تغییر زیرساخت های سیستم تجارت

ساخت وبلاگ

وب سایت های رسمی از وب سایت . gov . gov متعلق به یک سازمان رسمی دولتی در ایالات متحده است.

Secure Website

وب سایت های امن . gov از HTTPS A LOCK استفاده کنید

) یا https: // به این معنی است که با خیال راحت به وب سایت . gov متصل شده اید. اطلاعات حساس را فقط در وب سایت های رسمی و امن به اشتراک بگذارید.

 • نمای کلی بازار
 • چالش های بازار
 • فرصت های بازار
 • استراتژی ورود به بازار
 • خدمات معماری ، ساخت و مهندسی (ACE)
 • بخش کشاورزی
 • مواد شیمیایی
 • دفاع ، هواپیمایی و امنیت
 • آموزش و پرورش
 • انرژی
 • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
 • حق رای دادن
 • مراقبت های بهداشتی
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات - فناوری های اطلاعات و ارتباطات و ارتباطات از راه دور
 • زیر ساخت
 • موانع تجارت
 • واردات تعرفه
 • واردات و مستندات
 • الزامات برچسب زدن/علامت گذاری
 • کنترل صادرات
 • ورود موقت
 • واردات ممنوع و محدود
 • آداب و رسوم ، مقررات و استانداردها
 • استانداردهای تجارت
 • توافق نامه های تجاری
 • شرایط صدور مجوز برای خدمات حرفه ای
 • کانال های توزیع و فروش
 • تجارت الکترونیک
 • فروش عوامل و تکنیک ها
 • تأمین مالی
 • محافظت از مالکیت معنوی
 • فروش به بخش دولتی
 • سفر تجاری
 • بیانیه اقلیم سرمایه گذاری

این بهترین بخش صنعت چشم انداز برای این کشور است. شامل یک مرور کلی و داده های تجاری است.

بررسی اجمالی

بخش زیرساخت ها از راه آهن ، بنادر ، بزرگراه ها ، فرودگاه ها ، آب ، فاضلاب ، فاضلاب ، فاضلاب و زباله های جامد تشکیل شده است که فرصت های شغلی ایالات متحده در طراحی و ساخت ، تجهیزات ، راه حل ها و عملیات پروژه است. دولت برزیل (GOB) از طریق خط لوله ای از حراج های اعطایی و اصلاحات نظارتی با هدف جذب بودجه برای کمک به محدود کردن بزرگترین شکاف بودجه زیرساخت در آمریکای لاتین ، تلاش زیادی را برای خصوصی سازی انجام داده است. فعالیت های وزارت زیرساخت (MINFRA) شامل نمایشگاه های مجازی برای مخاطبان خارجی برای نمایش فرصت های امتیاز در راه آهن ، فرودگاه ها ، بزرگراه ها و بنادر است. دورهای موفقیت آمیز در حراج فرودگاه و بندر در اوایل سال 2021 منجر به پیشنهادات قابل توجهی بالاتر از حداقل GOB شد ، که شور و شوق برای خط لوله پروژه باقی مانده از حراج های امتیازات ایجاد کرده است. در نتیجه تلاش های Minfra ، وزارت توسعه منطقه ای (MDR) و برنامه مشارکت سرمایه گذاری (PPI) ، پائولو گودز وزیر اقتصاد برزیل در اوت 2021 خاطرنشان کرد که GOB توانسته است بیش از 24 میلیارد دلار در امتیازات جمع کندهزینه هایی با بیش از 96 میلیارد دلار سرمایه گذاری متعهد.

