با افزایش قیمت نفت، سهام کاهش می یابد

ساخت وبلاگ

به عنوان یک مشترک، هر ماه 10 مقاله هدیه دارید. هر کسی می تواند آنچه را که به اشتراک می گذارید بخواند.

این مقاله را بدهید. این مقاله را بدهید

Far from Ukraine, prices are going up at the pump.

نوبت جهان از نفت روسیه

I. M. F. در آخر هفته گفت که جنگ در اوکراین و تحریم‌ها علیه روسیه «تأثیر شدید» بر اقتصاد جهانی خواهد داشت و زنجیره‌های عرضه را مختل می‌کند و تورم بالا را تحریک می‌کند. سرمایه گذاران در حال بررسی آخرین تحولات بوده اند و بازارها در روز دوشنبه با حرکات تند باز شدند: مهمتر از همه، قیمت انرژی در حال افزایش است و سهام در حال سقوط است.

نفت خام برنت، معیار بین المللی، برای مدت کوتاهی به بالای 130 دلار در هر بشکه رسید که تقریباً دو برابر قیمت یک سال قبل است. قیمت گاز طبیعی اروپا به افزایش خود ادامه داد و سه برابر قیمت یک ماه قبل خود شد. سهام در آسیا و اروپا سقوط کرد بسیاری از بازارها به بازارهای نزولی سقوط کردند که 20 درصد نسبت به بالاترین سطح اخیر کاهش یافته است. سهام در ایالات متحده در آستانه باز شدن با کاهشی است که در حال شکل گیری یک جلسه پرفراز و نشیب دیگر است.

قیمت انرژی به صحبت درباره تحریم نفت روسیه واکنش نشان می دهد. قانونگذاران غربی بحث درباره ممنوعیتی را آغاز کرده اند که مدت هاست بعید به نظر می رسد.(وزارت خزانه داری تاکید کرد که پس از توقف برخی شرکت های مالی، وال استریت همچنان می تواند نفت و گاز روسیه را معامله کند.)

با افزایش قیمت گاز 4 دلار در هر گالن در پمپ دیروز، مقامات آمریکایی گفتند که نگران اختلال در عرضه سوخت هستند، نگرانی هایی که ظاهراً دولت بایدن را بر آن داشته تا با عربستان سعودی و ونزوئلا تماس بگیرد.

شل نشان می دهد که اجرای یک ممنوعیت کامل چقدر دشوار خواهد بود. این غول نفتی تایید کرد که مقداری نفت خام روسیه را برای حفظ عرضه سوخت به اروپا خریداری کرده است، حتی با وجود اینکه گفته بود از عملیات روسیه خارج خواهد شد. سخنگوی این شرکت به رویترز گفت: «با در دسترس قرار گرفتن نفت خام جایگزین برای خرید، استفاده از نفت روسیه را بیشتر کاهش خواهیم داد، اما «در بازار فعلی و فشرده کمبود نسبی جایگزین وجود دارد».

تحلیلگران در حال تجدید نظر در مورد پیش بینی های بازار سهام خود هستند. یکی از موضوعاتی که شکل می گیرد ، استراتژیست های Goldman Sachs در یک گزارش ، تغییر به سمت "قیمت گذاری حق بیمه بیشتر در دارایی های اروپایی" است. بازارهای عدالت و ارز در اروپا قبلاً از سناریوی نزولی پیشگیری از بانک عبور کرده است ، در حالی که دارایی های ایالات متحده فقط نیمی از پیش بینی پیش بینی بدترین حالت را قیمت گذاری کرده اند.(به همین ترتیب ، گلدمن اخیراً انتظارات خود را برای بازپرداخت و سود سهام در شرکت های S& P 500 افزایش داده است.) هولگر اشمیت از برنبرگ انتظار دارد که سهام در سه تا شش ماه ضررهای خود را بازیابی کند ، اما "برای مدتی ، بازارها می توانند خود پایدار بگیرندپویا از خودشان. ترس می تواند باعث ترس شود. "

آخرین مورد در مورد جنگ روسیه و اوکراین:

روسیه با خواستار ضمانت های کتبی مبنی بر اینکه می تواند با تهران تجارت کند ، تلاش برای احیای توافق هسته ای با ایران را پیچیده می کند.

