مناطق رایگان امارات متحده عربی

ساخت وبلاگ

Dubai Development Authority

اداره توسعه دبی (که قبلاً DCCA بود ، اکنون DDA) بدنه کنترل تعدادی از مناطق مختلف و پارک های تجاری مختلف واقع در دبی است.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (DDA) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

واحه سیلیکون دبی:

DUBAI SILICON OASIS AUTHORITY

در سال 2004 تأسیس و کاملاً متعلق به دولت دبی ، دبی سیلیکون واحه سازمان (DSOA) است که هم یک جامعه یکپارچه زندگی و هم یکپارچه کار می کند. Silicon Oasis یک اداره منطقه آزاد است که مشوق ها و مزایای منطقه تجارت آزاد را برای شرکت هایی که در پارک فناوری فعالیت می کنند ارائه می دهد. DUBAI SILICON OASIS Authority صنایع مبتنی بر فناوری مدرن را در یک جامعه برنامه ریزی شده با کارشناسی ارشد شهری ، زیرساخت های پیشرفته و خدمات تجاری در خانه ترویج می کند.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (دبی سیلیکون واحه) درک می کنند و با توجه به نیازهای شغلی خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

بازار جهانی ابوظبی:

ABU DHABI GLOBAL MARKET

بازار جهانی ابوظبی (ADGM) یک مرکز مالی بین المللی و منطقه آزاد است که در جزیره آل مریه در پایتخت امارات متحده عربی ، ابوظبی واقع شده است.

بازار جهانی ابوظبی یک مرکز مالی بین المللی گسترده برای مؤسسات محلی ، منطقه ای و بین المللی است که مطابق قانون فدرال شماره (8) 2004 تأسیس شده است ، فرمان فدرال شماره (15) 2013 ، قطعنامه کابینه شماره (4) از2013 ، و قانون ابوظبی شماره (4) 2013.

سه مقام مستقل ADGM-مرجع ثبت نام ، سازمان نظارتی خدمات مالی (FSRA) و دادگاه های ADGM-اطمینان حاصل می کنند که محیط دوستانه تجارت ما مطابق با بهترین روش های بین المللی که توسط مراکز بزرگ مالی در سراسر جهان شناخته می شود ، عمل می کند.

با همکاری سایر مراکز مالی بین المللی ، مؤسسات جهانی و تنظیم کننده ها ، بازار جهانی ابوظبی از موسسات عضو با چارچوب نظارتی ، صلاحیت قانونی و محیط تجاری جذاب که برای رشد پایدار تجارت نیاز دارند ، توسعه و پشتیبانی می کند.

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Intellect نیاز شما را به (بازار جهانی ابوظبی) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

منطقه آزاد فرودگاه های ابوظبی:

Abu Dhabi Airport

منطقه آزاد فرودگاه ابوظبی یک پارک تجاری جامع است که توسط SkyCity ، یک شرکت تابعه از شرکت فرودگاه های ابوظبی (ADAC) ، در مساحت بیش از 12 کیلومتر مربع ساخته شده است. در نزدیکی فرودگاه بین المللی ابوظبی.

منطقه آزاد فرودگاه ابوظبی با ارائه مزایای بی شماری برای سرمایه گذاران از جمله معافیت مالیاتی ، 100 درصد مالکیت شرکت خارجی ، بازگشت سرمایه و سود و دسترسی به خدمات فرودگاه و فرودگاه ، تنوع اقتصادی ابوظبی را تسریع می کند.

منطقه آزاد فرودگاه با مشوق های سرمایه گذاری و موقعیت جغرافیایی استراتژیک در محل فرودگاه بین المللی ابوظبی ، به یک مرکز تجاری شکوفا تبدیل شده است که سرمایه گذاری های بخش خصوصی را جذب و ترویج می کند.

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Entlect می دانند که نیاز شما به (منطقه آزاد فرودگاه ابوظبی) را درک می کند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

منطقه آزاد فرودگاه دبی:

DUBAI AIRPORT FREE ZONE

Dafza: سریعترین منطقه در حال رشد در جهان توسط مجله FDI در سطح اول در سطح جهان قرار گرفت.

