چه موقع به بچه ها در مورد پول آموزش دهید

ساخت وبلاگ

When to teach kids about money

"من فقط می خواهم فرزند من موفق شود" ، احتمالاً چیزی است که تقریباً هر والدینی در یک زمان یا دیگری گفته است. و بخش بزرگی از راه اندازی یک بنیاد محکم با آموزش بچه های خود در مورد پول است.

اکنون ، مطمئناً مجبور نیستید وقتی هنوز در پوشک هستند ، آنها را سرمایه گذاری کنید. اما واقعیت موضوع این است که ، پول واقعاً باعث می شود جهان به پیش برود-و مدارس فقط شروع به مهارت های اساسی مالی در برنامه درسی خود می کنند. شانس وجود دارد ، کل تجربه مدرسه K-12 شما اصول اولیه را پوشش نمی دهد ، چه رسد به اطلاعاتی مانند سرمایه گذاری یا وام.

بافندگی دروس مدیریت پول در زندگی روزمره می تواند به فرزندان شما درک اساسی از مفاهیمی مانند پس انداز و بودجه ریزی هوشمندانه بدهد. سواد مالی ، برای پیروزی!

بیایید به درس های مالی مناسب سن برای بچه ها نگاه کنیم ، و اینکه چگونه می توانید این موارد را در فعالیت های روزانه خود ادغام کنید.

When to teach kids about money

فهرست مطالب

سواد مالی چیست؟

ساده ترین تعریف سواد مالی؟دانستن نحوه مدیریت پول خوداما می دانید که چگونه مفهوم "سواد" فقط خواندن و نوشتن نیست بلکه همه جنبه های نحوه ارتباط و درک یکدیگر را دارد؟خوب ، مدیریت پول فوق الذکر را می توان به بسیاری از زیرنویس ها تقسیم کرد و همه آنها از یکدیگر نردبان می شوند.

اول ، شما اصول اولیه مانند پس انداز و بودجه را دارید. سپس ، در مورد اهدای و مصرف کننده هوشمند یاد می گیرید. سرانجام ، شما به اعتبار ، سرمایه گذاری ، مالیات و برنامه ریزی بلند مدت می پردازید. سواد مالی بودن همچنین شامل مفاهیمی مانند تعیین اهداف برای خود و یادگیری در مورد تأخیر در تأخیر است.

در نهایت ، سواد مالی اکنون یک مهارت اساسی در زندگی محسوب می شود.

آیا می دانید؟در کانادا ، هر ماه نوامبر ماه سواد مالی است. در تمام ماه ، آژانس مصرف کننده مالی کانادا دارای اطلاعات و منابع آموزش و پرورش در مورد یک موضوع است.

چرا آموزش بچه ها در مورد پول مهم است؟

به گفته بث کوبلینر - یک متخصص امور مالی شخصی برای جوانان - عادات پول در حال حاضر توسط هفت سالگی تعیین شده است. در 3 ، بچه ها می توانند مفاهیم اساسی پول را اداره و درک کنند. این را با این واقعیت ترکیب کنید که بچه ها اساساً اسفنج هستند ، رفتارها و نشانه ها را به سرعت انتخاب می کنند ، مهم است که این درس ها را زود شروع کنید و آنها را در همه جنبه های زندگی بفرستید. و ، همانطور که ویدئوی زیر نشان می دهد ، درس پول می تواند سرگرم کننده باشد - و مواردی مانند پیتزا را درگیر می کند!

تصاویر از طریق Rich Girl ، Broke Girl: Save Better ، Invest Smarter و کسب آزادی مالی ، منتشر شده توسط Simon & Schuster

منابع توصیه شده برای آموزش بچه ها در مورد پول

منابع زیادی در آنجا وجود دارد تا به شما در آموزش بچه ها در مورد پول کمک کند ، از چاپ ها گرفته تا بازی ها گرفته تا راهنما و موارد دیگر. برخی از این موارد کمی بیشتر به ایالات متحده است ، اما درس های بنیادی یکسان است! فقط اطمینان حاصل کنید که هنگام تمرین ، از قبض و سکه های کانادا استفاده می کنید.

برای مبتدیان ، موزه بانک کانادا دارای بخش کاملی از فعالیت ها و بازی ها از جمله پول تمرین قابل چاپ ، الگوهای فعالیت (با دستورالعمل) ، چاپ رنگی Piggy Piggy و "اقتصاد شام" در مورد بودجه برای مدرسین متوسطه است. بشربیشتر منابع به معلمان در نظر گرفته شده اند ، اما بسیاری از آنها می توانند برای درس های یک به یک با فرزند شما سازگار شوند.