آیا نوریلسک نیکل ، تولید کننده عظیمی از نیکل و پالادیوم است که برای مواجهه با تحریم ها بسیار بزرگ است؟آیا Gazprom و Rosneft ، غول های انرژی ، پرداخت وثیقه را به طلبکاران خارجی پرداخت می کنند؟

اوکراین به طور علنی چین را تحت فشار قرار می دهد تا به کارگزار کمک کند تا جنگ را به پایان برساند ، اگرچه تحلیلگران پیشنهاد می کنند که بعید نیست. بانک های روسی تحت تحریم های غربی از سیستم اتحادیه چین برای پردازش معاملات مشتری استفاده می کنند.

الون مسک گفت که "بسیار واضح" است که اروپا باید بیشتر به انرژی هسته ای تکیه کند تا خود را از سوخت روسیه خارج کند. اما او پاسخ نداده است که به شکایات آنلاین برای تسلا برای غیرفعال کردن اتومبیل های خود در روسیه.

برای اخبار به روز ، به وبلاگ زنده Times و نقشه های به روز شده مراجعه کنید.

این اتفاق می افتد

چین سیگنال بخار کامل را برای اقتصاد خود نشان می دهد. مقامات پکن در طول آخر هفته اولویت های اقتصادی خود را برای سال اعلام کردند ، از جمله هدف رشد 5. 5 درصد ، ایجاد شغل و افزایش هزینه های رفاه.

تعداد مرگ و میر جهانی این بیماری نزدیک به 6 میلیون نفر است. محققان دانشگاه جان هاپکینز پیش بینی کردند که جهان امروز از این تعداد پیشی خواهد گرفت.

یک کاروان کامیون دار واشنگتن را هدف قرار می دهد. صدها وسیله نقلیه ، با الهام از اعتراضات آنتی بادی در کانادا ، دیروز منطقه کلمبیا را محاصره کردند و به آرامی به سمت ترافیک SNARL و محدودیت های اعتراضی Covid حرکت کردند. به نظر می رسد بعد از ظهر بعد از ظهر از بین رفته است ، اما برگزارکنندگان گفتند که آنها قصد دارند امروز دوباره به جاده برخورد کنند.

رابرت اسمیت ممکن است در یک طرح اجتناب مالیاتی نقش بیشتری داشته باشد تا آنچه قبلاً تصور می شد. به گزارش وال استریت ژورنال ، اسناد دادگاه نشان می دهد که سرمایه دار میلیاردر در برنامه ریزی یک توافق نامه 2004 شرکت کرده است که به یک سرمایه گذار کلیدی ، رابرت بروکمن ، از مالیات ایالات متحده جلوگیری می کند. اسمیت در سال 2020 با مقامات فدرال به توافق غیرقانونی رسید.

"بتمن" در گیشه پاک می شود. آخرین فیلم ابرقهرمانان در آخر هفته افتتاحیه خود ، تقریباً 129 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا به خود اختصاص داده است و انتظارات بسیار زیادی دارد.

مارک ها هنوز هم در روسیه تجارت می کنند

این آخر هفته شاهد جریان مداوم شرکتها در حال مکث یا پایان دادن به عملیات خود در روسیه بود. American Express ، Mastercard و Visa گفتند که آنها عملیات را در این کشور به حالت تعلیق در می آورند. Netflix جریان را در آنجا متوقف کرد و Tiktok آپلودهای متوقف شد. KPMG و PWC بیرون کشیدند و به چندین مشاوره و موسسات حقوقی پیوستند.(دانشکده تجارت ییل لیستی از آنچه شرکت ها انجام می دهند را نگه می دارد.)

تعدادی از مارک های برجسته مصرف کننده ساکت هستند ، از جمله Coca-Cola ، Mars ، McDonald ، PepsiCo و Procter & Gamble.(هیچ کس به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.) بسیاری از شرکت های مصرف کننده به شدت برای ساخت مارک های خود در روسیه صرف کرده اند و زیرساخت های گسترده ای را برای در نظر گرفتن دارند.

PepsiCo ، که در اوایل دهه 1970 فروش در اتحاد جماهیر شوروی را آغاز کرد ، یک شرکت آب میوه و لبنیات روسی را در یک قرارداد 5. 4 میلیارد دلاری یک دهه پیش به دست آورد.

Coca-Cola که پس از سقوط دیوار برلین وارد اتحاد جماهیر شوروی شد ، به شدت برای جلب پپسی هزینه کرده است. مارک پندگراست ، نویسنده "برای خدا ، کشور و کوکاکولا" گفت: کک "سابقه طولانی در تمایل به حضور در هر کشوری در جهان دارد."

