امور مالی یاهو

ساخت وبلاگ

برخی از قسمت های این صفحه در نسخه مرورگر فعلی شما پشتیبانی نمی شوند. لطفاً به نسخه مرورگر اخیر ارتقا دهید.

بازارهای ایالات متحده بسته شد

S& P 500

30

نیل

راسل 2000

نفت خام

نقره

یورو/دلار

پیوند 10 ساله

GBP/USD

USD/JPY

BTC-USD

CMC Crypto 200

ftse 100

نیکی 225

با استفاده از استراتژی Driehaus ، 3 سهام با رتبه برتر خریداری کنید

از استراتژی Driehaus می توان برای انتخاب بهترین سهام حرکت با تئوری "خرید بالا و فروش بالاتر" استفاده کرد. بدون شک ، این یک استراتژی سرمایه گذاری موفق است که به ریچارد دریهوس کمک کرده است تا در تیم همه قرن بارون جای بگیرد.

برای این منظور ، سهام مانند گروه Stonex Snex ، DCP Midstream Partners DCP و Universal Logistics ULH به عنوان انتخاب حرکت برای روز با استفاده از استراتژی Driehaus انتخاب شده اند.

نگاهی دقیق به استراتژی Driehaus

با توجه به این استراتژی ، دریهوس یک بار گفت: "من ترجیح می دهم در سهام که در حال افزایش است سرمایه گذاری کنم و این خطر را که ممکن است شروع به کاهش کند ، سرمایه گذاری کند تا سرمایه گذاری در سهام که در حال حاضر رو به زوال است و سعی می کنم حدس بزنم که چه زمانی به وجود خواهد آمد."در راستای این بینش ، انجمن سرمایه گذاران انفرادی آمریکا (AAII) درصد میانگین حرکت 50 روزه را به عنوان یکی از معیارهای اصلی قبل از ایجاد یک نمونه کارها به دنبال فلسفه Driehaus در نظر گرفت.

این با تقسیم شمارنده (قیمت پایان ماه منهای 50 روز در حال حرکت قیمت پایان ماه) با میانگین 50 روز در حال حرکت قیمت پایان ماه محاسبه می شود. یکی دیگر از شاخص های حرکت - قدرت نسبی مثبت - نیز در این استراتژی گنجانده شده است. میانگین متحرک 50 روزه مثبت نشان می دهد که سهام با قیمتی بالاتر از سطح متوسط حرکت 50 روزه خود معامله می کند و این نشانگر صعود است.

علاوه بر این ، AAII دریافت که دریهوس در درجه اول بر نرخ رشد درآمدهای قوی و پیش بینی های چشمگیر درآمدها برای انتخاب پیش فرض های بالقوه تمرکز دارد. به شرکت هایی که سابقه قوی برآوردهای ضرب و شتم دارند نیز در این استراتژی اهمیت داده می شوند ، که برای ارائه بازده بهتر در طولانی مدت ساخته شده است.

پارامترهای غربالگری

برای اینکه استراتژی سودآورتر شود ، ما فقط آن دسته از سهام را در نظر گرفته ایم که دارای رتبه Zacks #1 (خرید قوی) و نمره حرکت A یا B هستند. تحقیقات ما نشان می دهد که سهام با نمره سبک A یا B هنگام ترکیببا Zacks Rank #1 یا 2 (خرید) ، بهترین پتانسیل صعودی را ارائه دهید.

• Zacks برابر با شماره 1

مهم نیست که بازار خوب یا بد باشد ، سهام با رتبه Zacks رده شماره 1 دارای سابقه اثبات شده از عملکرد بهتر است. می توانید لیست کاملی از سهام Zacks #1 رتبه بندی امروز را در اینجا مشاهده کنید.

