تجزیه و تحلیل فنی هفتگی 3328

ساخت وبلاگ

سیستم برآورد کارگزاران نهادی (I/B/E/S) یک بانک اطلاعاتی از تخمین ها است که توسط تحلیلگران سهام در مورد درآمد آینده شرکت های بازرگانی عمومی انجام می شود. این پیش بینی های تحلیلگر را در مورد عملکرد شرکت بیان شده از طریق اقدامات مختلف اجماع ، از جمله سود هر سهم ، فروش و درآمد خالص ارائه می دهد.

این برآوردها با استفاده از سیستم برآورد کارگزاران نهادی آن توسط Refinitiv جمع می شوند و توسط ما بر اساس "همانطور که هست" نمایش داده می شود. تخمین هایی که نمایش داده می شود نباید تفسیر شود که توصیه/مشاوره سرمایه گذاری یا پیشنهاد یا درخواست پیشنهادی برای خرید/فروش هر اوراق بهادار توسط NextBillion Technology Pvt Ltd (GROWW) باشد. سرمایه گذاران نباید فقط به اطلاعات نمایش داده شده در اینجا اعتماد کنند و باید بر اساس اهداف سرمایه گذاری خود ، قضاوت ، مشخصات ریسک و وضعیت مالی تصمیمات سرمایه گذاری بگیرند. عملکرد گذشته نباید به عنوان نشانه یا ضمانت عملکرد آینده در نظر گرفته شود. لطفاً توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در بازارهای اوراق بهادار منوط به خطرات بازار است ، قبل از سرمایه گذاری تمام اسناد مرتبط را با دقت بخوانید.

اصول

کلاه بازار34،259cr پوند
غوغا28. 92 ٪
نسبت P/E (TTM)5. 45
EPS (TTM)21. 44
نسبت P/B0. 98
عملکرد سود12. 61 ٪
صنعت P/E10. 35
ارزش کتاب69. 98
بدهی به عدالت0. 11
ارزش1

مالی

حدود NMDC

سازمان والدینNMDC محدود
مستقر1958
مدیر عاملشریسامیت
نماد NSENMDC

الگوی سهامداری

صندوق های متقابل برتر سرمایه گذاری شده (4)

نام صندوقaum (٪)
ICICI Prudential Midcap رشد مستقیم برنامه3. 09 ٪
IIFL رشد مستقیم صندوق حقوق صاحبان سهام1. 60 ٪
صندوق پس انداز مالیاتی Parag Parikh رشد مستقیم1. 47 ٪
صندوق کلاه Flexi Parag Parag Parikh رشد مستقیم1. 12 ٪

سهام مشابه

پارک فنی Vaishnavi ، طبقه 3

جاده اصلی سارکاپور ، بلاندور

Groww پلت فرم در حال رشد خدمات مالی هند است که در آن کاربران می توانند راه حل های سرمایه گذاری خود را در رابطه با صندوق های متقابل ، سهام ، سهام ایالات متحده ، ETFS ، IPO و F& OS پیدا کنند تا پول خود را بدون دردسر سرمایه گذاری کنند.

GrowW به طور عینی سهام و صندوق های متقابل را ارزیابی می کند و هیچ گونه سهام ، صندوق های متقابل یا اوراق بهادار را توصیه یا توصیه نمی کند. سرمایه گذاران باید با اختیار ، اراده و رضایت خود سرمایه گذاری کنند. رشد ، در هر زمان ، بازده ثابت سرمایه گذاری شده را تضمین نمی کند.

· با ارائه کمک های تصمیم گیری با ارائه تجزیه و تحلیل فنی با نمودارهای پیشرفته ، نمودارهای خط و شمعدانی به خوبی طراحی شده که نشانگر حرکات قیمت سهام و شاخص های بازار است ، به همراه جزئیات بیشتر در مورد کلیه شرکت های ثبت شده و لیست شده

تمام معاملات در Groww امن و مطمئن هستند. کاربران می توانند از طریق SIP یا Lumpsum با استفاده از Netbanking از طریق تمام بانک های پشتیبانی شده سرمایه گذاری کنند. از BSE Star MF (با کد عضو 11724) به عنوان بستر تراکنش استفاده می کند.

سهام، سرمایه گذاری های صندوق های متقابل، F& Os و غیره به دلیل مزایای بی شماری که دارند، در بین سرمایه گذاران فردی بسیار محبوب هستند. در Groww، یک سرمایه گذار می تواند -

پورتفولیو مجموعه ای از صندوق های سرمایه گذاری است که برای برآوردن اهداف سرمایه گذاری شما طراحی شده است. سرمایه گذاری در پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری به شما کمک می کند تا سرمایه گذاری های خود را متنوع کنید و ریسک را کاهش دهید. پورتفولیوها همچنین در تعیین اهداف سرمایه گذاری به شما کمک می کنند و پس انداز و رسیدن به اهداف را برای شما آسان می کنند. شما می توانید نمونه کارها را خودتان ایجاد کنید یا از یک متخصص بخواهید که آن را برای شما بسازد.

1. For Stock Broking Transaction 'Prevent unauthorised transactions in your account >شماره تلفن همراه / شناسه ایمیل خود را با کارگزاران سهام خود به روز کنید. اطلاعات تراکنش‌های خود را مستقیماً از Exchange بر روی تلفن همراه/ایمیل خود در پایان روز دریافت کنید. به نفع سرمایه گذاران صادر می شود.

