بهره کارگزاری TIAA و افشای نرخ جابجایی نقدی

ساخت وبلاگ

کارگزاری TIAA گزینه های مختلفی را برای مدیریت مانده های نقدی در حساب کارگزاری شما ارائه می دهد. در دسترس بودن گزینه های ذکر شده در زیر بر اساس نوع حساب است. همه گزینه ها در هر نوع حساب موجود نیست. می توانید به حساب خود وارد شوید یا با شماره 800-842-2252 تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد اینکه کدام گزینه ها برای حساب شما و اطلاعات فعلی نرخ بهره در دسترس است.

سپرده های بانکی

گزینه های بیمه شده FDIC محصول رفت و برگشت TIAA Bank برای جابجایی مانده های نقدی واجد شرایط در حساب کارگزاری شما در حساب سپرده های بانکی در TIAA ، FSB و سایر بانک ها همانطور که در زیر شرح داده شده است ، طراحی شده است. دو گزینه جابجایی بانکی جداگانه در ترکیب استفاده می شود: (1) حساب جاسوسی TIAA Bank ، به عنوان گزینه اصلی جارو برقی برای مانده های نقدی غیرقابل سرمایه گذاری تا حداکثر مبلغ تعیین شده توسط TIAA ، FSB استفاده خواهد شد (محدوده بیمه FDIC سپرده گذار فردی) ؛و (2) برنامه سپرده های بیمه شده مایع (سرریز درپوش) که به عنوان سرریز برای مانده نقدی غیرقابل سرمایه گذاری بیش از حداکثر پذیرفته شده توسط TIAA ، FSB استفاده می شود. شما صرفاً مسئولیت نظارت بر مبلغ کل را که در مورد واریز با TIAA ، FSB (از طریق گزینه های حساب کاربری Bank Sweep و در غیر این صورت) و سایر بانک (های) شرکت کننده در درپوش ها با توجه به محدودیت های بیمه FDIC شرکت می کنید ، بر عهده دارید. این اطلاعات در صورتحساب حساب شما یافت می شود یا برای کمک به کارگزاری TIAA تماس می گیرد. Pershing ، کارگزاری TIAA و متخصص سرمایه گذاری شما هیچ مسئولیتی را برای پولی که ممکن است در یک بانک خارج از حساب جاروبرقی TIAA Bank یا پولی که در هر بانکی دارید که در سرریز درب شرکت می کند ، نظارت یا بر عهده نمی گیرند. نرخ ها متغیر هستند و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.

توافق نامه حساب مشتری کارگزاری TIAA و شرایط و ضوابط کامل برای هر محصول رفت و برگشت برای اطلاعات بیشتر در زیر موجود است. در دسترس بودن محصول جارو بانکی مبتنی بر نوع حساب است و ممکن است کلیه گزینه ها در دسترس نباشد.

سپرده های بانکی در هر بانک توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) تا 250،000 دلار برای هر دسته از مالکیت قانونی از جمله حساب های بازنشستگی فردی و برخی دیگر از حساب های بازنشستگی خود هدایت می شود. لطفاً برای اطلاعات مشارکت و تخصیص خاص بانکی ، بخش سپرده های بانکی بیمه شده FDIC را در بیانیه کارگزاری خود مرور کنید. بانکهایی که شرکت کننده در برنامه به طور دوره ای تغییر می کنند. برای امتناع از یک بانک شرکت کننده ، لطفاً با کارگزاری TIAA با شماره (800) 842-2252 ، روزهای هفته 8 صبح-7 بعد از ظهر تماس بگیرید.(ET).

گزینه های جارو بانکی تحت فشار FDIC-7 روزهنرخ بهرهعملکرد 7 روزه از 12/15/2022مبلغ اولیه برای باز کردن
حساب Sweep Bank Tiaa (MMTSN/MMTSQ)0. 743 ٪0. 74 ٪0. 01 دلار
سپرده های بیمه شده مایع (درب حساب های خود کارگردانی) (RFI)1. 77 ٪1. 77 ٪0. 01 دلار
سپرده های بیمه شده مایع (درب حساب های مدیریت شده) - (RFIM)1. 77 ٪1. 77 ٪0. 01 دلار

سیاست حمایت از مشتری

برای اینکه دریابیم که در صورت وقوع فعالیت غیرمجاز ، از حساب شما محافظت می کنیم ، سیاست حمایت از مشتری خود را بخوانید.