تیم کارشناسان ما در حسابداران خبره Entlect می دانند که نیاز شما به (Freezone فرودگاه دبی) را درک می کند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

دبی جنوبی:

DUBAI SOUTH

منطقه آزاد دبی جنوبی (پیش از آن به عنوان دبی جهان مرکزی شناخته می شود) توسعه ای است که هم اکنون در دست ساخت است ، که به عنوان یک منطقه اقتصادی برای حمایتفرودگاه بین المللی آل مکتوم. دبی جنوبی ظرفیت برنامه ریزی شده سالانه 12 میلیون تن بار و 160 میلیون مسافر دارد. منطقه ساخت و ساز 145 کیلومتر مربع است که تقریباً دو برابر جزیره هنگ کنگ است.

تیم کارشناسان ما در حسابدار Entlect Chartered نیاز شما به (دبی جنوبی) و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

JEBEL ALI Authority منطقه آزاد:

JAFZA

JAFZA - سازمان منطقه آزاد جبل علی در سال 1985 فعالیت های خود را آغاز کرد و امروز به عنوان یک قطب تجاری پیشرو در خاورمیانه معرفی می شود. تمرکز Jafza بر روابط بلند مدت مشتری است ، و با ارائه زیرساخت های کلاس جهانی که با خدمات و مشوق های ارزش افزوده با کیفیت محور پشتیبانی می شوند ، با سرمایه گذاران جهانی اتحاد می کند و آنها را قادر می سازد تا از فرصت های عظیم شغلی در منطقه استفاده کنند. Jafza به عنوان اولین منطقه آزاد در جهان که در سال 1996 صدور گواهینامه ISO را کسب می کند ، افتخار می کند. Jafza یکی از سریعترین مناطق آزاد در منطقه Measa است که دسترسی مستقیم به بازار بیش از 2 میلیارد نفر را فراهم می کند.

تیم کارشناسان ما در حسابدار Entlect Chartered نیاز شما به (اداره منطقه آزاد جبل علی) و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

مرکز تجارت جهانی دبی:

DUBAI WORLD TRADE CENTRE

اداره مرکز تجارت جهانی دبی (اداره DWTC) گزاره ای منحصر به فرد و بسیار مطلوب را برای مشاغل فراهم می کند تا بتوانند حتی از لحاظ منطقه ای و جهانی نیز به رقابت بپردازند.

DWTC یک عملکرد بسیار رقابتی و تک نقطه ای از تماس با شرکت ها را ارائه می دهد ، و پیشنهادات منحصر به فرد و انعطاف پذیر را برای کار یکپارچه ، از جمله به عنوان یک مشاغل ثبت شده در ساحل ، تحت مجوز منطقه آزاد مستقل یا به عنوان یک مجوز دوگانه از همان منطقه ارائه می دهد. بشر

اگر در نظر داشتید که یک تجارت را در DWTC راه اندازی کنید ، باید بدانید که مرجع مرکز تجارت جهانی دبی مکان مناسبی برای هر تاجر برای راه اندازی شرکت در دبی است. این یک محیط تجاری ایده آل برای شرکت هایی است که به دنبال فعالیت محلی و دستیابی به بازارهای منطقه ای و جهانی هستند.

تأسیس شده توسط عالیجناب شیخ محمد بن رشید آل مکتوم ، معاون رئیس جمهور امارات و نخست وزیر ، حاکم دبی ، مرجع مرکز تجارت جهانی دبی (اداره DWTC) یک پیشنهاد منحصر به فرد و بسیار مطلوب برای مشاغل که به دنبال یک مؤثر ، رقابتی و تنظیم شده هستند ، فراهم می کنداکوسیستم تجاری برای رقابت حتی بیشتر از نظر منطقه ای و جهانی.

