نکاتی برای سرمایه گذاری ایمن در دارایی های رمزنگاری. ارزهای رمزنگاری شده یک سرمایه گذار باید روی چه چیزی تمرکز کنند

ساخت وبلاگ

توصیه می شود سرمایه گذاری با بیت کوین شروع به کار کند

Tips to safely invest in crypto assets. What are the cryptocurrencies an investor should be focusing on

توسط محمد روشن

اگر تازه وارد هستید که به دنبال شروع سرمایه گذاری رمزنگاری خود هستید ، در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانید از آنها برای سرمایه گذاری ایمن در دارایی های رمزنگاری استفاده کنید. در حقیقت ، مهم نیست که شرایط بازار ، چیزهایی که باید قبل از سرمایه گذاری در Crypto بدانید و به آنها نگاه کنید ، هنوز هم یکسان هستند.

در اینجا یک لیست کوتاه وجود دارد که در سفر به شما کمک می کند:

  1. از زمان و ابتدا استفاده کنید ، اصول اولیه رمزنگاری و همچنین قوانین/مقررات مالیاتی را در حوزه قضایی خود درک کنید

اگر دنیای رمزنگاری در ابتدا شما را تحت الشعاع قرار دهد ، کاملاً طبیعی است. اما ، این معمولاً با زمان از بین می رود. اولین کاری که همه سرمایه گذاران یا معامله گران باید انجام دهند درک اصول اولیه است.

همیشه مهم است که قبل از سرمایه گذاری پول سخت درآمد خود در بازار ، با تحقیقات لازم شروع کنید. سرمایه گذاران باید اصول اولیه فناوری blockchain ، بیت کوین را درک کنند ، چه مشکلی بیت کوین سعی در حل آن دارد و چگونه فرآیند معدن کار می کند.

توصیه می شود که با قدیمی ترین و معتبرترین رمزنگاری ، بیت کوین شروع کنید. هرچه بیشتر بیت کوین را درک کنید ، درک بقیه اکوسیستم رمزنگاری آسان تر خواهد بود.

سرمایه گذاران همچنین باید برای درک قوانین و مقررات حاکم بر مالیات در ایالت یا کشور شما قبل از سرمایه گذاری وقت بگذارند.

  1. ریسک درگیر را درک کنید و فقط آنچه را که می توانید از دست بدهید سرمایه گذاری کنید

مهم نیست که چه کسی در غیر این صورت می گوید ، همیشه درجه خاصی از ریسک وجود دارد که با سرمایه گذاری همراه است. کاری که سرمایه گذاران می توانند انجام دهند این است که نکاتی را برای آگاهی و ایمن نگه داشتن خود دنبال کنند تا خطر را تا حد ممکن به حداقل برسانند.

این بسیار مهم است که بدانید که شما فقط مبلغی را سرمایه گذاری می کنید که می توانید در بازار از دست بدهید. این ممکن است مانند عقل سلیم به نظر برسد ، اما با این وجود ، حتی می تواند برای سرمایه گذاران باتجربه بسیار آسان باشد که بتوانند در جریان قرار بگیرند و پول را به بازار برسانند. در حالی که داستان های سرمایه گذاری تمام پول بازنشستگی شما به رمزنگاری و ایجاد یک قتل قطعاً الهام بخش است ، این واقعاً توصیه نمی شود.

مهمتر از همه ، اگر سرمایه گذاری شما باعث می شود شبهای بی قرار داشته باشید ، بر سلامتی یا روحیه شما تأثیر بگذارد ، پس یا بیشتر از آنچه باید سرمایه گذاری می کنید یا باید تجدید نظر کنید که آیا واقعاً باید سرمایه گذاری کنید.

همیشه توصیه می شود در ابتدا با مقادیر اندک یا سرمایه گذاری منفعل شروع کنید.

Infact ، یکی از راه هایی که می توان این کار را انجام داد ، با سکویی مانند GOSATS است که به شما کمک می کند هر زمان که خرید می کنید ، منفعلانه در بیت کوین سرمایه گذاری کنید. از طرف دیگر ، تازه واردان می توانند با سرمایه گذاری در سکه های تراشه آبی مانند بیت کوین ، که سرمایه گذاری نسبتاً ایمن تر هستند ، شروع کنند. بهترین راه در اینجا میانگین سرمایه گذاری های خود در دوره های زمانی منظم - به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه است.

هنگامی که اصول اولیه رمزنگاری و بازار را که بهتر در آن سرمایه گذاری می کنید درک کردید ، می توانید به تخصیص بودجه بیشتر یا روی آوردن به سرمایه گذاری به روشی فعال ادامه دهید.

  1. تحقیقات در مورد سکه ها ، مبادلات و سیستم عامل هایی که قصد دارید در یکی از بدترین قسمت های رمزنگاری سرمایه گذاری کنید ، کلاهبرداری ها هستند - هم از نظر سکه ها و هم از نظر سکه ها و هم مبادله/سیستم عامل سرمایه گذاری. در حقیقت ، اخیراً ، با موارد کلاهبرداری و سوء مدیریت وجوه در شرکتهای رمزنگاری شده مورد توجه ، سرمایه گذاران باید بیشتر از همیشه مراقب باشند.

تحقیقات مناسبی را در مورد سکه یا سکه هایی که قصد دارید در آن سرمایه گذاری کنید انجام دهید. این می تواند با خواندن کاغذ سفید ، درک پروژه و تیم در پشت آن تا حد امکان انجام شود. پیشنهاد می شود که سرمایه گذاران مانند بیت کوین به "سکه های تراشه آبی" بپیوندند که خیلی طولانی تر بوده اند یا حداقل بخش قابل توجهی از نمونه کارها خود را به چنین دارایی ها اختصاص می دهند.

توصیه می شود جزئیات را در مبادلات یا سیستم عامل هایی که با دقت بالا سرمایه گذاری می کنید ، انجام دهید. این پول سخت درآمدی شماست که پس از همه سرمایه گذاری می کنید!

طبیعی است که این احساس را داشته باشید که دیر به رمزنگاری می شوید-و این که زمان ایجاد پول در حال تغییر در رمزنگاری مدتهاست که از بین رفته است.

شما ممکن است قبلاً به این روش فکر کنید ، و این می تواند با سرمایه گذاری در پروژه های سایه دار یا بدون تحقیق کافی منجر به تعقیب بازپرداخت های بالا شود. درک کنید که دنیای بیت کوین و رمزنگاری هنوز در مرحله نوپا است ، رونق دارد و پتانسیل زیادی برای رشد دارد. همه ما هنوز زود هستیم. ما امیدواریم که این به شما کمک کند تا در بازار بهتر حرکت کنید و در امان باشید. دنیای بیت کوین و رمزنگاری می تواند در حال تغییر زندگی باشد و می تواند شما را در مسیر آزادی مالی سوق دهد. با این حال ، لذت بردن و لذت بردن از سوار شدن به همان اندازه مهم است.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 25 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:34