گزینه های صندوق بازار پول

در دسترس بودن گزینه مدیریت نقدی بر اساس نوع حساب است. همه گزینه ها در هر نوع حساب موجود نیست. در صورت سوالی با کارگزاری TIAA تماس بگیرید.

داده های عملکرد به نقل از عملکرد گذشته را نشان می دهد و هیچ تضمینی برای نتایج آینده نیست. بازده شما و ارزش اصلی سرمایه گذاری های شما در نوسان خواهد بود به گونه ای که سهام یا واحدهای انباشت شما در هنگام بازخرید ، ممکن است بیش از هزینه اصلی آنها ارزش داشته باشد. عملکرد فعلی ممکن است پایین تر یا بالاتر از عملکرد نقل شده باشد. برای عملکرد فعلی به آخرین ماه-به Tiaa.org مراجعه کرده یا با شماره 800-842-2252 تماس بگیرید.

عملکرد ممکن است منعکس کننده چشم پوشی یا بازپرداخت هزینه های خاص باشد. در صورت عدم وجود این ترتیبات بازپرداخت یا بازپرداخت ، نتایج عملکرد پایین تر بود.

*در حال حاضر برای مشتریانی که قبلاً با Evertrade در دسترس بودند در دسترس است.

با سرمایه گذاری در صندوق بازار پول می توانید پول خود را از دست دهید. اگرچه صندوق بازار پول به دنبال حفظ ارزش سرمایه گذاری شما با قیمت 1. 00 دلار در هر سهم است ، اما نمی تواند تضمین کند که این کار را انجام دهد. سرمایه گذاری در صندوق بازار پول توسط شرکت بیمه سپرده فدرال یا هر آژانس دولتی دیگر بیمه و تضمین نمی شود. حامی صندوق بازار پول هیچ تعهدی قانونی برای ارائه پشتیبانی از صندوق بازار پول ندارد و نباید انتظار داشته باشید که حامی مالی در هر زمان پشتیبانی مالی را به صندوق بازار پول ارائه دهد.

گزینه های صندوق بازار پول7 روز عملکرد MMF از 12/15/2022مبلغ اولیه برای باز کردن
سرمایه گذار مدیریت نقدی دولت Dreyfus (DGVXX) در یک پنجره جدید باز می شود3. 49 ٪0. 01 دلار
سهام خدمات مدیریت نقدی دولت Dreyfus (DGUXX) در یک پنجره جدید افتتاح می شود2. 94 ٪0. 01 دلار
سرمایه گذار مدیریت نقدی اوراق بهادار دولتی Dreyfus (DVPXX) در یک پنجره جدید باز می شود3. 44 ٪0. 01 دلار
فدراسیون تعهدات دولت هرمس صندوق پول نقد II (GFYXX) در یک پنجره جدید افتتاح می شود3. 00 ٪0. 01 دلار
فدراسیون تعهدات دولت هرمس سهام اعتماد سهام (GORXX)* در یک پنجره جدید باز می شود3. 16 ٪1000. 00 دلار
Federated Hermes Trust برای تعهدات خزانه داری ایالات متحده صندوق پول نقد II (TTIXX) در یک پنجره جدید باز می شود3. 01 ٪0. 01 دلار

گواهی سپرده (CD)

گواهی سپرده (CDS) حداقل واریز: 5000 دلار در هر سی دیعملکرد درصد سالانه (APY) از 12/15/2022
3 ماه4. 30 ٪
6 ماه4. 55 ٪
1 سال4. 60 ٪
18 ماهNA
2 سالNA
3 سالNA
5 سالNA

با یک حساب کارگزاری TIAA ، می توانید موجودی CD ما را بصورت آنلاین مشاهده کنید. برای مشاهده نرخ CD این مراحل را دنبال کنید:

در Tiaa.org به حساب خود وارد شوید.

تحت منابع ، بر روی سرمایه گذاری های با درآمد ثابت یا از تحقیقات ، بر روی تحقیقات درآمد ثابت کلیک کنید.

در حال حاضر برای سرمایه گذاری (سمت راست صفحه ، به پایین بروید) روی جستجو کلیک کنید.

