"سیستم معاملاتی صفحه نمایش سه گانه" با الکساندر الدر (وبینار)

ساخت وبلاگ

دکتر الکساندر الدر یک معامله گر حرفه ای است که در نیوهمپشایر زندگی می کند. او 16 کتاب نوشته است ، از جمله این پرفروش ترین بین المللی ، تجارت جدید برای زندگی و ورود به اتاق تجارت من (نامزد کتاب سال 2002 بارون). هر دوی اینها کلاسیک مدرن در بین بازرگانان محسوب می شوند.

Swissquote Bank وبینار را سازماندهی کرده است. این وبینار یک ساعت بسیار مفید برای سرمایه گذاران بلند مدت است که به طور جدی به دنبال تجارت برای زندگی هستند و بازده نمونه کارها خود را از طریق تجارت در استراتژی های سرمایه گذاری و تجزیه و تحلیل فنی افزایش می دهند.

این وبینار هفتاد دقیقه ای به طور جامع بر کمک به بیننده کمک می کند تا همه جنبه های مختلف یک استراتژی نمونه کارها را که سرمایه گذاری از طریق تجارت زنده را هدف قرار می دهد ، درک کند. وبینار بر هدایت بینندگان در مورد چگونگی سرمایه گذاری در بازارهای مالی متمرکز است ، چرا باید برای سرمایه گذاری با تیم Swissquote برویم و چرا ، به عنوان سرمایه گذاران ، باید از وضعیت فعلی بازار خودداری کنیم تا بیشترین مزایا را از آن بدست آوریمفناوری که از محیط سرمایه گذاری پشتیبانی می کند. این ارائه شامل نحوه سرمایه گذاری سرمایه گذاران از طریق سیستم معاملات سه گانه صفحه و چرا سرمایه گذاری در بازار با حرکت بازار سهام به سمت بهبود و رشد ایمن است.

ارائه شامل چگونگی یک استراتژی جامع می تواند در دستیابی به رشد نمونه کارها کمک کند. زمان خرید سهام می تواند تفاوت بین یک فرصت فوق العاده درآمد و از دست دادن پول را ایجاد کند. عنصر زمان بندی را می توان در یک استراتژی سرمایه گذاری با استفاده از سیستم معاملات صفحه سه گانه بهبود بخشید.

در حالی که ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا تمام نکات موجود در این ساعت بسته بندی شده را در این مقاله فشار دهیم ، تا از آن بیشترین استفاده را کنید ، شما باید کل وبینار را در اینجا تماشا کنید:

این وبینار به طور جامع در کمک به بیننده در درک همه جنبه های مختلف تجارت زنده از طریق مانیتورهای صفحه سه گانه متمرکز شده است. وبینار بر آموزش بینندگان در مورد نحوه استفاده از مانیتورهای صفحه سه گانه متمرکز شده است. همچنین بر این واقعیت تأکید می کند که عناصر اساسی تجارت موفق و سودآور کنترل ریسک و درک فناوری و روانشناسی تجارت است. تصاویر مفصلی زیادی برای هدایت بینندگان نیز وجود دارد.

وبینار با راهنمایی در مورد آنچه سرمایه گذاران برای درک منطق شاخص ها باید درک کنند ، شروع می شود. به عنوان مثال ، یک شاخص میانگین متحرک (EMA) میانگین اجماع ارزش است. ارزش سرمایه گذاری در منطقه بین میانگین های سریع و آهسته در حال حرکت است. به طور مشابه ، واگرایی همگرایی متوسط در حال حرکت (MACD) نشان دهنده قدرت گاوها و خرس ها است.

قیمت سهام و ارز در تصادفی ترین حرکات قیمت با وجود زمان ، روز یا تاریخ ، یک روند را دنبال می کند. این مبتنی بر عقل سلیم است و نادان ترین سرمایه گذاران قصد پرداخت 1000 دلار برای سهام 800 دلاری را ندارند و بالعکس. این بدان معنی است که نرخ غالب بازارها با نوسانات جزئی با توجه به تقاضا و عرضه سهام در بازار ادامه خواهد یافت.

این بدان معنی است که قیمت سهام احتمالاً به جای نوسان به طور تصادفی در روند گذشته باقی خواهد ماند. اکثر استراتژی های تجارت فنی با این تئوری کار می کنند.

به عنوان مثال ، در واگرایی همگرایی متوسط در حال حرکت (MACD) ، هنگامی که حرکت بالاتر از خط است ، خریداران بیشتری وجود دارند و وقتی شاخص زیر خط باشد ، فروشندگان بیشتری نیز وجود دارند.