• میانگین رشد 5 ساله EPS 5 ساله بالاتر از 2 ٪

تاریخ رشد EPS قوی ، بهبود تجارت را تضمین می کند

• رشد EPS 12 ماهه بیشتر از 0 و میانگین صنعت

رشد EPS بالاتر در مقایسه با میانگین صنعت نشان دهنده عملکرد درآمد برتر است

• میانگین EPS میانگین چهار چهارم گذشته بیشتر از 5 ٪ است

تاریخ غافلگیرانه EPS جامد نشان دهنده عملکرد قیمت بهتر است

• تغییر درصد مثبت در میانگین حرکت 50 روزه و قدرت نسبی در طی 4 هفته

تغییر درصد مثبت در میانگین حرکت 50 روزه و سیگنال قدرت نسبی

• نمره حرکت برابر یا کمتر از b

یک نمره حرکت مطلوب نشان می دهد که برای استفاده از حرکت با بالاترین احتمال موفقیت ایده آل است.

این چند پارامترها جهان بیش از 7،743 سهام را به تنها 17 کاهش داده اند.

در اینجا سه مورد از 17 سهام وجود دارد:

گروه Stonex خدمات مالی ارائه می دهد. این شرکت از طریق شرکت های تابعه خود ، خدمات اعدام ، تسویه حساب پس از تجارت ، پاکسازی و حضانت را ارائه می دهد. گروه Stonex دارای نمره حرکت A. A. است که به طور متوسط سورپرایز درآمد چهار چهارم برای Snex 58. 2 ٪ است.

DCP Midstream Partners یک شرکت پیشرو در زیرساخت های انرژی است. DCP Midstream Partners نمره حرکت A. A. را دارد. به طور متوسط سورپرایز درآمد چهار چهارم برای DCP 25. 5 ٪ است.

لجستیک جهانی ارائه دهنده راه حل های حمل و نقل و تدارکات سفارشی است. جهانی لجستیک دارای نمره شتاب A. A. است که به طور متوسط سورپرایز درآمد چهار چهارم برای ULH 72. 2 ٪ است.

می توانید با ثبت نام در حال حاضر برای آزمایش 2 هفته ای رایگان خود به جادوگر تحقیق ، بقیه سهام را در این لیست دریافت کنید و در تجارت خود استفاده کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید استراتژی های خود را ایجاد کرده و قبل از شروع سرمایه گذاری ، ابتدا آنها را آزمایش کنید.

جادوگر تحقیق مکان خوبی برای شروع است. استفاده از آن آسان است. همه چیز به زبان ساده است. و بسیار بصری است. آزمایش جادوگر تحقیقاتی خود را از امروز شروع کنید. و دفعه بعد که گزارش اقتصادی را می خوانید ، جادوگر تحقیق را باز کنید ، یافته های خود را وصل کنید و ببینید چه سنگهای قیمتی بیرون می آیند.

امروز برای ثبت نام در یک کارآزمایی رایگان به جادوگر تحقیق اینجا را کلیک کنید.

افشای اطلاعات: افسران ، مدیران و/یا کارمندان تحقیقات سرمایه گذاری Zacks ممکن است اوراق بهادار کوتاه را به فروش برسانند و/یا موقعیت های طولانی و/یا کوتاه را در گزینه هایی که در این ماده ذکر شده است ، داشته باشند. یک شرکت مشاوره سرمایه گذاری وابسته ممکن است در گزینه هایی که در این ماده ذکر شده است ، اوراق بهادار کوتاه و/یا موقعیت های طولانی و/یا کوتاه را در اختیار داشته باشد.

افشای اطلاعات: اطلاعات عملکرد برای اوراق بهادار و استراتژی های Zacks در: https://www.zacks.com/performance در دسترس است.

آیا آخرین توصیه های تحقیقات سرمایه گذاری Zacks را می خواهید؟امروز می توانید 7 سهام بهترین را برای 30 روز آینده بارگیری کنید. برای دریافت این گزارش رایگان کلیک کنید

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 36 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:28