نرخ خزانه داری

نرخ خزانه داریبازده خزانه از 12/15/2022
لایحه خزانه 90 روزه4. 24 ٪
صورتحساب 1 ساله خزانه داری4. 38 ٪
یادداشت 2 ساله خزانه داری4. 22 ٪
اوراق قرضه 10 ساله3. 51 ٪
اوراق قرضه 30 ساله3. 55 ٪

نرخ وام حاشیه

نرخ وام حاشیه *وام گرفتن در حاشیه به یک حساب حاشیه نیاز داردنرخ ها - از 12/15/2022 همه نرخ ها از نرخ وام پایه Pershing گرفته می شود. PBLR 9. 875 ٪
مبلغ وامنرخ وام
0 دلار - 9999 دلار9. 875 ٪ + 1. 25 ٪ = 11. 125 ٪
10،000 دلار - 29،999 دلار9. 875 ٪ + 0. 75 ٪ = 10. 625 ٪
30،000 دلار - 49،9999. 1259. 1259. 875 ٪ + 0. 50 ٪ = 10. 375 ٪
50،000 دلار+9. 875 ٪ + 0. 25 ٪ = 10. 125 ٪

اطلاعات موجود در این برگه افشای نرخ بهره فقط برای اهداف اطلاعاتی است. در دسترس بودن گزینه مدیریت نقدی مبتنی بر نوع حساب است و همه گزینه ها برای هر حساب در دسترس نیست. اطلاعات خاص تر در مورد یک صندوق متقابل بازار پول خاص ، از جمله حمایت از شرکت حفاظت از سرمایه گذار اوراق بهادار ("SIPC") و محدودیت های قابل اجرا صندوق ، هزینه ها و هزینه ها و سایر اطلاعات مهم را می توان در دفترچه صندوق یافت. اطلاعات خاص تر در مورد گزینه خاص سپرده بانکی ، از جمله بیمه شرکت بیمه سپرده فدرال ("FDIC") و سایر اطلاعات مهم را می توان در سند افشای سپرده بانکی قابل مشاهده یافت.

عملکرد گذشته نشانه عملکرد آینده نیست.

بازده نشان داده شده نشانگر بازده اخیر از تاریخ های نشان داده شده است و در معرض تغییر و در دسترس بودن است. عملکرد گذشته تضمین نمی کند که شما این نرخ بهره را در آینده دریافت خواهید کرد ، یا گزینه های ذکر شده در بالا برای حساب شما در دسترس خواهد بود.

حسابهای سپرده بانکی با بیمه FDIC اوراق بهادار نیستند و تحت پوشش SIPC قرار نمی گیرند. سپرده های بانکی در هر بانک توسط FDIC تا 250،000 دلار برای هر دسته از مالکیت حقوقی از جمله حساب های بازنشستگی فردی و برخی دیگر از حساب های بازنشستگی خود هدایت شده و حداکثر 500،000 دلار برای حساب های مشترک بیمه شده است. لطفاً این موضوع را در رابطه با سایر سپرده های موجود در هر بانک مربوطه مرور کنید.

گزینه های سپرده بانکی در حساب سپرده در یک یا چند بانک برگزار می شود. حسابهای سپرده گذاری به موجب شرایط و ضوابط موجود در سند افشای گزینه برای گزینه سپرده بانکی قابل پرداخت ، مبلغ سپرده را پرداخت می کنند. نرخ بهره ممکن است نوسان داشته باشد و ممکن است در بین بانک ها متفاوت باشد. حساب های سپرده مشمول حمایت SIPC نیست. آنها مشمول بیمه FDIC تا حد مجاز هستند. بیمه FDIC در صورت عدم موفقیت بانک سپرده ، در برابر از دست دادن مبلغ سپرده محافظت می کند. اطلاعات خاص تر در مورد گزینه خاص سپرده بانکی ، از جمله بیمه FDIC و سایر اطلاعات مهم را می توان در سند افشای سپرده بانکی قابل مشاهده یافت.