Major project updates from Brazil’s Ministry of Infrastructure:

Brazil Transportation

بخش حمل و نقل برزیل را می توان در راه آهن باری ، راه آهن مسافر ، زیرساخت های لجستیکی ، جاده ها ، بنادر ، حمل و نقل عمومی ، تحرک شهری و سیستم های حمل و نقل هوشمند تقسیم کرد. براساس جدیدترین شاخص عملکرد تدارکات بانک جهانی برای 2018-2019 ، برزیل در کیفیت زیرساخت های خود از بین 160 کشور جهان در رتبه 56 قرار دارد. کامیون ها روش اصلی حمل و نقل باری هستند که باعث می شود تدارکات گرانتر شود و به مفهوم "برزیل کاستو" کمک کند که هزینه های عملیاتی بالا بخشی از هزینه انجام تجارت در برزیل است. هزینه های تدارکات حدود 12 ٪ از تولید ناخالص داخلی برزیل (4 ٪ بیشتر از ایالات متحده) را تشکیل می دهد ، که نشان دهنده ناکارآمدی است که ناشی از زیرساخت های حمل و نقل ضعیف است. این نشان دهنده 845 میلیون دلار هزینه لجستیک اضافی برای شرکت های برزیل است ، در مقایسه با شرکت هایی که در ایالات متحده فعالیت می کنند. طبق اعلام بانک جهانی ، تنگناهای تدارکات در برزیل 7 ٪ به هزینه های صادرات اضافه می کنند.

فرصت ها

دولت برزیل در تلاش است تا سرمایه گذاری های خصوصی در راه آهن ، به ویژه برای محموله ها را افزایش دهد و طی چند سال آینده دارای نمونه کارها از امتیازات در خط لوله است. پروژه "Br Do Mar" (یا "بزرگراه اقیانوس") ، که در سال 2020 به کنگره ارائه شد ، یک بسته تشویقی را برای کابوتاژ با هدف باز کردن بازار برای افزایش عرضه ، تقویت رقابت ، هزینه های پایین تر و ایجاد مسیرهای جدید به ارمغان می آورد. یکی دیگر از پروژه های مهم که هنوز در دست بررسی است ، خصوصی سازی سازمان بندر سانتوس (SPA) است که بزرگترین و شلوغ ترین بندر در آمریکای لاتین است. حراج عمومی SPA برای Q3 سال 2022 برنامه ریزی شده است ، با این انتظار که ورود بازیکنان مدیریت بندر بخش خصوصی باعث ایجاد جریان بیشتر از سرمایه گذاری ها ، بهبود فعالیت بندر و پویایی و کمک به مدرن سازی و بهبود خدمات شود. یکی دیگر از خصوصی سازی های بندر در آثار ، Codesa است که در Espírito Santo واقع شده است. در حالی که این یک عملیات بسیار کوچکتر با سرمایه گذاری 150 میلیون دلاری پیش بینی شده برای مدت 35 سال اجاره است ، حراج عمومی CodeSA در Q4 CY21 به عنوان یک محاکمه برای آبگرم در سال 2022 خدمت می کند.

Brazil Pipeline 2021-2022

منابع

 • برنامه مشارکت سرمایه گذاری (PPI) - https://www.ppi. gov. br/
 • کنفدراسیون ملی حمل و نقل - https://www.cnt.org. br/
 • انجمن زیرساخت های برزیل (عبدب)
 • آژانس ملی حمل و نقل زمینی
 • آژانس ملی اپراتورهای راه آهن

زیر آب و فاضلاب

فرصت های موجود در بخش آب و فاضلاب برزیل به احتمال زیاد در سالهای آینده به رشد خود ادامه خواهد داد. انتظار می رود این بخش دستخوش افزایش خصوصی شود و سرمایه جدید را به پروژه ها و برنامه های کاربردی تزریق کند. علاوه بر این ، برزیل اخیراً شاهد چندین سال اخیر خشکسالی و سطح پایین مخازن بوده است که نیاز به کاهش از دست دادن آب و بهبود حفاظت از آب را نشان می دهد.

براساس آخرین داده های منتشر شده توسط GOB ، 83. 7 ٪ از جمعیت برزیل به شبکه آب آشامیدنی دسترسی دارند ، 54. 1 ٪ به سیستم فاضلاب و فقط 49. 1 ٪ فاضلاب تولید شده درمان می شوند. علاوه بر این ، شهرهای برزیل بیش از 39 ٪ از آب تولید شده بین پالایشگاه آب و شیر آب را به دلیل عوامل مختلفی از جمله نشت در سیستم و سرقت از دست می دهند. تنها 30. 3 ٪ از شهرهای برزیل منابع آب آن را رصد می کنند ، در حالی که 66 ٪ از آنها هنوز مناطق خطر بالقوه خود را نقشه برداری نکرده اند و تنها 16 ٪ آنها سیستم هشدار سیلاب را در خود جای داده اند.

