استراتژی گروه BMW.

ساخت وبلاگ

ما در جهت تحرک فردی درجه یک هستیم و به توسعه پایدار سیاره خود کمک می کنیم. ما اقتصاد ، بوم شناسی و جامعه را آشتی می دهیم. در نتیجه ، مشتریان ما از محصولات برجسته برخوردار هستند و مسئولیت را نشان می دهند.

ما محصولات هیجان انگیز را ارائه می دهیم - امروز و برای نسل های آینده. سودآوری بالا استقلال ما را به عنوان یک شرکت تضمین می کند. ما از نوآوری های قدرتمند و اشتیاق خود برای شکل دادن به آینده تحرک پایدار استفاده می کنیم.

ما روی مشتریان خود تمرکز می کنیم و نیازهای آنها را که در سراسر جهان متفاوت است ، برآورده می کنیم. ما فن آوری های پیشگام ، محصولات عاطفی و پشتیبانی مشتری شخصی را برای ایجاد یک تجربه کلی منحصر به فرد ترکیب می کنیم.

ما عملکرد برتر را ارائه می دهیم. ارزشهای ما پایه و اساس همکاری است. ما در داخل و با شرکای خارجی خود کار می کنیم. با انجام این کار ، ما به حداکثر اثربخشی می رسیم و در کنار هم موفقیت شرکت را به ارمغان می آوریم.

  • برای چی؟
  • چی؟
  • جایی که؟
  • چگونه؟

نکات برجسته فعلی.

اولین BMW IX.

یک چشم انداز در حال تبدیل شدن به واقعیت است ، زیرا بینایی BMW به BMW IX تبدیل می شود. BMW IX اولین مدل مبتنی بر یک ابزار جدید ، ماژولار و مقیاس پذیر آینده است که توسط گروه BMW تهیه شده و بر تفسیر تازه از طراحی ، پایداری ، لذت رانندگی ، تطبیق پذیری و لوکس متمرکز شده است. راه اندازی بازار در پایان سال 2021 خواهد بود.

25 مدل الکتریکی در سال 2023.

جنبه مهمی از استراتژی گروه BMW گسترش سریع الکتروموبیت است. تا سال 2023 ، ما 25 مدل الکتریکی خواهیم داشت. ما در سال 2018 با افزودن BMW I8 Roadster ، دامنه فعلی خود را از 9 مدل با قدرت برقی گسترش می دهیم. مدل های اضافی از سال 2019 ، از جمله مینی باتری برقی و برقی BMW X3 دنبال می شوند. BMW Inext سپس به اولین ماشین تولید سری تبدیل می شود که رانندگی برقی و خودمختار را با گزینه های جدید اتصال ترکیب می کند.

30 میلیاردسرمایه گذاری یورو در تحقیق و توسعه.

گروه BMW تا سال 2025 بیش از 30 میلیارد یورو در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری خواهد کرد. این شرکت تأکید می کند که شرکت ما معتقد است که شرکت ما را متحول کرده و دائماً روی پیشنهادات جذاب برای مشتریان مارک های ما کار می کند.

معماری

گروه BMW معماری های مدولار ، مقیاس پذیر و هوشمند را در گیاهان خود نصب کرد. به همین دلیل ، ما قادر به مقیاس تولید سریع و انعطاف پذیر برای برآورده کردن تقاضا هستیم. مشتریان همیشه BMW یا Mini واقعی و شخصیت را دریافت می کنند ، هر کدام از قطارهای درایو خود را انتخاب می کنند.

وسایل نقلیه الکتریکی.

با پایان سال 2021 گروه BMW یک میلیون وسیله نقلیه الکتریکی در جاده به همراه خواهد داشت. در سال 2021 ، یک چهارم از کلیه وسایل نقلیه جدید گروه BMW برق می شوند. و داستان ادامه می یابد: 2025 این تعداد به 33 ٪ و 2030 تا 50 ٪ افزایش می یابد.

صلاحیت سلول باتری پایان به پایان.

گروه BMW یک مرکز صلاحیت خود را برای سلولهای باتری در مونیخ ایجاد کرده است ، جایی که ما تمام دانش خود را در شیمی سلول باتری ، مکانیک و فیزیک جمع کرده ایم. هدف IST CLEAR: تا سال 2030 دامنه سلولهای باتری ما را در مقایسه با BMW i3 فعلی دو برابر کنید.

لذت رانندگی - این همان چیزی است که BMW را هدایت می کند.

BMW فقط اتومبیل نمی سازد. نوآوری های این برند و طراحی استثنایی باعث ایجاد احساسات ، اشتیاق ، جذابیت و هیجان می شود.

از استراتژی تا عمل.

چگونه می توانیم مارک های خود را در آینده متمایز و مطلوب نگه داریم؟در گروه BMW ، ما به قدرت مارک های خود متکی هستیم. هرچه رقابت حتی شدیدتر می شود ، ما مشخصات هر مارک را تیز می کنیم و زبان طراحی مشخصه آن را پالایش می کنیم. این بدان معنی است که از امکانات و آزادی های ارائه شده توسط فن آوری های جدید در زمینه تحرک فردی استفاده می شود - اطمینان حاصل می کند که محصولات مارک های ما انتخابی ارجح مشتریان متمایز ما در آینده هستند.

اجرای ما: مؤثر است.

BMW من در آینده.

فن آوری هایی مانند الکتروموبایی و رانندگی خودمختار امکانات جدید طراحی را برای فضای داخلی وسیله نقلیه باز می کنند ، زیرا راننده مسافر می شود و "زمان من" بیشتری کسب می کند. BMW I در داخل مجسمه های آینده رونمایی شده در CES 2017 چشم انداز و ایده هایی را برای آینده طراحی داخلی خودرو ارائه می دهد. بسته به آنچه لازم است ، فضای داخلی وسیله نقلیه می تواند به عنوان عقب نشینی ، یک دفتر یا یک فضای سرگرمی باشد. این همچنین طیف ویژگی های موجود در وسیله نقلیه را به ویژه با توجه به خدمات دیجیتال گسترش می دهد.

