راه درست برای فکر کردن در مورد فروش برای درآمد

ساخت وبلاگ

ASB Capital profile picture

بیشتر افرادی که می فروشند ، با ریسک بیش از حد و عدم پرداخت هزینه کافی برای آن ، خطر منفجر کردن اوراق بهادار خود را ایجاد می کنند. سرمایه گذاران با فکر کردن در مورد "سناریوی بدترین حالت" ابتدا و تنها پس از تصمیم گیری برای فروش ، می توانند خطرات را محدود کنند که در نهایت به معنای محدود کردن ضرر است - و این اولین قدم برای افزایش بازده است.

هفته هایی مانند این ، با حرکات بزرگ در روزهای دوشنبه و سه شنبه ، هنگامی که شاخص ها در حال سقوط هستند و VIX بیش از 20 حرکت می کند ، زمان مناسبی برای شروع فکر کردن در مورد فروش است. در این مقاله ، من نشان خواهم داد که چگونه فکر می کنم می توان فروش فروش را در نظر گرفت. در عین حال ، من همچنین پیشنهاداتی را در مورد زمان و چگونگی فروش آنها ارائه نمی دهم.

گزینه های فروش به معنای خطرات بزرگ است

قبل از ادامه ، اگر سعی نکردم از گزینه های فروش با مردم صحبت کنم ، کاملاً پشیمان می شوم. عباراتی از قبیل "نوشتن باسن خود را بنویسید ، نمی تواند پول نقد داشته باشد" در حال استفاده مشترک است ، اما بسیاری از افراد گزینه های فروش را به عنوان راهی برای بدست آوردن مقادیر کمی پول ادامه می دهند و در عین حال خطر ابتلا به منفجر شدن آنها را نیز در نظر می گیرنداوراق بهادار و از دست دادن بسیار بیشتر از آنچه تصور می کردند.

مثالها بسیار زیاد است ، اما من فقط به این ویدیو توسط مدیر سابق صندوق پرچین جیمز کوردیر از گزینه های sellers.com اشاره خواهم کرد. این مرد صندوق پرچین 400 میلیون دلاری را اداره کرد و یک حرفه ای موفق بود. او سعی کرد با بدست آوردن مبلغ اندک پول در ازای گزینه های فروش در برابر رویدادها و قیمت هایی که فکر می کرد بعید است اتفاق بیفتد ، در نمونه کارها خود بازده کسب کند.

من چندین بار از کلمه "بعید" استفاده کرده ام زیرا می خواهم چیزی را تحت فشار قرار دهم - بیشتر مردم با فروش گزینه هایی در برابر خطرات قابل پیش بینی شلوغ نمی شوند. در عوض ، وقایع فاجعه بار قطعاً مواردی بودند که به نظر می رسید بعید به نظر می رسید. اما آنها "غیرممکن" نبودند. بنابراین مهمتر از همه ، امکان از دست دادن پول را در ذهن داشته باشید.

اندازه گیری موقعیت بسیار مهم است

به عنوان مثال ، من قصد دارم در مورد فروش Puts on SPDR S& P 500 ETF (جاسوسی) صحبت کنم. تجارت سهام با 434 دلار در هر سهم ، و گزینه ای برای خرید 100 سهام در این اعتصاب ، تعهد 43400 دلار است.

فرض کنیم سرمایه گذار در زمان شروع فروش به فروش ، دارای یک نمونه کارها با 100000 دلار پول نقد بود. اگر او سه قطعه را با قیمت اعتصاب در بازار فروخته و آنها را به او اختصاص داده اند ، او با قیمت 130. 200 دلار سهام در قلاب قرار می گیرد. اگر در حال فروش سه قرارداد با این قیمت بودید ، آیا می خواهید 30،000 دلار (ناخالص حق بیمه دریافت شده) به آن بپردازید؟بنابراین اولین سؤال ما این است: "اگر من یک قطعه را که علیه من اعمال می شود ، می فروشم ، آیا این خطری است که من مایل به آن هستم؟"

نحوه خواندن vix

متداول ترین توصیف نوسانات ، فهرست VIX است که توسط CBOE منتشر شده است. CBOE توضیح می دهد که VIX با محاسبه نوسانات گزینه های ماهانه و هفتگی SPX با توجه به فرمول زیر محاسبه می شود:

این فرمول کاملاً پیچیده تر از "قوانین انگشت شست" است که من اعمال می کنم. من واقعاً دوست دارم از هر خواننده ای در نظرات بشنوم که می توانند در مورد آنچه می خواهم بگویم بهبود یابد. این بحث برای گفتن اینكه VIX عموماً با سقوط بازار بالا می رود ، انجام می شود و با افزایش بازار همانطور كه در اینجا می بینید ، بازار می شود.