چارچوب نظارتی بهداشتی جدید ، (قانون 14. 026/2020) تعریف می کند که ، تا سال 2033 ، 99 ٪ از جمعیت باید به آب تمیز و 90 ٪ برای تصفیه فاضلاب دسترسی داشته باشند. همچنین تعریف می کند که هر ایالت برزیل شهرهای خود را برای تأمین خدمات آب و فاضلاب به مناطقی گروه بندی می کند. این منطقه بندی الزامی برای ایالات و شهرها برای دسترسی به منابع تأمین مالی دولت فدرال و نهادهای آن است و شهرداری های کوچکتر را برای سرمایه گذاری در گسترش شبکه جذاب می کند. کارشناسان محلی سرمایه گذاری کل 145 میلیارد دلار در گسترش شبکه را برای جهانی سازی این خدمات تا سال 2033 تنها پیش بینی می کنند - 96 میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید برای گسترش زیرساخت های بهداشتی و 49 میلیارد دلار برای بازیابی دارایی های موجود و جدید.

تا آنجا که فرصت هایی برای تأمین کنندگان ایالات متحده ، Sabesp ، که بزرگترین شرکت آب و فاضلاب برزیل است ، موارد زیر را به عنوان مناطق اولویت تمرکز برای این بخش ذکر می کند:

تغییرات آب و هوا ، فن آوری های جدید برای تصفیه آب ، شبکه آب هوشمند ، تشخیص از بین رفتن آب و کاهش آب ، تشخیص کلاهبرداری و مبارزه ، اندازه گیری هوشمند آب و کاهش از بین رفتن ، فن آوری های جدید برای تصفیه فاضلاب ، استفاده مجدد صنعتی و شهری ، کنترل سیستم فاضلاب و اندازه گیری ، بو فاضلابکنترل ، اقتصاد دایره ای و اتوماسیون.

در بخش خصوصی ، انجمن اعطای امتیازات آب و فاضلاب برزیل (ABCON) نیز لیستی از نیازهای عضو را شامل می شود که شامل موارد زیر است: تجهیزات برای مدیریت لجن و حذف لجن ، آسانسور ، سیستم های فاضلاب و تصفیه پساب ، سیستم هایی برای کنترل بو ، اندازه گیریو تجهیزات کنترل رنگ ، کلر ، کدورت و غیره) ، لوله ها ، دریچه ها ، تجهیزات ازن ، کنتورهای آب و سایر موارد.

Aegea SaneaMento ، یکی از بزرگترین شرکت های آب خصوصی در کشور ، اخیراً در نقشه برداری و دیجیتالی شدن زیرساخت های آب خود با استفاده از مدل سازی و هواپیماهای بدون سرنشین BIM Smart 3D سرمایه گذاری کرده است. در سال 2020 ، شرکت تصفیه آب خصوصی Aguas Do Brasil بیش از 154،000 دلار در عملیات خودکار ایستگاه تصفیه آب و سیستم های سنسور آب از راه دور سرمایه گذاری کرد.

دولت برزیل برنامه آبهای برزیل را برای ارتقاء سرمایه گذاری برای بهبود زیرساخت های آب ، توسعه محصول و ترمیم آبخیزداری برای تضمین تأمین آب به جمعیت آغاز کرد. این برنامه تاکنون 26 پروژه را تصویب کرده است ، از جمله ترمیم و حفاظت از حوضه رودخانه سائو فرانسیسکو ، که در بیشتر منطقه شمال شرقی است.