یک شرکت دولتی که از وضعیت بدنه شرکت ، استقلال مالی و اداری و ظرفیت کامل قانونی برای کمک به انجام وظایف و فعالیت های خود برخوردار است ، یک محیط انعطاف پذیر تر تجاری در قلب یکی از پویاترین و کیهانی ترین شهرهای جهان را ارائه می دهد. بشر

تحت صلاحیت اداره DWTC ، منطقه آزاد مکان های مرکز تجارت جهانی دبی و یک مرکز مجاور و همچنین تجارت جدید جدید دبی جبللی ، مجاور فرودگاه بین المللی آل مکتوم در دبی جنوبی ، هنگامی که آنلاین می آید ، می باشد. بشر

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Entlect نیاز شما را به (مرکز تجارت جهانی دبی) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

مرکز چند کالای دبی:

DMCC

DMCC (مرکز چند کالای دبی) - واقع در برج های دریاچه های جمیرا و طراحی شده برای تجارت ، DMCC همه چیز را برای راه اندازی ، رشد و ساخت تجارت شما دارد. سه بار تاج گذاری "منطقه آزاد جهانی سال" توسط مجله Financial Times ، DMCC محل زندگی یک جامعه پر جنب و جوش ، زیرساخت های نوآورانه ، خدمات کلاس جهانی و انتخاب خیره کننده املاک ، تمام دقیقه از پیوندهای عالی هوا ، دریا و جاده است. جهان.

مناطق رایگان در امارات متحده عربی مناطقی خاص هستند که ممکن است شرکت ها با مجوزهای تعیین شده و 100 ٪ مالکیت خارجی تنظیم شوند. بسیار مهم است که قبل از تصمیم گیری برای تشکیل شرکت خود در امارات ، درک کاملی از گزینه های خود داشته باشید.

DMCC که در سال 2002 راه اندازی شد ، مرکز اختصاصی جهانی برای بیش از 13،000 مشاغل از طیف گسترده ای از صنایع و بخش ها است ، به اندازه خدمات کشاورزی ، انرژی و مالی به الماس ، طلا و فلزات پایه متنوع است.

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Entlect نیاز شما را به (DMCC) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

فرودگاه شارجه اداره بین المللی منطقه آزاد:

SAIF ZONE

منطقه آزاد بین المللی فرودگاه شارجه برخی از جذاب ترین مشوق های تجاری در منطقه ، از جمله سرعت خدمات و سادگی فرآیند را فراهم می کند. یک مرکز جذابیت برای سرمایه گذاری های تجاری در امارات متحده عربی و فراتر از آن ، منطقه آزاد بین المللی فرودگاه شارجه طیف گسترده ای از فرصت ها را برای راه اندازی و نهادهای تجاری برای ایجاد یک تجارت در دبی فراهم می کند.

تطبیق پذیری همیشه یکی از اهداف اصلی Saif-Were بوده است. از یک فضای اداری واحد گرفته تا کل امکانات تولیدی و همه چیز در این بین ، گزینه ها برای پذیرش هر مشاغل طراحی شده اند.

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Entlect نیاز شما را به (منطقه آزاد بین المللی فرودگاه شارجه) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

اداره منطقه آزاد همریه:

HAMRIYAH FREEZONE

HFZA فرصت مناسبی را برای ایجاد یک تجارت در یک محیط منطقه آزاد با مزایای بی شماری به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

منطقه آزاد همریه (HFZ) با حکم امایری صادر شد که در 12 نوامبر 1995 صادر شد. HFZ به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از سنگ بنای توسعه صنعتی امارات متحده عربی است. به عنوان منطقه آزاد نسل بعدی ، منطقه آزاد همریه تضمین می کند که مدیریت آن علاوه بر اینکه یک منطقه آزاد سرمایه گذار است ، انعطاف پذیر و پویا است.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (اداره منطقه آزاد هامریا) درک می کنند و با توجه به نیازهای شغلی خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

شارجه رسانه ای (شمس):

SHAMS

Sharjah Media City Free Zone (SHAMS) خدمات نوآورانه هوشمندانه ای را برای استارتاپ های مشتاق و شرکتهای کوچک و متوسط و همچنین شرکت ها یا شرکت های مستقر ارائه می دهد. SHAMS به عنوان یک مرکز کلاس جهانی برای خدمات مدرن برای کسانی که مایل به ایجاد مشاغل خود در امکانات تخصصی در رسانه ها و صنعت خلاق هستند ، یک ابتکار عمل پویا ، یک جامعه آینده نگر و کل نگر با هدف ایجاد کارآفرینی خلاق برای دسترسی به آن است. همه.