منبع: کویفین ، نویسنده

به طور کلی ، من می گویم که 12-16 یک ارزش کم است که نشان دهنده تلاطم کمی است ، 20 آغاز حرکت واقعی در قیمت سهام ، 40 به طرز غیرقابل تحمل بالا و 80 احتمالاً در مورد اوج است. تقریباً صحبت می کند ، این ارزشها (یعنی 12-80) بدان معنی است که اگر فرض کنید بازار 250 روز معاملاتی داشته باشد ، و ارزش VIX مورد نظر را در نظر گرفتید و با 250 تقسیم می شوید ، در طی آن زمان میانگین حرکت مورد انتظار بازار را دریافت خواهید کردبشردر اینجا یک جدول وجود دارد:

مبلغ متوسط واقعی که بازار حرکت خواهد کرد چیست؟من نمی دانم ، اما من مطمئن هستم که می توان پاسخ های جالبی را جستجو کرد. آنچه من با اطمینان می توانم بگویم این است که ما تعداد زیادی از خوانش های VIX را بین 20 تا 25 مشاهده می کنیم ، اما بعید به نظر می رسد که بازار امروز 2. 5 ٪ حرکت کند. بنابراین اولین غذای آماده من این نیست که وقتی VIX کمتر از 20 است. ثانیه ، سعی کنید حداقل 25 صبر کنید و سپس ارزش زمان را اضافه کنید.

راه درست برای جستجوی گزینه ها

همانطور که می گفتم ، وقتی VIX کمتر از 20 باشد ، نمی خواهم بفروشم ، و نمی خواهم خطر خرید سهام با اهرم را داشته باشم (مگر اینکه فکر کنم این یک باشدارزش عالی)پس چه می توانم انجام دهم؟

من با پرسیدن ، "چه کاری باید انجام دهم تا 6 ٪ پرداخت کنم بیش از یک سال؟"قانون 6 ٪ من کمی دلخواه است ، بنابراین اگر حداقل بالاتری داشته باشید ، می توانید شماره را فشار دهید. حالا بیایید یک سال به گزینه های خود بپردازیم.

به طور دلخواه از اعتصاب 400 دلار شروع می شود ، می بینم که می توانیم با قیمت 26. 19 دلار بفروشیم. در این حالت ، ریسک من از 400 دلار-26. 19 $ = 373. 81 دلار شروع می شود. بنابراین دو سؤالی که می خواهم از اینجا بپرسم ، "چقدر می توانم بفروشم؟"و "آیا من خوب هستم که این خطر را تحمل کنم؟"

اگر فکر می کنید 373. 81 دلار قیمت مناسبی برای سهام جاسوسی است ، فکر نمی کنم دلیلی برای فروش آن وجود نداشته باشد که قیمت آن را با آن قیمت تمرینی خالص بفروشد. آیا این قیمت مناسب است؟آخرین باری که سهام در ژانویه بود.

منبع: کویفین ، نویسنده

مطمئناً بازار از آن زمان به بعد بسیار بالا رفته است ، اما این قیمت بسیار بالاتر از اوج قبلی قبل از Covid-19 در فوریه 2020 است.

بنابراین اگر فکر می کنید این یک قیمت منصفانه است ، با شروع یک نمونه کارها 100000 دلاری می توانید دو قطعه را بفروشید. اکنون حداکثر ضرر شما ناشی از این است که برای خرید 200 سهام SPY ، دو بار 37،381 دلار (یعنی 74،762 دلار) دریافت کنید. شما بیش از 6 ٪ در سرمایه ای که به تجارت متعهد شده اید درآمد کسب می کنید ، اما بازپرداخت 25000 دلار دیگر پول نقد موجود در سبد خود را کسب نمی کنید. گفته می شود ، شما همچنین حق بیمه را از این دو گزینه با قیمت 2،619 دلار (یعنی 5،238 دلار) نگه دارید که می توانید در هر دارایی دیگری که برای سرمایه گذاری در آن انتخاب کرده اید ، دوباره سرمایه گذاری کنید.

اکنون که شش درصد سالانه خود را پیدا کردیم ، می توانید برای مدت زمان بسیار کمتری نیز بفروشید. در ماه نوامبر با قیمت اعتصاب 400 دلاری مبلغ کمتری در حق بیمه 5. 90 دلار پرداخت می کند ، اما به یاد داشته باشید که این بدان معنی است که قیمت ورزش نیز بیشتر است. بیایید از آن یکی عبور کنیم. اگر 373 دلار/سهم قیمتی است که ما می خواهیم ، به فروش یک انقضا در ماه نوامبر با اعتصاب 377 دلار با قیمت 3. 26 دلار بروید. این کمی کمتر از 1 ٪ بازده در دو ماه است. عالی نیست ، اما خیلی بد نیست. اما مهمتر از همه ، این خطری است که ما گفتیم که ما مایل به استفاده از آن هستیم.