2. For Depository Transaction 'Prevent Unauthorized Transactions in your demat account >شماره موبایل خود را با شرکت کننده سپرده گذاری خود به روز کنید. برای تمام بدهی ها و سایر تراکنش های مهم در حساب demat خود مستقیماً از CDSL/NSDL در همان روز در تلفن همراه ثبت شده خود هشدار دریافت کنید. به نفع سرمایه گذاران صادر می شود.

3. KYC در هنگام معامله در بازارهای اوراق بهادار یک تمرین است - هنگامی که KYC از طریق یک واسطه ثبت شده SEBI (کارگزار، DP، صندوق متقابل و غیره) انجام می شود، نیازی نیست وقتی به واسطه دیگری نزدیک می شوید دوباره همان فرآیند را انجام دهید.

4. اگر مشترک یک IPO هستید، نیازی به صدور چک نیست. لطفاً شماره حساب بانکی را بنویسید و فرم درخواست IPO را امضا کنید تا در صورت تخصیص، به بانک خود اجازه انجام پرداخت را بدهید. در صورت عدم تخصیص وجوه در حساب بانکی شما باقی می ماند.

سرمایه‌گذاران باید در مورد ایمیل‌های ناخواسته و پیامک‌هایی که به خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار توصیه می‌کنند محتاط باشند و فقط بر اساس تصمیم آگاهانه معامله کنند. به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود پس از انجام تحلیل‌های مناسب از شرکت‌های مربوطه سرمایه‌گذاری کنند و کورکورانه شایعات، نکات بی‌اساس و غیره را دنبال نکنند. همچنین از شما درخواست می‌شود دانش یا شواهد خود را مبنی بر تخلف سیستمی، کلاهبرداری‌های احتمالی یا رفتار غیراخلاقی از طریق پورتال ناشناس ارائه شده به اشتراک بگذارید. در وب سایت BSE & NSE.

1. کارگزاران بورس می توانند اوراق بهادار را به عنوان حاشیه از مشتریان فقط به صورت وثیقه در سیستم سپرده گذاری بپذیرند. 1 سپتامبر 2020.

2. شماره تلفن همراه و شناسه ایمیل خود را با کارگزار سهام/واریز سهام خود به روز کنید و OTP را مستقیماً از طریق سپرده گذاری در شناسه ایمیل و/یا شماره تلفن همراه خود دریافت کنید تا تعهد ایجاد کنید.

4- سرمایه گذاران ممکن است لطفاً به سؤالات متداول مبادله (سؤالات متداول) صادر شده از Vide Circular Reference nse/insp/45191 مورخ 31 ژوئیه 2020 و NSE/insp/45534 مورخ 31 آگوست 2020 و سایر دستورالعمل های صادر شده هر از گاهی در این مورد مراجعه کنند. توجه.

5- اوراق بهادار/MF/اوراق قرضه خود را در صورتحساب حساب تلفیقی صادر شده توسط NSDL/CDSL هر ماه بررسی کنید.

به نفع سرمایه گذاران صادر شده است

NextBillion Technology Private Limited عضو NSE & BSE با ثبت نام SEBI است: INZ000301838 ، شرکت کننده سپرده گذاری سپرده گذاری CDSL با شماره ثبت SEBI: IN-DP-417-2019 و توزیع کننده صندوق متقابل با ثبت نام AMFI: ARN-111686. دفتر ثبت شده و دفتر مکاتبات - شماره 11 ، طبقه 2 ، جاده 80 فوت ، بلوک 4 ، بستر S. T ، Koramangala ، Bengaluru - 560034. برای هرگونه نارضایتی مربوط به کارگزاری سهام/DP ، لطفاً به [ایمیل محافظت شده] بنویسید ، لطفاً از شما اطمینان حاصل کنید. همانطور که توسط SEBI مقرر شده است ، سند افشای خطر را با دقت بخوانید.

روش ارائه شکایت در نمرات SEBI: در پورتال نمرات ثبت نام کنید. جزئیات اجباری برای تشکیل شکایات در نمرات: نام ، تابه ، آدرس ، شماره تلفن همراه ، شناسه پست الکترونیکی. مزایا: ارتباطات مؤثر ، جبران سریع شکایات.

NextBillion Technology Private Private Limited در محصولات ارائه شده از طریق این سیستم عامل ، هیچ ضمانت و نمایشی را بیان یا ضمنی نمی کند. این هیچ مسئولیتی در قبال خسارت یا خسارت ، با این حال ، در رابطه با استفاده از یا اعتماد به محصول یا خدمات مرتبط با آن ، نمی پذیرد. مگر در مواردی که مشخص نشده باشد ، تمام بازده ، نسبت هزینه ، NAV و غیره فقط تاریخی و فقط برای اهداف مصور هستند. آینده بسیار متفاوت خواهد بود و به شرایط شخصی و بازار بستگی دارد. اطلاعات ارائه شده توسط وبلاگ ما فقط آموزشی است و مشاوره سرمایه گذاری یا مالیاتی نیست.

سرمایه گذاری صندوق های متقابل منوط به خطرات بازار است. لطفاً قبل از سرمایه گذاری تمام اسناد مرتبط با طرح را با دقت بخوانید. عملکرد گذشته طرح ها نه شاخص و نه ضمانت عملکرد آینده است.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 106 تاريخ : جمعه 4 فروردين 1402 ساعت: 0:16