به گفته بنیاد روسکونگرس ، مریخ در سال 1991 تجارت را در روسیه آغاز کرد و بیش از 2 میلیارد دلار در بازار سرمایه گذاری کرده است.

آیا باید بمانند یا باید بروند؟برخی از آنها سؤال می كنند كه آیا شركتها باید با توجه به نزاع های دیگر در جای دیگر جهان ، باید در مورد روسیه موضع بگیرند. همچنین نگرانی هایی وجود دارد که اگر مارک ها در روسیه عمل کنند ، ممکن است از آنها خواسته شود که در چین نیز همین کار را انجام دهند ، جایی که مشاغل آنها بزرگتر است.

ترک روسیه به روس های معمولی آسیب می رساند. مک دونالد حدود 850 فروشگاه روسی با هزاران نفر از کارمندان دارد. دانون دیروز گفت که این "همه پروژه های سرمایه گذاری" در روسیه را به حالت تعلیق در می آورد ، اما هنوز هم محصولات لبنی و فرمول نوزادان را برای تأمین "نیازهای غذایی اساسی" می فروشد. اما برخی از کارشناسان می گویند که برای تحریم ها برای کار ، باید صدمه ببینند ، از جمله در کشورهایی که مجازات ها را تحمیل می کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات شرکت بر روسیه:

انتقاد از روسیه در تبلیغات رایج شده است.

برای شرکت های آلمانی ، روابط با روسیه شخصی است ، نه فقط مالی.

مردم برای ارسال پول در آنجا در اوکراین در Airbnb (که آنها از آنها استفاده نمی کنند) رزرو می کنند.

"اینگونه است که بانک ها با گلدان های موجود در خیابان تبانی کرده اند تا بتوانند دزدی کنند."

- بروس بارت ، که از طریق برنامه پرداخت Zelle از کیف پول دیجیتالی خود سرقت کرده بود. علیرغم افزایش کلاهبرداری در سرویس انتقال پول ، که توسط بزرگترین بانک های کشور ایجاد شده است ، بسیاری از مشتریان بازپرداخت نشده اند.

بارداری در دوران بزرگنمایی

پدران انتظار می توانند هنگامی که اخبار خود را به دفتر می گویند کنترل کنند. آنها ممکن است ذکر کنند که انتظار دارند کودک بتواند همکاران را ببندد ، اما در جلسه با مشتری نیست. زنان باردار در نهایت چاره ای ندارند: بدن در حال تغییر آنها می گوید - مگر اینکه از راه دور کار کنند.

زنان باردار در دوران زوم توانسته اند بدون پخش بارداری خود کار کنند و بسیاری از آنها از آن لذت می برند. این فقط مربوط به اجتناب از نظرات ناخوشایند نیست ("آیا شما سعی می کردید؟"). بسیاری همچنین می گویند که زنگ های آنها از چت های ویدیویی خارج شده است ، ترس های خود را از برخورد متفاوت توسط همکاران ، از بین برد.

کلیشه های مربوط به مادران شاغل نیز بر زنان باردار تأثیر می گذارد. ادن کینگ ، استاد روانشناسی در دانشگاه رایس گفت: هر دو گروه تمایل دارند که به عنوان صلاحیت کمتری ، نیاز به اسکان و کمتر متعهد به کار داشته باشند. در یک مطالعه در سال 2020 ، کینگ و همکارانش از بیش از 100 زن باردار خواستند که ردیابی کنند که چه میزان سرپرستان آنها ، بدون اینکه از آنها کمک خواسته شود ، کارهایی مانند اختصاص دادن به آنها کمتر انجام دادند. زنانی که کمک ناخواسته بیشتری دریافت می کردند ، احساس می کردند که احساس توانایی کمتری دارند و احتمالاً آنها را ترک می کنند.

دفتر مجازی این مشکلات را حل نمی کند ، اما ممکن است کمک کند. کینگ گفت: "برخی از خانم ها به کمک نیاز دارند و برخی از زنان می خواهند اسکان دهند."اما "شما باید از زنان بپرسید که آنها چه می خواهند و آنچه را که نیاز دارند و تصور نمی کنیم که ما می دانیم."

روسیه تعریف وال استریت از "مسئولیت اجتماعی" را آزمایش می کند

براساس اطلاعات بلومبرگ ، سرمایه گذاری های مرتبط با مسائل زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیتی به میزان 41 تریلیون دلار می رسد. اما جنگ در اوکراین در حال برجسته کردن چگونگی E. S. G. برچسب کشیده شده است.

