود را بگیرید و آنها را با نرخ بهره ترتیب دهید. بالاترین نرخ را در بالا و پایین ترین نرخ در پایین قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که هر ماه حداقل برای هر یک از این حساب ها حداقل پرداخت می کنید.

در مرحله بعد ، با بالاترین نرخ ، مبلغی را روی بدهی ها قرار دهید. هدف این است که تأثیر نرخ بهره را به حداقل برساند. پرداخت این بدهی یکی از با ارزش ترین کلیدها برای ایجاد ثروت است.

در وسیله خود زندگی کنید

تعادل همه چیز در زندگی است. و در ساخت ثروت ، این تعادل ناشی از بودجه بندی است.

رسانه های اجتماعی تصویری از زندگی زندگی لوکس را نقاشی می کنند ، اما شما نباید خود را با دیگران مقایسه کنید. همه اولویت های مالی متفاوتی دارند.

حتماً به اولویت های خود بچسبید و بهترین نسخه از خودتان باشید. به من اعتماد کن ، این در دراز مدت پرداخت می شود. در وسایل خود زندگی کنید و بعداً در زندگی جوایز را به دست آورید.

بودجه صورتحساب ، غذا ، مسافرت و هرگونه علایق دیگر. اگر مجبور نیستید یک روال ایجاد کنید و چلپ چلوپ نکنید.

زودتر و عاقلانه سرمایه گذاری کنید

کلیدهای ایجاد ثروت نیاز به احتراق دارند تا واقعاً پیش بروند. این جایی است که درآمد منفعل شما بازی می شود. انجام سرمایه گذاری های هوشمند بهترین راه برای ایجاد سریع ثروت است.

شما می توانید با سرمایه گذاری در سهام ، مسیر خود را به سمت آزادی مالی پیگیری کنید. در مورد بازار سهام بیشتر بدانید و پس از احساس راحتی ، سرمایه گذاری کنید تا سرمایه گذاری کنید.

علاقه مرکب را در نظر بگیرید. کوچکترین سرمایه گذاری می تواند منجر به بازده گسترده در بورس سهام شود. و برای دیدن این مفهوم قدرتمند در محل کار ، ماشین حساب سرمایه گذاری رایگان ما را بررسی کنید.

این فرصتی برای کسب درآمد بسیار بیشتر از آنچه در ابتدا قرار داده اید. سرمایه گذاری را هرچه زودتر شروع کنید. در ابتدایی ترین سطوح سرمایه گذاری ، می توانید دستاوردهای بزرگی کسب کنید. تصور کنید که پس از کسب تجربه در بورس سهام می توانید چه کاری انجام دهید!

کلیدهای شما برای ساختن ثروت

آیا در زندگی خود در ایجاد ثروت دشوار هستید؟اگر چنین است ، ممکن است شما از سرمایه گذاری های خود کامل استفاده نکنید.

برای سرمایه گذاری در زیر ثبت نام در زیر ثبت نام کنید. کارشناسان ما ده ها سال تجربه دارند که به افرادی مانند شما که به سمت آزادی مالی رشد می کنند ، کمک می کنند. شما به نکات مربوط به ایجاد ثروت و روندهای بازار که ممکن است به فرصت سرمایه گذاری بزرگ بعدی منجر شود ، دسترسی خواهید یافت.

راهنمای بالا را دنبال کنید و شمع درآمد خود را تماشا کنید. این کلیدها برای ایجاد ثروت به شما امکان پذیر است تا اهداف مالی خود را برای آینده تحقق بخشید.

درباره کوری مان

کوری مان مدیر محتوای سرمایه گذاری ایالات متحده است. وی بیش از 10 سال تجربه به عنوان روزنامه نگار و خالق محتوا دارد. از سال 2012 ، کار کوری در نشریات عمده ای مانند ویرجینیا-پیلوت ، واشنگتن پست ، CNN ، MSNBC و موارد دیگر به نمایش در آمده است. وقتی کوری روی سرمایه گذاری U تمرکز نمی کند ، از سفر با همسرش ، رفتن به بازی های یانکی و گذراندن وقت با خانواده خود لذت می برد.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 44 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:02