به عنوان یک راه حل جامع و یکپارچه موقعیت مکانی ، SHAMS دارای مجتمع های اداری تجاری ، واحدهای خلاق انعطاف پذیر و شخصی ، راه حل های مهمان نوازی و پلاک های جامعه و مسکونی است.

Shams به عنوان یک مرکز منطقه آزاد در سطح جهانی برای نوآوری ، معیار خدمات و پشتیبانی از کسانی را که مایل به راه اندازی و راه اندازی مشاغل خود با امکانات تخصصی برای صنایع خلاق و رسانه ای در امارات متحده عربی است ، تعیین می کند. شمس خدمات نوآورانه هوشمندانه ، همراه با یک رویکرد جامع محور جامعه را ارائه می دهد و ارزش زیادی را برای محتوای بومی سازی و تشویق استعداد کارآفرینی به طور فعال از درون یک جامعه مداوم و پیشرفته ارائه می دهد.

مأموریت شمس این است که کارآفرینی خلاق را برای همه راه اندازی های مشتاق ، شرکتهای کوچک و متوسط و شرکت های مستقر در تلاشند تا تجارت خود را به صورت محلی و جهانی رشد دهند. شمس یک ابتکار پویا است که با افراد با استعدادی که جذب می کند ارتباط محکمی برقرار می کند.

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Entlect ، نیاز شما را به (shams) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به نیازهای تجاری و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

اداره منطقه آزاد آژمن:

AJMAN FREE ZONE

Ajman Media City Free Zone یا Ajman Free Zone جدیدترین فرصت برای راه اندازی مشاغل منطقه آزاد در امارات متحده عربی ، در شهر آژمن است.

امارات آژمن ، واقع در سواحل غربی امارات متحده عربی توسط قبیله ال nuaim شکل گرفت ، که به دلیل شجاعت ، شجاعت و خردمندی که در حدود سال 1775 به این منطقه مهاجرت کرده بودند ، مشهور بود. اقتصاد آژمن در گذشته عمدتاً بودبر اساس سنت دریایی قوی خود - ماهیگیری و تجارت ، گرچه حاکمان خردمند همیشه فعالیتهای متفقین دیگری مانند کشتی سازی ، غواصی مروارید و تجارت را تشویق می کردند. حیاط ساختمان Dhow آن بزرگترین در امارات است و علی رغم اینکه از تحولات مدرن مانند Dockyard اصلی کوتوله می شود ، همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (منطقه آزاد آژمان) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

اداره بین المللی منطقه آزاد (IFZA):

IFZA FREE ZONE

IFZA واقع در مرکز فوجیر و در سطح جهانی ، به زودی به یک مرکز سرمایه گذاری مهم در اقتصاد در حال توسعه امارات متحده عربی تبدیل می شود که یک رویکرد بسیار سفارشی همراه با استانداردهای خدمات بین المللی مؤثر و راه حل های مقرون به صرفه ارائه می دهد. با Ifza ، واقعاً در مورد سفر آنها به موفقیت مشتری و تجارت است.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (IFZA) درک می کنند و با توجه به نیازهای شغلی خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

منطقه تجارت آزاد UAQ:

UAQ FREE TRADE ZONE

umm al quwain ftz یک منطقه آزاد و مترقی با سرمایه گذار است که عمدتاً به نفع SME ها و خردسالان است که از هزینه های سودمند تنظیم ، 100 ٪ مالکیت شرکت و محدودیت های صفر ارز بهره مند می شود. منطقه آزاد Umm Al Quwain به راحتی در 45 دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی واقع شده است.

UAQ FTZ در نزدیکی بنادر دریایی اولیه امارات و در طی یک ساعت رانندگی فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه بین المللی شارجه واقع شده است و از دسترسی آسان به سایر نقاط جهان اطمینان حاصل می کند.

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Entlect نیاز شما را به (UAQ FTZ) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل ساخته شده سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

شهر خلاق Fujairah:

CREATIVE CITY FUJAIRAH

شکل گیری شرکت در شهر خلاق Fujairah Fujairah Creative City یک خوشه نوآوری رسانه ای کاملاً جدید و علاوه بر رسانه های رسانه ای در منطقه پس از دبی رسانه ای و دو برابر 54 از ابوظبی است.