در حالی که اکثر شاخص ها بازتاب بازه های زمانی خاص را دارند ، فواید یک سیستم معاملاتی صفحه نمایش سه گانه این است که به کاربران خود اجازه می دهد تا با استفاده از چندین بازه زمانی تصمیم گیری کنند. به عنوان مثال ، می توانید بازه زمانی مورد علاقه خود را انتخاب کنید (آن را برای مرجع متوسط بنامید). سپس با یک مرتبه بزرگتر به نمودار می روید و در نمودار بلند مدت تصمیم استراتژیک می گیرید. پس از انجام این کار ، به نمودار میانی باز می گردید و تصمیم تاکتیکی می گیرید. پس از تصمیم گیری ، شما به یک بازه زمانی کوتاه تر می روید تا ورودی را تنظیم کنید.

پس از اتمام تمام این مراحل ، شما هدف سود خود را بر روی نمودار بلند مدت بر روی قیمت های تنظیم شده خوب قرار می دهید و قیمت توقف را در نمودار میانی تعیین می کنید. ارائه وبینار چندین اسلایدها را برای توضیح نحوه انجام این کار نشان می دهد

در حالی که ما بهترین کار را برای خلاصه کردن این ساعت بسته بندی شده در این مقاله انجام داده ایم ، برای به دست آوردن بیشترین استفاده از آن ، می توانید کل وبینار را در لینک زیر مشاهده کنید:

اسلایدها در اینجا

آماده تغییر تجربه فارکس و CFD خود هستید؟درست پرش کنید و اکنون شروع کنید. هنوز کاملاً مطمئن نیستید؟مشکلی نیست ، نسخه نسخه ی نمایشی را بررسی کنید و در اطراف خود فشار بیاورید.

دسترسی به پلت فرم وب Advanced Trader از www.swissquote.com

سلب مسئولیت

تجارت ارزی ، فلزات گرانبها و هر محصول دیگر در بستر فارکس شامل خطر قابل توجهی از دست دادن است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. قبل از افتتاح حساب با Swissquote ، سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری ، دارایی ، درآمد و اشتها را در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که بتوانید از دست دادن برخی یا تمام سرمایه گذاری های اولیه خود پایدار باشید و بنابراین نباید با سرمایه ای که نمی توانید از دست بدهید ، حدس بزنید ، سرمایه گذاری کنید یا از آن استفاده کنید ، که وام گرفته شده یا فوری لازم یا لازم برای امرار معاش شخصی یا خانوادگی است. شما باید از همه خطرات مرتبط با تجارت ارزهای خارجی آگاه باشید و در صورت شک و تردید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید. محتوای این وب سایت نشان دهنده مطالب تبلیغاتی است و توسط هیچ مرجع نظارتی به آن ارسال نشده و یا تأیید نشده است.< SPAN> تجارت ارز ، فلزات گرانبها و هر محصول دیگری بر روی پلت فرم فارکس شامل خطر قابل توجهی از دست دادن است و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. قبل از افتتاح حساب با Swissquote ، سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری ، دارایی ، درآمد و اشتها را در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که بتوانید از دست دادن برخی یا تمام سرمایه گذاری های اولیه خود پایدار باشید و بنابراین نباید با سرمایه ای که نمی توانید از دست بدهید ، حدس بزنید ، سرمایه گذاری کنید یا از آن استفاده کنید ، که وام گرفته شده یا فوری لازم یا لازم برای امرار معاش شخصی یا خانوادگی است. شما باید از همه خطرات مرتبط با تجارت ارزهای خارجی آگاه باشید و در صورت شک و تردید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید. محتوای این وب سایت نشان دهنده مطالب تبلیغاتی است و توسط هیچ مرجع نظارتی به آن ارسال نشده است. قبل از افتتاح حساب با Swissquote ، سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری ، دارایی ، درآمد و اشتها را در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که بتوانید از دست دادن برخی یا تمام سرمایه گذاری های اولیه خود پایدار باشید و بنابراین نباید با سرمایه ای که نمی توانید از دست بدهید ، حدس بزنید ، سرمایه گذاری کنید یا از آن استفاده کنید ، که وام گرفته شده یا فوری لازم یا لازم برای امرار معاش شخصی یا خانوادگی است. شما باید از همه خطرات مرتبط با تجارت ارزهای خارجی آگاه باشید و در صورت شک و تردید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید. محتوای این وب سایت نشان دهنده مطالب تبلیغاتی است و توسط هیچ مرجع نظارتی به آن ارسال نشده و یا تأیید نشده است.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 32 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:52