آیا سهام نظامی از نظر اجتماعی مسئول هستند؟چارلز آرمیتاژ ، تحلیلگر صنعت دفاعی اروپا سیتی گروپ ، اخیراً گفت که با توجه به حمله روسیه به اوکراین ، E. S. G. برچسب باید برای تولید کنندگان اسلحه گسترش یابد ، که به طور سنتی مستثنی شده اند. وی گفت: "دفاع از ارزش های دموکراسی های لیبرال و ایجاد یک بازدارنده ، که صلح و ثبات جهانی را حفظ می کند" این امر را ضروری می کند. چندین E. S. G. کارشناسان این پیشنهاد را رد کردند ، اما این یک بحث خارق العاده است.

ISHARES ESG BlackRock ، MSCI USA ، بزرگترین صندوق مبادله "مسئول اجتماعی" در جهان ، در پایان سال گذشته در پیمانکار نظامی Raytheon ، تأمین کننده اصلی اسلحه به عربستان سعودی ، 127 میلیون دلار سهام داشت ، که از آنها استفاده می کرد. غیرنظامیان را در یمن بمباران کنید.

S. E. C. در حال جستجو به E. S. G است. مقررات صندوقهفته گذشته ، صندلی آن ، گری جنسلر ، گفت که این صنعت می تواند از برچسب های ساده تر استفاده کند ، شبیه به کارتن های شیر. وجوه باید در مورد آنچه که موضوعات اجتماعی تصمیمات سرمایه گذاری را هدایت می کند ، مشخص تر باشد ، راشل راباستیوتی ، مدیر عدالت اجتماعی آدسینا همه صندوق تجارت جهانی مبادله ، به Dealbook گفت: "کاملاً بودجه ای وجود دارد که فقط روکش مسئولیت اجتماعی را بر عهده دارند. "

سرعت خوانده شده

معاملات

Berkshire Hathaway وارن بافت ، 5 میلیارد دلار سهم در Occidental Petroleum را اعلام کرد ، که از آن کارل ایکان فروخته شد.(CNBC ، WSJ)

صاحبان Chicago Cubs M. L. B. بنا بر گزارش ها ، تیم ممکن است به مناقصه ای برای چلسی F. C ، تیم فوتبال انگلیس متعلق به میلیاردر روسی رومن آبراموویچ بپیوندد.(بلومبرگ)

رایان کوهن ، بنیانگذار میلیاردر Chewy و کارگردان Gamestop ، تقریباً 10 درصد سهام در Bed Bath & Beyond را به خود اختصاص داده است و در تلاش است تا استراتژی خرده فروشان را تکان دهد.(WSJ)

خط مشی

سرمایه گذاران در آمازون قصد دارند درخواست کنند که غول تجارت الکترونیکی جزئیات بیشتری در مورد صورتحساب مالیاتی خود ارائه دهد.(ft)

دیزنی به دلیل عدم صحبت در برابر لایحه ایالتی فلوریدا که محدود به آنچه مدارس در مورد گرایش جنسی آموزش می دهند ، با انتقاد روبرو است.(بسته بندی کردن)

دموکرات ها و جمهوریخواهان درس های مختلفی را از پردازش تأخیرها در I. R. S.(NYT)

بهترین از بقیه

Bobby Kotick ، Bobby Kotick ، اکتیویژن بلیزارد ، به دنبال انتقاد از نحوه برخورد وی با اتهامات آزار و اذیت در محل کار و سوءاستفاده در اکتیویژن ، به دنبال انتخاب مجدد در هیئت مدیره Coca-Cola نیست.(CNBC)

سهامداران اپل پیشنهادهایی را که حسابرسی از تأثیر حقوق مدنی شرکت را که این شرکت با آن مخالفت کرده بود ، تأیید کردند.(بلومبرگ)

کن گریفین از Citadel اعتراف کرد که او ممکن است اشتباه کرده است که رمزنگاری را برکنار کرده است.(خودی)

ما بازخورد شما را دوست داریم! لطفاً افکار و پیشنهادات را به آدرس [email protected] ایمیل کنید.

تصحیح: نسخه قبلی این مقاله برنامه های بابی کوتیک را برای ترک هیئت مدیره Coca-Cola اشتباه گرفته است. او به دنبال انتخاب مجدد نیست. او کناره گیری نمی کند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 33 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:15