همچنین تقاضای زیادی برای مقاوم سازی و نوسازی کارخانه های تصفیه آب و فاضلاب در آب و برق در سراسر برزیل وجود دارد."Pinheiros جدید" یک پروژه پاکسازی رودخانه در شهر سائوپائولو است که خواستار راه حل های تصفیه فاضلاب در محل است. آلودگی رودخانه بیشتر به دلیل دفع فاضلاب است. چندین منطقه از شهر به طور غیررسمی اشغال شده و در دسترس شبکه سنتی جمع آوری فاضلاب نیست و یک مشکل عمده آلودگی ایجاد می کند.

مدیریت پسماند جامد

آخرین داده های موجود نشان می دهد که میزان زباله های جامد شهری که در سال 2019 در برزیل تولید شده است ، تقریباً 79 میلیون تن بوده است که از این تعداد حدود 59. 5 ٪ در محل های دفن زباله های بهداشتی و 17. 5 ٪ در زباله ها قرار گرفته اند. تماس با صنعت فرصت های شغلی را در تبدیل زباله های بی شماری به محل های دفن زباله های بهداشتی کوچک پیش بینی می کند. این امر منجر به افزایش تقاضا برای تجهیزات کوچک ، قادر به پردازش حدود 100 تن زباله جامد در روز می شود. شرکتهای تابعه برزیل Caterpillar و Komatsu در حال حاضر تأمین کنندگان پیشرو در تجهیزات محل دفن زباله بهداشتی (تراکتورهای خزنده ، کامپکت ها ، بیل مکانیکی ها و غیره) هستند اما در صورتی که بتوانند شرایط تأمین مالی جذاب و خدمات پس از کشورها را ارائه دهند ، جایی برای تأمین کنندگان تجهیزات کوچکتر وجود دارد. شهرداری ها و ایالت ها همچنین به دنبال فن آوری هایی برای ارزیابی زباله های جامد ، از جمله کمپوست کردن باقیمانده ارگانیک برای تولید کود برای استفاده از زراعت هستند.

اگرچه برزیل یک سیاست ملی برای زباله های جامد دارد ، اما این کشور تنها 2. 1 ٪ از زباله های جمع آوری شده را بازیافت می کند ، و 13. 5 ٪ از کل زباله های جامد شهری تولید شده در برزیل از ذرات پلاستیکی تشکیل شده است و برزیل را به عنوان چهارمین تولید کننده بزرگ زباله پلاستیکی در جهان قرار می دهد. بشرتنها 145،000 تن (1. 28 ٪) از این پلاستیک بازیافت شده و در زنجیره تأمین مجدداً مورد استفاده قرار می گیرد. در سال 2019 ، وزارت محیط زیست برنامه ملی جنگی زباله های دریایی را راه اندازی کرد و در مارس 2020 ، برزیل کنوانسیون ریحان را برای بهبود تجارت و عملیات پلاستیک بین المللی خود امضا کرد. بیش از 800000 جمع کننده زباله ("کاتادورها") در کشور فعال هستند ، بیشتر در خیابان ها و زباله ها ، اما فقط 100000 به طور رسمی کار می کنند. کارشناسان ادعا می کنند که مقررات مربوط به زنجیره تأمین بازیافت باید در مقایسه با مواد بازیافت خام افزایش یابد.

در ژوئن سال 2021 ، آژانس ملی آب اولین استاندارد مرجع نظارتی خود را با چارچوب جدید بهداشتی تصویب کرد و ساختار و پارامترهای شهرداری ها را برای پرداخت هزینه خدمات پسماند جامد ایجاد کرد. در حال حاضر حدود 4000 شهرداری برزیل برای مدیریت پسماندهای جامد شهری شارژ نمی شوند و قادر به حفظ دفن زباله نیستند. استاندارد جدید ANA باید این شهرها را ترغیب کند تا در مورد خدمات خود بحث و اجرای کنند. در حال حاضر فقط 49 امتیاز فعال و PPP در مدیریت پسماند که توسط شهرداری های برزیل اداره می شود وجود دارد.