همچنین می توانید اسباب بازی های زیادی مانند Play Money (به عنوان مثال ، این مجموعه از آمازون) یا صندوق های اسباب بازی را برای کمک به کوچکترین بچه های خود پیدا کنید.

منابع اضافی

در اینجا منابع اضافی برای کشف این موارد وجود دارد که ممکن است برای بچه های شما مناسب باشد.

  • یک بازی برنامه (فقط برای آیفون و آی پد) موجود است که به آموزش بچه ها 4+ در مورد بودجه و کنار گذاشتن پول کمک می کند. دارای کارگاه های سوادآموزی مالی آنلاین تعاملی رایگان برای نمرات 4-12 است. می توانید مواد کارگاه را بارگیری کنید و نمایش کارگاه را بصورت آنلاین مشاهده کنید. بخشی از چاپ های مربوط به مشکلات اساسی پول ، مانند ایجاد تغییر ، داشته باشید.
  • یک بازی تخته را بشکنید! روز پرداخت کلاسیک یا یک بازی شمارش سکه مانند اضطراب ریاضی را بسیار واقعی امتحان کنید ، و اغلب به یک تجربه بد با ریاضی به عنوان یک کودک یا بزرگسال مرتبط است. احساس عصبی یا وحشت در مورد ریاضیات می تواند در نحوه رسیدگی به امور مالی خود در آینده تأثیر بگذارد. اگر فکر می کنید فرزند شما می تواند آن را اداره کند (و اگر فکر می کنید می توانید در کمک به آنها صبور باشید) ، Scholastic Canada دارای تعداد چاپ ریاضی PDF برای همه سنین است.

کتاب هایی برای کمک به والدین به بچه ها در مورد پول آموزش می دهند

CPA ، Taub در ابتدا کتاب خود را از طریق CPA Canada در سال 2011 در سال 2011 منتشر کرد و نسخه ای به روز شده را در سال 2020 منتشر کرد. Taub هر مرحله از زندگی را تشریح می کند ، و به دنیای فزاینده موبایل و بدون پول ما اذعان می کند. هدف او توضیح این است که چرا آموزش بچه ها در مورد پول ، بهترین راه های توضیح این مباحث و نگاهی دقیق به موضوعات اصلی برای هر سن مهم است.

کتاب دیگری که در رادار ما وجود دارد ، بچه های پس انداز پول است: بهترین راه ها برای آموزش فرزندان خود در مورد پول برای آینده مالی قوی توسط گوردون پپ و دبورا کربل. PAPE یکی از کارشناسان برجسته امور مالی شخصی کانادا است و او تعدادی کتاب را در زیر کمربند خود قرار داده است. کربل دختر او است و در کنار هم ، آنها در مورد آموزش ارزش پول صحبت می کنند ، خواه کمک هزینه ها در واقع ایده خوبی باشند ، آموزش مهارت های خرید هوشمند و پس انداز برای کالج یا دانشگاه.(توجه: این کتاب از سال 2013 است ، بنابراین در حالی که بیشتر اطلاعات عملی هنوز مرتبط است ، جهان اکنون کمی متفاوت است!)

پیشخدمت

لحظه های آموزشی در همه جنبه های کودکی وجود دارد - به خصوص هنگام کار در ساختن مهارت های مالی فرزندتان. اطمینان از داشتن پایه و اساس محکم در هنگام دریافت پول ، نه تنها اطمینان از اینکه آنها می توانند مالیات فروش را محاسبه کنند یا بخشی از کمک هزینه خود را کنار بگذارند. این در مورد القای اعتماد به نفس است.

این لحظات پول را در زندگی روزمره کار کنید. از این گذشته ، ما هر روز به معنای واقعی کلمه از پول استفاده می کنیم! به سؤالاتی که بچه های شما از آنها می پرسند و حتی مکالمات بالقوه ناراحت کننده پاسخ می دهند ، پاسخ دهید. آن را مثبت نگه دارید ، با آن بچسبید و قبل از مدت طولانی ، سواد مالی آنها رو به افزایش خواهد بود.

وضعیت مالی شما بی نظیر است و ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین مشاور را برای نیازهای خود پیدا کنید. فقط پرسشنامه کوتاه ما را پر کنید.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 35 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:52