با استفاده از مزیت ذاتی هزینه کمتر مجوزهای عملیاتی و هزینه کمتر زندگی ، این ابتکار جدید توسط سرمایه گذاران در بخش رسانه به عنوان گزینه جایگزین یا تعارف برای گسترش در نظر گرفته می شود. این منطقه آزاد یک راه اندازی تجاری از راه دور و پردازش ویزا را ارائه می دهد.

Fujirah Creative City بازیکنان کوچکتر را که در تلاشند تا مشاغل جدید ایجاد کنند یا از مکان جدیدی برای عملیات موجود خود بهره مند شوند ، هدف قرار می دهد. Creative City ، با داشتن 40،000 متر مربع از منطقه اختصاصی زمین ، خوشه های رسانه ای موجود در منطقه را تکمیل می کند و خلاقیت را در همه زمینه ها تسهیل می کند ، برای هم آزاد و هم برای شرکت ها در انواع تخصص ها ، مانند آموزش ، تولید رسانه ها ،خدمات و فناوری رسانه ای.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (شهر خلاق Fujairah) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

Twofour54:

TWOFOUR54 ABU DHABI

Twofour54 ابوظبی یک منطقه بدون رسانه است که راه حل هایی برای انجام تجارت در یکی از سریعترین بازارهای رسانه ای در حال رشد جهان ارائه می دهد.

Twofour54 به نام هماهنگ های جغرافیایی ابوظبی نامگذاری شده است ، چشم انداز Twofour54 این است که امکان توسعه رسانه های عربی کلاس جهانی و محتوای سرگرمی ، توسط اعراب برای اعراب ، و قرار دادن ابوظبی به عنوان یک مرکز منطقه ای از تعالی در آفرینش محتوا باشد. سیستم عامل های رسانه ای از جمله فیلم ، پخش ، موسیقی ، رسانه های دیجیتال ، رویدادها ، بازی و انتشار. Twofour54 Free Zone در حال حاضر بیش از 400 شرکت که در صنایع خلاق فعالیت می کنند ، از مارک های بین المللی مانند CNN ، Sky News Arabia و Cartoon Network Studios تا طیف گسترده ای از شرکت های کوچک و متوسط را در بر می گیرد.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (Twofour54) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

پارک بیوتکنولوژی و تحقیقات دبی (Dubiotech):

DUBIOTECH

آیا به دنبال شروع تجارت در منطقه بیوتکنولوژی دبی هستید؟منطقه آزاد پارک تحقیقاتی بیوتکنولوژی دبی به عنوان جذابیت بزرگی برای بسیاری از کشورها در همه جای جهان شناخته می شود. پارک بیوتکنولوژی و تحقیقاتی دبی (Dubiotech) یک پارک علمی و تجاری است که به بیوتکنولوژی و صنعت داروسازی اختصاص داده شده و بر روی مفهوم منطقه آزاد مدل سازی شده است.

عضو دبی هلدینگ ، Dubiotech صنعت بیوتکنولوژی را در خود جای داده و تحقیق و توسعه با بودجه دولت را تسهیل می کند. زیرساخت های کلاس جهانی Dubiotech شامل امکانات و خدمات برای انکوباتورها ، آزمایشگاه های تحقیق و توسعه ، موسسات آموزشی و تحقیقاتی مرتبط با بیوتکنولوژی ، تولید و همچنین سازمان هایی از صنایع پشتیبانی و همگرا است.

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Entlect ، نیاز شما را به (پارک بیوتکنولوژی و تحقیقات دبی) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به نیازهای شغلی خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

منطقه طراحی دبی:

Dubai Design District

اگر در نظر داشتید که در منطقه طراحی دبی مشاغل ایجاد کنید ، باید بدانید که منطقه طراحی دبی یکی از بهترین مکان ها برای هر تاجر است که بتواند شرکت خود را در دبی راه اندازی کند.

منطقه طراحی دبی جدیدترین پارک های تجاری منطقه آزاد توسط TECOM Investments است.