چشم انداز 100 وسیله نقلیه بعدی.

چهار مارک ، چهار اتومبیل مفهومی بینایی - چهار ایده برای آینده تحرک. برای مشخص کردن صدمین سالگرد ما ، ما نگاهی اجمالی به تحرک فردا در چشم انداز خود 100 وسیله نقلیه مفهومی بعدی ارائه دادیم. مستقل ، متصل ، بدون انتشار-هر وسیله نقلیه راه حلی را ارائه می داد که ویژگی های آن برند را تجسم می داد. آنها با هم ، آنها یک تصویر کامل از تحرک برتر گروه BMW برای دهه های آینده ایجاد می کنند.

تحرک فردی در آینده چگونه خواهد بود؟برای پاسخ به این سوال، ما امروز در حال توسعه وسایل نقلیه برای تحرک فردی فردا هستیم. ما قصد داریم آینده ای پایدار بسازیم و تحرک را به یک تجربه احساسی تبدیل کنیم. هر یک از محصولات ما با استانداردهای بالای مشتریان ما مطابقت دارد - و بنابراین ما نیز.

اجرای ما: مؤثر است.

BMW X4.

گروه BMW به دنبال ایجاد ارتباط بین مردم، وسایل نقلیه و خدمات است. بی‌ام‌و X4 جدید نشان می‌دهد که چگونه می‌توان خودرو را با گوشی‌های هوشمند، ساعت‌های هوشمند یا دستیار صوتی الکسای آمازون از طریق BMW Connected و پلتفرم انعطاف‌پذیر Open Mobility Cloud متصل کرد. بنابراین BMW X4 نمونه خوبی از نحوه استفاده ما از فناوری های نوآورانه برای ایجاد تجربیات منحصر به فرد مشتری ارائه می دهد.

BMW X2.

ما معتقدیم که تحرک ممتاز فردی همچنین به معنای دادن شخصیت منحصر به فرد به هر یک از محصولات برندهایمان است. اینگونه بود که BMW X2 متولد شد. BMW X2 با تمرکز بر اتصال، عملکرد پویا، چابک و طراحی فوق‌العاده، برند BMW ما را به یک گروه هدف کاملاً جدید و شهری متشکل از جوانان فعال و کسانی که قلباً جوان هستند معرفی می‌کند.

MINI Cooper SE جدید.

با MINI Cooper SE جدید، این برند بریتانیایی بار دیگر انگیزه ای پیشگام برای تحرک شهری ایجاد می کند. 60 سال پیش، اصل طراحی انقلابی مینی کلاسیک مبنایی را برای حداکثر فضای داخلی در حداقل مساحت ایجاد کرد. MINI در سال 2001 راه اندازی شد - تفسیری مدرن از استفاده خلاقانه از فضا و لذت سواری منحصر به فرد که در بخش ممتاز خودروهای کوچک تبدیل به نمونه اصلی شد. MINI Cooper SE جدید اولین خودروی کوچک پریمیوم صرفاً الکتریکی خواهد بود که راه را برای تجربه رانندگی پایدار و در عین حال بسیار احساسی در ترافیک شهری هموار می کند.

BMW i Vision Dynamics.

BMW i Vision Dynamics نشان می‌دهد که چگونه قصد داریم به حرکت‌های الکتریکی فردا شکلی بتن بدهیم. این گرن کوپه پیش‌نمایشی از تجربه آینده حرکت الکتریکی تحت استراتژی گروه BMW است. خودروی مفهومی BMW i Vision Dynamics ارائه شده در IAA 2017 اکنون در کارخانه مونیخ به عنوان BMW i4 به واقعیت تبدیل شده است.

BMW Vision iNEXT.

BMW Inext یک نقطه عطف مهم در استراتژی گروه BMW در سال 2021 است. این وسیله نقلیه بینایی تمام فن آوری های کلیدی را برای تحرک Premium Premium در آینده ترکیب می کند: در کنار هم ، طراحی سبک وزن هوشمند ، قطار درایو برقی ، رانندگی خودمختار و اتصال دیجیتال باز می شودبعد جدیدی از تحرک فردی. بینایی BMW که در بالا نشان داده شده است ، چشم انداز خود را در مورد BMW Inext آینده نشان می دهد.

چگونه فناوری تحرک را تغییر می دهد؟شکی نیست که صنعت خودرو با تغییرات عمیقی روبرو است. ما تغییر را به عنوان فرصتی برای تعیین استانداردهای جدید صنعت در مناطقی مانند رانندگی خودمختار ، برق و اتصال می بینیم. برای دستیابی به این هدف ، ما در حال همکاری با شرکت های پیشرو در فناوری و توسعه معماری های انعطاف پذیر وسایل نقلیه هستیم که به ما امکان می دهد دامنه محصول خود را در تمام مارک ها ، بخش ها و مفاهیم ضد آینده قرار دهیم.

اجرای ما: مؤثر است.

به سمت الکتریسیته هدایت می شود.

درک ما از الکتروموبیت پایدار شامل موارد بسیاری است-شروع از توسعه سازگار با محیط زیست و تولید وسایل نقلیه ، تأمین مطمئن برق از منابع تجدید پذیر برای مشتریان در حال رفتن و خانه و گسترش تمام راه برای راه حل های ارزش افزوده برای باتری هاپایان زندگی خودروهای آنها. ما این را "360 درجه برقی" می نامیم.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 40 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:02