زمان مناسب برای اضافه کردن اهرم

من در بالا گفتم كه ما باید اصرار داشته باشیم كه ننوشتیم "چک های شما را نمی توان پول نقد نمی کند."اما اگر فکر می کردیم برخی از آنها می توانیم پول نقد کنیم ، چه می شود؟اضافه کردن اهرم بالا برای به دست آوردن سودهای کوچک این است که مردم چگونه شکستند ، اما اگر بتوانیم مقدار اهرم را پیدا کنیم که حتی در سناریوی بدترین حالت نیز بتوانیم از عهده آن برآییم؟

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که فکر کردیم خرید جاسوسی با 300 دلار چنین معامله خوبی خواهد بود که فکر نمی کنیم از آن استفاده کنیم.

منبع: کویفین ، نویسنده

من معتقدم پایین سال گذشته 218 دلار بود. بنابراین چه اتفاقی می افتد برای نمونه کارها که 50 ٪ از 300 دلار به 218 دلار کاهش یافته است؟ارزش آنچه که به عنوان 150،000 دلار دارایی شروع شد ، 27 درصد کاهش یافت ، به این معنی که سقوط به 109،000 دلار در حالی که بدهی حاشیه 50،000 دلار به همین ترتیب باقی مانده است. بنابراین یک نمونه کارها که 50 ٪ طول 300 دلار به طول انجامید ، به 59000 دلار کاهش می یابد. این یک ضربه سخت است ، اما شاید ارزش آن را داشته باشد. شما حتی تا ماه مه دوباره به آن باز می گشتید و از آن زمان به بعد بسیار خوب عمل می کنید.

اگر یکی از پنج سال یکبار با قیمت اعتصاب 310 دلار به قیمت 8. 96 دلار فروخته شود ، او موافقت می کند 150،000 دلار جاسوسی را در حدود 301 دلار برای هر سهم خریداری کند. اگر همه چیز خوب پیش برود ، "صعود" فقط 896 دلار پنج یا 4،480 دلار است. این کمتر از حق بیمه ای است که در بالا توضیح داده شد ، اما ممکن است خطر کمتری نیز داشته باشد.

چگونه استفاده از اهرم می تواند خطرناک تر از عدم استفاده از آن باشد؟بیایید فرض کنیم که شما 373 دلار طولانی شده اید و بعد تماشا می کنید که سهام به 218 دلار سقوط می کند. این کاهش… 41 ٪ است! دقیقاً همانطور که در مثال رفتیم با قرار دادن 300 دلار. نکته این است که ، بازار به شکلی کمتر از 310 دلار برخوردار است که به 373 دلار برسد ، بنابراین در کل ، فکر نمی کنم استفاده از این اهرم غیر منطقی باشد.

نکته ای که لازم است به خاطر بسپاریم این است که ما مجبور نیستیم همه یکباره اهرم کنیم. چه می شود اگر این قیمت 8. 96 دلاری فقط حداقل مبلغی باشد که من برای آن فروش می کردم؟با افزایش بازار یا نوسانات ، ممکن است بتوانم قیمت بهتری را در این گزینه بدست آورم یا با استفاده از گزینه های فروش کمتر در قیمت های اعتصاب پایین ، همان بازده را بدست آورم.

نتیجه گیری

فروش برای درآمد هنوز ایده خوبی نیست و من آن را به هر کسی که چند بار در این بلوک نبوده است توصیه نمی کنم. اما اگر خطرات را ابتدا در نظر بگیرید و فقط در مورد پاداش ها فکر کنید ، ممکن است خوب عمل کنید.

بخشی از دلایلی که من این مقاله را نوشتم به این دلیل است که من می بینم افرادی که ریسک می کنند ، فکر می کنم بسیار غیر منطقی برای کسب 6 ٪ است. اگر سهام خود را با سود سهام ناپایدار بخرید یا اینکه شما را در معرض خطرات نرخ بهره قرار می دهد ، ممکن است سرمایه شما حتی بیشتر از فروش باشد که من شرح داده ام.

بهترین شانس برای همه! شما باید به خودی خود تصمیم بگیرید که چگونه و چه زمانی مایل به ریسک کردن هستید. من فقط همه را تشویق می کنم تا مطمئن شوند که آنها به اندازه کافی دستمزد می گیرند تا آن را ارزشمند کنند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 37 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 1:00