در سال 2013 توسط نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی ، شیخ محمد بن رشید آل مکتوم ، برای تشویق رشد و سرمایه گذاری در بازارهایی مانند رسانه های دیجیتال ، هنر ، طراحی و منطقه طراحی مد دبی (D3) آغاز شد. پارک های TECOM Investments.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (منطقه طراحی دبی) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

پارک طلا و الماس دبی:

GOLD & DIAMOND PARK

پارک طلا و الماس دبی در جاده شیخ زید واقع شده و بخشی از منطقه آزاد جبل علی است.

در سال 2011 با هدف تبدیل شدن به گنجینه ای از بهترین جواهرات ، سنگهای قیمتی ، سنگ های قیمتی ، طلا ، نقره ، پلاتین و لوازم جانبی شخصی با کیفیت بالا ، تأسیس شد ، پارک طلا و الماس دبی همچنان به جذب بسیاری از گردشگران و ساکنان یکسان استبشر

به راحتی در جاده شیخ زاید واقع شده است ، گلد و الماس پارک مجموعه ای از جواهرات دیدنی و شمش را به ارزش میلیون ها نفر ارائه می دهد که می توانند در هر کجا که می چرخید مورد تحسین ، بررسی و خریداری قرار گیرند ، و مشتریان حتی می توانند طرح های خود را به صورت سفارشی در دست داشته باشندصنعتگران فوق العاده ماهر و با تجربه.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (پارک طلای دبی و الماس) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

شهر بهداشت و درمان دبی:

Dubai Healthcare City Authority

دبی بهداشت و درمان شهر یک نشانه مراقبت های بهداشتی شهری است که افراد و شرکت ها را برای پیشبرد خدمات مراقبت های بهداشتی خود ، درگیر شدن با جامعه و لذت بردن از انرژی مناطق مرکزی مراقبت های بهداشتی تسهیل می کند.

شهر بهداشت و درمان دبی نه تنها یک نشانه مراقبت های بهداشتی شهری بلکه مکانی عالی برای زندگی و سرمایه گذاری است.

دبی بهداشت و درمان شهر (DHCC) یک منطقه آزاد است که متعهد به ایجاد یک مقصد بهداشت و سلامتی است. منطقه آزاد در سال 2002 توسط شیخ محمد بن رشید آل مكتوم ، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی و حاكم دبی راه اندازی شد ، منطقه آزاد به سمت چشم انداز خود كار كرده است تا به یك مکان شناخته شده بین المللی انتخاب برای مراقبت های بهداشتی با كیفیت و یك مرکز یك یكی از آنها تبدیل شود. تعالی خدمات بالینی و سلامتی ، آموزش پزشکی و تحقیقات.

منطقه آزاد توسط اداره مراقبت های بهداشتی دبی (DHCA) اداره می شود و توسط بازوی نظارتی مستقل ، اداره مراقبت های بهداشتی دبی - مقررات (DHCR) تنظیم می شود ، که استانداردهای کیفیت آن توسط انجمن بین المللی کیفیت در مراقبت های بهداشتی (ISQUA) معتبر است.

DUBAI HEALHYCARE CITY - قطب خدمات پزشکی در DHCC امارات متحده عربی نزدیک به 160 شریک بالینی از جمله بیمارستان ها ، مراکز پزشکی سرپایی و آزمایشگاه های تشخیصی در 150 تخصص به علاوه متخصصان دارای مجوز از تقریباً 90 کشور جهان را تقویت کرده و سبد گردشگری پزشکی آن را تقویت می کند. نمایندگی شبکه شرکای پشتیبانی خود ، نزدیک به 200 امکانات خرده فروشی و غیر بالینی در منطقه آزاد خدمت می کند. DHCC همچنین در موسسه دانشگاهی دانشگاه پزشکی و علوم بهداشتی محمد بن رشید ، بخشی از مرکز پزشکی دانشگاهی محمد بن رشید قرار دارد.