این قانون جدید همچنین خواستار ایجاد مناطقی است که هر دو شهرهای بزرگ و کوچک را در بر می گیرند تا اطمینان حاصل کنند که شهرداری های دارای شاخص های اقتصادی اقتصادی پایین تر برای دریافت سرمایه گذاری جذاب هستند. در زمینه وزارت محیط زیست "برنامه زباله زباله صفر" ، وزارتخانه های محیط زیست و انرژی در ماه مه سال 2019 دستورالعمل 274/19 را صادر کردند ، در مورد بازیابی انرژی زباله های جامد ، تنظیم بخش و فراهم کردن امنیت قانونی لازم برای جذب سرمایه گذاران خصوصی. در برزیل علاقه به فن آوری های زباله به انرژی افزایش یافته است ، زیرا برخی از دفن زباله های بهداشتی به ظرفیت کامل می رسند.

همچنین انتظار می رود این برنامه بازار بازیافت را تحریک کند ، زیرا برخی از اقدامات شامل امضای توافق نامه بخش در باتری های اسید سرب ، روغن روان کننده و الکترونیک است. به گفته کارشناسان صنعت ، فرصت های شغلی برای بهره برداری از سیستم های لجستیک معکوس وجود دارد ، که خواستار فناوری ردیابی زباله و همچنین بهبود تولید محصول در راستای مفهوم اقتصاد دایره ای و افزایش سرمایه گذاران هستند که به دنبال رعایت الزامات ESG هستند.

منابع

رویدادهای تجاری

فرودگاه

از سال 2012 ، دولت برزیل 23 مورد از شلوغ ترین فرودگاه های این کشور را خصوصی سازی کرده است. وجوه حاصل از حراج این فرودگاه ها در نوسازی 50 فرودگاه منطقه ای دوباره سرمایه گذاری می شود. در سال 2021 ، برزیل دور از امتیازات فرودگاه را به پایان رساند که فرصت های مهیج را برای شرکت های آمریکایی علاقه مند به شرکت در گسترش سیستم فرودگاه های کشور ارائه می دهد. در حالی که بیشتر امتیازات بزرگ فرودگاه بین المللی در حال حاضر اتفاق افتاده است ، فرصت های زیادی در توسعه فرودگاه منطقه ای هنوز در دسترس است. دبیرخانه هواپیمایی کشوری برزیل (SAC) پیش بینی می کند که ترافیک مسافر داخلی طی 20 سال آینده از پایگاه فعلی 107 میلیون مسافر در سال 200 ٪ افزایش می یابد. برنامه اعطای فرودگاه فرصتی قابل توجه برای تأمین کنندگان ایالات متحده از محصولات و خدمات فرودگاهی ارائه می دهد.

برنامه اعطای فرودگاه برزیل با هدف جذب سرمایه گذاری برای گسترش و بهبود زیرساخت های فرودگاه و در نتیجه ارتقاء پیشرفت در خدمات حمل و نقل هوایی. سطح کیفیت خدمات تعیین شده برای این فرودگاه ها ، بر اساس استانداردهای بین المللی ، در قراردادهای اعطایی که توسط آژانس هواپیمایی کشوری برزیل (ANAC) اداره و نظارت می شود ، موجود است. امتیازات فرودگاه عمدتاً ناشی از لزوم گسترش و بهبود زیرساخت های فرودگاه های برزیل بود که برای تحقق صحیح رشد تقاضای گذشته در دهه گذشته کافی نبود. در نتیجه ، به شرکت های خصوصی برای اجرای مدرنیزاسیون فرودگاه ها مبنی بر سرعت بخشیدن به نوسازی و به روزرسانی های مورد نیاز با انتقال به پیشرفت های بخش خصوصی و مسئولیت های اکتشافی تجاری که قبلاً توسط شرکت زیرساخت های فرودگاه برزیل Ofraero اداره می شد ، اعطا می شوند.