صندوق های متقابل بازار پول

صندوق های متقابل بازار پول اوراق بهادار است که طبق قانون شرکت سرمایه گذاری در سال 1940 و قانون اوراق بهادار 1933 در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ("SEC") ثبت شده است. سهم ، هیچ تضمینی وجود ندارد که صندوق در واقع 1 دلار برای هر سهم ارزش دارایی خالص پایدار را حفظ کند. صندوق های بازار پول توسط FDIC بیمه نمی شوند. با این حال ، وجوه بازار پول در صورت ورشکستگی Pershing ، LLC به عنوان یک شرکت کارگزاری که حساب شما و پول نقد یا اوراق بهادار شما را در اختیار شما قرار می دهد ، اوراق بهادار در معرض حمایت SIPC قرار دارند. SIPC یک شرکت عضو غیرانتفاعی است که در درجه اول توسط شرکتهای کارگزاری اوراق بهادار عضو ثبت شده در SEC تأمین می شود ، که در صورت عدم موفقیت یک کارگزاری که در آن نقدی و اوراق بهادار به مشتریان بدهکار است ، از مشتریان تا حد خاصی محافظت می کند.

برای اطلاعات بیشتر به راهنمای حفاظت از دارایی TIAA SRIPC PDF باز می شود. SIPC به دلیل نوسانات بازار یا عدم موفقیت صادرکننده صندوق بازار پول از ضرر محافظت نمی کند. اطلاعات خاص تر در مورد یک صندوق متقابل بازار پول خاص ، از جمله محدودیت های قابل اجرا در صندوق ، هزینه ها و هزینه ها و سایر اطلاعات مهم ، را می توان در دفترچه صندوق یافت ، که می تواند از صفحه فرم های ما (در توافق نامه ها و افشای آنها) یا با تماس 800 به دست آورد.-842-2252 ، روزهای هفته ، 8 صبح تا 7 بعد از ظهر.(ET).

تضاد علاقه

تحت محصولات TIAA Bank Sweep ، مانده های نقدی در حساب های سپرده گذاری با TIAA ، FSB ، که یک شرکت وابسته TIAA است ("TIAA Trust") قرار می گیرد. وابسته های مختلف TIAA در رابطه با محصولات رفت و برگشت بانک TIAA جبران خسارت دریافت می کنند. خدمات فردی و نهادی Tiaa-Cref ، LLC ("خدمات TC") برای خدمات اداری ارائه شده در رابطه با محصولات Sweep Bank TIAA هزینه دریافت می کند. TIAA Trust از تفاوتی که در حساب سپرده در رابطه با محصولات جارو TIAA Bank و درآمدی که در سرمایه گذاری های انجام شده با چنین سپرده های نقدی کسب می کند ، درآمد خالص کسب می کند. در تعیین نرخ بهره ، TIAA Trust و بانک های شرکت کننده در برنامه LIDS ممکن است بر اساس شرایط بازار و تجارت ، نرخ کمتری را بپردازند ، همانطور که در شرایط و ضوابط محصول TIAA Bank Bank و شرایط و ضوابط LIDS به طور کامل شرح داده شده است. موجود در صفحه فرم های کارگزاری در tiaa.org/brokerageforms. از آنجا که TIAA ، FSB نسبت به تعیین نرخ بهره خود برای سپرده ها اختیار دارد ، منافع TIAA ، FSB با توجه به تعیین این نرخ ممکن است متفاوت از شما باشد.

صندوق های بازار پول هزینه های خاصی را به کارگزاری TIAA ، از طریق خدمات فردی و نهادی TIAA-CREF ، برای توزیع ، اداری و/یا خدمات بازاریابی پرداخت می کند. این هزینه ها در دفترچه فاش می شود.

محصولات سرمایه گذاری ، بیمه و سالیانه بیمه شده FDIC نیستند ، ضمانت بانکی نمی شوند ، سپرده بانکی نیستند ، توسط هیچ آژانس دولتی فدرال بیمه نمی شوند ، شرطی برای هیچ سرویس یا فعالیت بانکی نیستند و ممکن است ارزش خود را از دست بدهند.

خدمات فردی و نهادی Tiaa-Cref ، LLC ، عضو FINRA ، توزیع محصولات اوراق بهادار.

کارگزاری TIAA ، بخشی از خدمات فردی و نهادی Tiaa-Cref ، LLC ، عضو FINRA در یک پنجره جدید باز می شود و SIPC در یک پنجره جدید باز می شود ، اوراق بهادار را توزیع می کند. حساب های کارگزاری توسط Pershing ، LLC ، یک شرکت تابعه از شرکت New York Mellon Corporation ، عضو FINRA ، NYSE ، SIPC حمل می شود.

© 2022 صندوق بازنشستگی و بازنشستگی معلمان انجمن بیمه و سالیانه آمریکا ، 730 خیابان سوم ، نیویورک ، نیویورک

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 36 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:46