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Entlect نیاز شما به (شهر بهداشت و درمان دبی) را درک می کنند و با توجه به نیازهای شغلی خود با توجه به نیازهای تجاری و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

شهر صنعتی دبی (DIC):

Dubai Industrial City

پارک صنعتی دبی (شهر صنعتی دبی) یک منطقه تعیین شده در شهر عمده فروشی دبی ، یکی از بزرگترین قطب های صنعتی دبی است. DIC با هدف رشد سریع و گسترش بخش صنعت در امارات متحده عربی-به ویژه به دنبال جذب بازیکنان در بخش های تولیدی نور و متوسط با تأکید خاص بر مواد غذایی و آشامیدنی ، فلزات پایه ، تجهیزات حمل و نقل و قطعات تأسیس شد.، ماشین آلات و تجهیزات مکانیکی ، کارگاه های آموزشی ، تدارکات ، مواد شیمیایی و محصولات معدنی.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (شهر صنعتی دبی) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

شهر دانشگاهی بین المللی دبی:

Dubai Inteational Academic City

اگر به فکر ایجاد مشاغل در شهر بین المللی دانشگاهی دبی هستید ، باید بدانید که DIAC بزرگترین منطقه آزاد جهان است که به آموزش عالی و پیگیری رشد فکری اختصاص داده شده است.

تیم کارشناسان ما در حسابداران Chartered Entlect نیاز شما را به (شهر بین المللی دانشگاهی دبی) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در ایالات متحده ، راه حل سفارشی را برای شما ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

مرکز مالی بین المللی دبی:

Dubai Inteational Financial Centre

در سال 2004 تأسیس شد ، DIFC برای نظارت بر توسعه استراتژیک ، مدیریت عملیاتی و مدیریت شرکتهای مالی دبی تأسیس شد. این مقام متعهد به ایجاد ارزش برای ذینفعان مختلف خود است. این تعهد در استراتژی مدیریت چهار لایه DIFCA بیان شده است:

1. دبی چشم انداز: با حفظ استانداردهای بین المللی ، توسعه روابط بین الملل ، ایجاد مشاغل و اشتغال و توسعه اقتصادی ، به شهرت دبی به عنوان یک قطب تجاری جهانی کمک کنید.

2. توسعه زیرساخت ها: زیرساخت های فیزیکی ، حقوقی و نظارتی در سطح جهانی را ارائه دهید ، که برای الزامات جامعه خدمات مالی و حرفه ای تنظیم شده است.

3. پایداری مالی: از پایداری مالی DIFC و شرکت های مستقر در مرکز از طریق برنامه تراز منابع ، مدیریت ریسک مالی و مارک رقابتی اطمینان حاصل کنید.

4- مشتری محور: از رشد مشتری از طریق ساده سازی فرآیند تجارت ، بهبود خدمات و ساختارهای مدیریت پیشرفته ای که به سمت یک تجربه برتر مشتری استفاده می شود ، پشتیبانی کنید.

مزایای کسب و کار برای راه اندازی یک شرکت در DIFC:

100 درصد مالکیت خارجی. نرخ مالیات صفر درصد درآمد و سود برای مدت 50 سال از آغاز. دسترسی بالقوه به شبکه گسترده معاهدات مالیات دوتایی امارات متحده عربی. آزادی بازگشت سرمایه و سود - بدون محدودیت. یک آژانس نظارتی در سطح جهانی ، مستقل و نظارتی که در کنار سایر آژانس های نظارتی مالی واقع در حوزه های قضایی عمده جهانی کار می کند. سیستم حقوقی بین المللی مبتنی بر قانون مشترک انگلیس و ولز (تنها صلاحیت حقوق مشترک در منطقه). یک محیط عملیاتی کاملاً شفاف ، مطابق با بهترین شیوه های جهانی و قوانین پذیرفته شده بین المللی و فرآیندهای نظارتی. بورس بین المللی با لیست های اولیه و ثانویه ابزارهای بدهی و عدالت. انواع وسایل نقلیه قانونی که ممکن است با انعطاف پذیری ساختاری سرمایه ایجاد شوند. استخر متخصصان ماهر ساکن دبی و منطقه. یک زیرساخت های حمل و نقل ، ارتباطات و اینترنت مدرن. یک سرویس مغازه یک مرحله ای پاسخگو برای ویزاها ، مجوزهای کار و سایر موارد مرتبط. نهادهای نظارتی که در DIFC کار می کنند:

1. مرجع DIFC: مرجع DIFC ، تحت قانون شماره 9 سال 2004 به عنوان یک نهاد حقوقی که به دولت دبی متصل است ، تأسیس شده است ، نهاد متهم به نظارت بر عملیات و اجرای DIFC. مسئولیت های آن شامل تدوین استراتژی کلی و ارائه جهت ، ترویج DIFC و جذب مجوزها برای فعالیت در DIFC است.