علیرغم چالش های فعلی که توسط Covid-19 ایجاد شده است ، برزیل قصد دارد تلاش های خصوصی سازی خود را از طریق برنامه اعطای فرودگاه عمومی ادامه دهد. درخواست بعدی برای پیشنهادات خصوصی سازی 22 فرودگاه Infraero برای سه ماهه اول سال 2022 برنامه ریزی شده است. ANAC تخمین می زند که 19 فرودگاه در دور هفتم با 5. 28 میلیارد دلار پیش بینی شده (996 میلیون دلار آمریکا) برای سرمایه گذاری در سه بلوک به حراج گذاشته می شود:Rio de Janeiro - Minas Gerais (7 فرودگاه) ، دو شمال (7 فرودگاه) و سائوپائولو - Mato Grosso Do Sul (5 فرودگاه). این دور آخر شامل دو فرودگاه سودآورترین برزیل خواهد بود: سائوپائولو - کنگونها و ریو دوژانیرو - سانتوس دومانت ، با 3. 5 میلیارد دلار (660 میلیون دلار آمریکا) در سرمایه گذاری پیش بینی شده.

دولت برزیل در پایان سال 2012 یک برنامه توسعه هواپیمایی منطقه ای را راه اندازی کرد. در آن زمان ، برنامه اولیه خواستار سرمایه گذاری در حدود 800 فرودگاه کوچک و متوسط شد ، اما این تعداد به 53 فرودگاه منطقه ای و هلیپورت کاهش یافت. این طرح جدید به 2. 4 میلیارد دلار BRL (452 میلیون دلار) برای سرمایه گذاری در این 53 فرودگاه طی یک دهه آینده با بودجه صندوق ملی هواپیمایی کشوری نیاز دارد.

فرصت ها

در نتیجه برنامه خصوصی سازی فرودگاه برزیل ، زیرساخت های فرودگاه فرصت های تجاری قابل توجهی را برای شرکت های آمریکایی فراهم می کند زیرا برندگان امتیازات فرودگاه زیرساخت های موجود را به روز می کنند. علاوه بر خدمات طراحی و مشاوره ، فرصت هایی در مناطقی مانند پل های مسافر ، سیستم های اسکله ، سیستم های حمل و نقل چمدان ، تجهیزات حمل و نقل ، نقاله های چک ، ادغام اشعه ایکس ، چرخ فلک ادعای چمدان ، دستگاه های اشعه ایکس و سایر ایمنی و امنیت وجود دارد. تجهیزات.

شرکت هایی که دارای دانش دانش در زمینه های مدیریت و عملیات فرودگاه هستند ، از ایجاد مشارکت با شرکت های محلی برزیل استقبال می کنند و به شرکت در حراج های خصوصی سازی آینده تشویق می شوند. برای موفقیت در برزیل ، شرکت های آمریکایی باید یا در کشور تأسیس شوند یا یک نماینده محلی آگاه داشته باشند. تقریباً مانند سایر بخش های برزیل ، داشتن یک توزیع کننده توزیع کننده یا سیستم مهم است که می تواند خدمات تعمیر و نگهداری پس از فروش ، قطعات جایگزین و تعمیرات را ارائه دهد. چه معرفی یک محصول به بازار به طور مستقل یا ورود به یک شریک محلی موجود ، لازم است که یک استراتژی ورود به بازار منسجم برای نفوذ به صنعت فرودگاه برزیل داشته باشید.

منابع

 • SAC - دبیرخانه هواپیمایی کشوری - https://www.gov. br/anac/en
 • ANAC - آژانس هواپیمایی کشوری برزیل - https://www.gov. br/anac/en
 • ANEAA - انجمن اعطای اعطای فرودگاه های خصوصی برزیل
 • ABAG - انجمن حمل و نقل هوایی عمومی برزیل
 • Abear - انجمن هواپیمایی برزیل
 • IBA - انستیتوی حمل و نقل هوایی برزیل

رویدادهای تجاری

 • LABACE - نمایشگاه حمل و نقل هوایی عمومی آمریکای لاتین
 • AirConnected - فرودگاه - https://www.airconnected.com. br/

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً با متخصص صنعت خدمات تجاری ایالات متحده به آدرس fabiola. rios@trade. gov ، genard. burany@trade. gov ، thales. demarchi@trade. gov تماس بگیرید.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 62 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:30