سمینارها و کارگاههای تجاری فارکس

ساخت وبلاگ

Caelim فارغ التحصیل از دانشگاه فناوری شبه جزیره کیپ با NHD: فناوری اطلاعات در سال 2002 است. مسلح با علاقه به بازارهای مالی ، همراه با پیشینه IT قوی ، Caelim در حمایت از زیرساخت های این شرکت در شغلی در Sharenet شروع به کار کرد.

اشتیاق او به تجارت و هر سرمایه گذاری مربوط به هر سرمایه گذاری ، وی را به حمایت اصلی از شرکای سهامدار ما می داد. در سال 2016 ، وی به میز تجارت اوراق بهادار Sharenet با کمک به مشتریان اوراق بهادار Sharenet با اجرای تجارت و پشتیبانی از پلتفرم نقل مکان کرد.

 • طراوت در روز خدمت می کند.
 • دستورالعمل ها و جزئیات قبل از دوره برای شما ارسال می شود.

علاقه مند؟

خرید ویدیو

اطلاعات کمتر

این دوره مقدمه به شما یک زمینه کامل در هنر و علم تحلیل فنی (TA) می دهد. شما درک خوبی در مورد تفاوت های بین اصول و تکنیک های TA کسب خواهید کرد و یاد می گیرید که چگونه الگوهای و شاخص های مهم را ببینید و استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر

علاقه مند؟

این دوره مقدمه با هدف ارائه زمینه ای کامل در تجزیه و تحلیل فنی ، به ویژه اگر تازه وارد موضوع باشید ، بلکه استفاده صحیح و تفسیر شاخص های اصلی بازار را نیز در بر می گیرد.

چه از منظر کاملاً کوتاه مدت و چه برای تجزیه و تحلیل طولانی مدت ، این کارگاه برای کمک به شما در استفاده از تجزیه و تحلیل فنی به درستی و با اطمینان در بازارها طراحی شده است.

 

 • سطح پشتیبانی و مقاومت

   

عشق Caelim Hannibal به تجزیه و تحلیل فنی ناشی از علاقه شدید وی به روانشناسی بازار و عواملی است که بر حرکت قیمت تأثیر می گذارد.

Caelim برای 2 سال گذشته با Moxima Gama ، یکی از تحلیلگران برتر فنی در آفریقای جنوبی ، به عنوان یک نابسامان و همچنین در حال توسعه راه حل های تجزیه و تحلیل فنی خرده فروشی برای مشتریان ، از نزدیک همکاری کرد. همچنین با Dwaine Van Vuuren همکاری کرده است و مفاهیم تحلیل فنی و برنامه های آن در استراتژی های روزمره تجارت و سرمایه گذاری را بررسی کرده است.

 • طراوت در روز خدمت می کند.
 • دستورالعمل ها و جزئیات قبل از دوره برای شما ارسال می شود.

علاقه مند؟

اطلاعات کمتر

این کارگاه فارکس به گونه ای طراحی شده است که تئوری و تکنیک های استفاده از چرخه و تحلیل فنی را برای تجارت با موفقیت فارکس به شما آموزش دهد. مجری شما ، Joz Britz ، سالهاست که Forex را تجارت می کند و قوانین و تکنیک هایی را که شخصاً از آن استفاده می کند با شما به اشتراک می گذارد.

اطلاعات بیشتر

علاقه مند؟

خرید ویدیو

"تجارت فارکس - راه موفق" با هدف آموزش نظریه و تکنیک های استفاده از چرخه و تجزیه و تحلیل فنی برای تجارت با موفقیت آمیز طراحی شده است.

در پایان دوره ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید از روند چرخه در رابطه با قوانین تجارت سخت و دست اول جوز استفاده کنید تا با موفقیت فارکس تجارت کنید.

JOZ به شما خواهد گفت که اگر قوانین تجزیه و تحلیل چرخه و مدیریت پول با نظم و انضباط دنبال شود ، می تواند یک جریان درآمد خوب باشد.

 

 • فارکس چیست؟

   

آیا تا به حال با یک معامله گر فارکس ملاقات کرده اید که دوست ندارد در مورد تمام پولی که می کند صحبت کند؟خوب ، با Joz Britz ملاقات کنید ، یک مرد با طراوت و صادقانه و پایین زمین که به ندرت کت و شلوار یا کراوات می پوشد اما به همان اندازه حرفه ای است که می آیند. چند سال است که از آن زمان می گذرد که جوز یک کارگاه آموزشی مثل شما بود اما در آن زمان او مسیری طولانی را طی کرده است.