2. اداره خدمات مالی دبی ("DFSA"): طبق قانون شماره 9 سال 2004 و کاملاً مستقل از مرجع DIFC و مرجع قضایی DIFC ، DFSA تنظیم کننده یکپارچه مسئول مجوز ، مجوز و ثبت نهادها استافرادی که مایل به انجام خدمات مالی و حرفه ای در یا از DIFC هستند.

3. مرجع قضایی DIFC ("دادگاه های DIFC"): عملکرد قانونی دادگاه DIFC ، اجرای و اجرای قوانین مدنی و تجاری DIFC است.

4- ثبت شرکتها ("ROC"): ROC طبق قانون شرکت ها به عنوان یک نهاد حقوقی جداگانه که به عنوان "شرکت تنها" تأسیس شده است ، فعالیت می کند. ROC وظیفه مشاوره ، دریافت ، بررسی و پردازش کلیه برنامه های ارائه شده توسط ثبت نام کنندگان آینده نگر DIFC را که به دنبال ایجاد حضور در DIFC مطابق قانون شرکت ها ، قانون مشارکت عمومی ، قانون مشارکت با مسئولیت محدود یا قانون مشارکت محدود است ، بر عهده دارد.، و مقررات اجرایی قابل استفاده در آن.

5- ثبت نام اوراق بهادار ("ROS"): ROS مسئولیت ضبط و ثبت نام را بر عهده دارد و از این طریق اولویت های امنیتی را که نسبت به وام ، ضمانت نامه و سایر معاملات مالی تعهد می شود ، تعیین می کند.

6. ثبت املاک و مستغلات ("RORP"): RORP از حقوق خریداران ، فروشندگان و اجاره نامه محافظت می کند.

7. سرمایه گذاری DIFC (شرکت): LLC DIFC Investments یک نمونه کارها متنوع از سرمایه گذاری ها را مطابق با توسعه استراتژی و سیاست های سرمایه گذاری مرکز انجام می دهد و مدیریت می کند. این کار برای ایجاد اتحادهای استراتژیک برای پیشبرد اهداف و اهداف DIFC تلاش می کند.

8. موسسه مدیریت شرکت هاوکاما: موسسه مدیریت شرکت هاوکاماه یک انجمن بین المللی پزشکان ، تنظیم کننده ها و مؤسساتی است که وظیفه اصلی آنها توسعه بهترین شیوه های حاکمیت شرکت ها در خاورمیانه است.

9. Mudara - انستیتوی مدیران (IOD): Mudara - انستیتوی مدیران (IOD) یک سازمان عضویت در خدمت مدیران ، رهبران حرفه ای و متخصصان حاکمیت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) است.

10. مرکز داوری DIFC-LCIA: در اوایل سال 2008 ، DIFC خود را به عنوان یک صلاحیت داوری بین المللی با تأسیس مرکز داوری DIFC-LCIA قرار داد. این مرکز یک سرمایه گذاری مشترک با دادگاه بین المللی لندن (LCIA) ، این مرکز خدمات حل اختلاف را به سازمان های تجاری و تجاری در سراسر جهان ارائه می دهد.

تیم کارشناسان ما در حسابداران منشور عقل نیاز شما را به (DIFC) درک می کنند و با توجه به نیازهای تجاری خود با توجه به قانون و وضوح مربوطه در U. A. E ، راه حل سفارشی را در اختیار شما قرار می دهند.< SPAN> 10. مرکز داوری DIFC-LCIA: در اوایل سال 2008 ، DIFC خود را به عنوان یک صلاحیت داوری بین المللی با تأسیس مرکز داوری DIFC-LCIA قرار داد. این مرکز یک سرمایه گذاری مشترک با دادگاه بین المللی لندن (LCIA) ، این مرکز خدمات حل اختلاف را به سازمان های تجاری و تجاری در سراسر جهان ارائه می دهد.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 44 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:45