Joz به شما خواهد گفت که این یک سفر بوده است اما در آن زمان او برخی از قوانین ارزشمند بازی را آموخت. اولین موجود ، "پول خود را از دست نده" ، دوم ، "نظم و انضباط".

در طول کارگاه ، Joz بینش های واضح و آسان خود را به اشتراک می گذارد و نشان می دهد که چگونه او توانسته است سرمایه اولیه اولیه خود را در 100 بار رشد دهد. همانطور که او همیشه دوست دارد بگوید ، "اگر من می توانم یاد بگیرم که چگونه فارکس را تجارت کنم ، هر کسی می تواند."

 • طراوت در روز خدمت می کند.
 • دستورالعمل ها و جزئیات قبل از دوره برای شما ارسال می شود.

علاقه مند؟

خرید ویدیو

اطلاعات کمتر

داده ها و ابزارهای بازار

خدمات شرکتی

گروه شرکت های Sharenet

افشای ریسک: Sharenet به دلیل اتکا به اطلاعات موجود در این وب سایت از جمله داده ها ، نقل قول ها ، نمودارها و خرید و فروش سیگنال ، هیچ مسئولیتی در قبال ضرر یا خسارت نمی پذیرد. لطفاً در مورد خطرات و هزینه های مرتبط با تجارت بازارهای مالی کاملاً آگاه باشید ، این یکی از خطرناک ترین فرم های سرمایه گذاری ممکن است. تجارت ارز در حاشیه شامل ریسک بالا است و برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. تجارت یا سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه با خطرات احتمالی IT همراه است. قیمت ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات است و ممکن است تحت تأثیر عوامل خارجی مانند رویدادهای مالی ، نظارتی یا سیاسی باشد. ارزهای رمزپایه برای همه سرمایه گذاران مناسب نیستند. قبل از تصمیم گیری در مورد تجارت ارز خارجی یا هر ابزار مالی دیگر یا ارزهای رمزنگاری ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتها را با دقت در نظر بگیرید.

Sharenet دوست دارد به شما یادآوری کند که داده های موجود در این وب سایت لزوماً در زمان واقعی و نه دقیق نیست. تمام CFDS (سهام ، شاخص ها ، معاملات آتی) ، قیمت ارزهای فرکس و رمزنگاری توسط مبادلات ارائه نمی شود بلکه توسط سازندگان بازار ارائه می شود ، بنابراین ممکن است قیمت ها دقیق نباشند و ممکن است با قیمت واقعی بازار متفاوت باشد ، به این معنی که قیمت ها نشانگر و مناسب نیستنداهداف تجاریبنابراین Sharenet مسئولیت هرگونه ضرر تجاری را که ممکن است در نتیجه استفاده از این داده ها متحمل شوید ، مسئولیت ندارد. Sharenet ممکن است براساس تعامل شما با تبلیغات یا تبلیغ کنندگان ، توسط تبلیغ کننده هایی که در وب سایت ظاهر می شوند جبران شود.

آمار بازار توسط Sharenet محاسبه می شود و بنابراین آمار رسمی بازار JSE نیست. محاسبه/اشتقاق ممکن است شامل داده های اساسی JSE باشد.© 2022 Sharenet (Pty) Ltd ، کیپ تاون ، آفریقای جنوبی < Span> Sharenet می خواهد به شما یادآوری کند که داده های موجود در این وب سایت لزوماً در زمان واقعی و دقیق نیست. تمام CFDS (سهام ، شاخص ها ، معاملات آتی) ، قیمت ارزهای فرکس و رمزنگاری توسط مبادلات ارائه نمی شود بلکه توسط سازندگان بازار ارائه می شود ، بنابراین ممکن است قیمت ها دقیق نباشند و ممکن است با قیمت واقعی بازار متفاوت باشد ، به این معنی که قیمت ها نشانگر و مناسب نیستنداهداف تجاریبنابراین Sharenet مسئولیت هرگونه ضرر تجاری را که ممکن است در نتیجه استفاده از این داده ها متحمل شوید ، مسئولیت ندارد. Sharenet ممکن است براساس تعامل شما با تبلیغات یا تبلیغ کنندگان ، توسط تبلیغ کننده هایی که در وب سایت ظاهر می شوند جبران شود.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 36 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:29