Wells Fargo Way2Save ® پس انداز

ساخت وبلاگ

APY (عملکرد درصد سالانه) یک درصد درصد است که نشان دهنده کل سود پرداخت شده در حساب ، بر اساس نرخ بهره و فراوانی ترکیب برای یک دوره 365 روزه است. بیانیه حساب شما شامل APY به دست آمده در حساب های پس انداز شما و حساب های بررسی سود برای دوره تحت پوشش بیانیه است.

پس انداز خود را به طور خودکار بسازید

یک عادت پس انداز را شروع کنید - حساب پس انداز Way2Save خود را به حساب بررسی Wells Fargo خود پیوند دهید ، سپس گزینه پس انداز خودکار را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

پس از انتقال ® ذخیره کنید

ما هر بار که یکی از موارد زیر را انجام می دهید و به حساب خود ارسال می کنیم ، به طور خودکار 1 دلار را از حساب Checking Linked Wells Fargo به حساب پس انداز Way2Save خود منتقل خواهیم کرد:

 • برای خرید یک بار از کارت بدهی خود استفاده کنید
 • معامله پرداخت صورتحساب را از طریق بانکداری آنلاین انجام دهید

نقل و انتقالات خودکار

نقل و انتقالات خودکار به طور منظم از حساب Checking Linked Wells Fargo خود را به حساب پس انداز Way2Save خود تنظیم کنید:

 • صرفه جویی در ماهانه - با انتقال خودکار حداقل 25 دلار
 • یا روزانه صرفه جویی کنید - با انتقال خودکار به اندازه 1 دلار

آماده شروع صرفه جویی هستید؟

اکنون باز

Way2Save پس انداز نرخ بهره و هزینه حساب

نرخ متغیر 3 (روزانه ترکیبی) نرخ ها را مقایسه می کند

تعادلنرخ بهره استانداردعملکرد درصد سالانه (APY)
0 دلار یا بیشتر0،15 ٪0،15 ٪

هزینه و جزئیات حساب

 • حداقل سپرده باز: 25 دلار
 • هزینه خدمات ماهانه: 5 دلار
 • از هزینه خدمات ماهانه با یکی از هر دوره هزینه زیر خودداری کنید:
  • 300 دلار حداقل تعادل روزانه
  • 1 انتقال اتوماتیک هر دوره هزینه 25 دلار یا بیشتر از یک حساب چک Linked Wells Fargo
  • 1 انتقال اتوماتیک هر روز کاری در مدت زمان 1 دلار یا بیشتر از یک حساب چک Linked Wells Fargo
  • 1 یا بیشتر پس انداز کنید که می روید ® نقل و انتقالات از یک حساب چک Linked Wells Fargo
  • صاحب حساب اصلی 24 ساله یا زیر است

  سؤالات متداول حساب پس انداز Way2Save

  حساب پس انداز Wells Fargo Way2Save چگونه کار می کند؟

  Way2Save Savings یک حساب پس انداز است که به شما علاقه می دهد و به شما امکان می دهد به طور خودکار پس انداز کنید تا به شما در ایجاد اهداف پس انداز خود کمک کند.

  آیا می توانید یک حساب پس انداز را بدون حساب چک باز کنید؟

  آیا می توانید کارت بدهی برای یک حساب پس انداز دریافت کنید؟

  اگر فقط یک حساب پس انداز دارید ، قادر به دریافت کارت بدهی نیستید. برای دسترسی به وجوه در حساب پس انداز خود باید از کارت ATM استفاده کنید.

  آیا می توانم یک حساب پس انداز برای فرزندم باز کنم؟

  آره. بسته به سن فرزند خود ممکن است بتوانید یک فرد یا یک حساب مشترک را باز کنید. ما همچنین گزینه های مالکیت حساب را فقط برای افراد زیر سن قانونی ارائه می دهیم. برای جزئیات بیشتر از یک بانکدار بخواهید.

  از این مزایای حساب پس انداز Wells Fargo لذت ببرید

  برنامه Wells Fargo Mobile برای پرداخت صورتحساب ، چک سپرده ، ارسال و دریافت پول با Zelle ® و موارد دیگر.

  محافظت از اضافه برداشت اختیاری - از حساب پس انداز Way2Save خود استفاده کنید تا از حساب چک های چاه های مرتبط با Wells Fargo خود محافظت کنید.

  کارت دستگاه خودپرداز برای دسترسی راحت دستگاه خودپرداز به پس انداز شما.

  تقریباً 12،000 دستگاه خودپرداز چاه فارگو برای کمک به شما در محلی و در حال حرکت به شما کمک می کند.

  هنوز سؤالی دارید؟

  با ما تماس بگیرید

  یک مکان پیدا کنید

  قرار گذاشتن

  گزینه های بیشتر برای کاوش

  چک کردن

  حساب خود را مدیریت کنید

  منابع اضافی

  چطور می تونم.

  شرایط و ضوابط اعمال می شود. پیام و نرخ داده شرکت مخابراتی ممکن است اعمال شود. برای اطلاعات بیشتر به توافق نامه دسترسی آنلاین Wells Fargo مراجعه کنید.

  هنگامی که صاحب حساب اصلی به سن 25 سالگی رسید ، دیگر نمی توان از سن برای جلوگیری از هزینه خدمات ماهانه استفاده کرد. مشتریان 12 و زیر باید یک مالک بزرگسال داشته باشند.

  سپرده تلفن همراه فقط از طریق برنامه Wells Fargo Mobile ® در دسترس است. محدودیت های سپرده و محدودیت های دیگر اعمال می شود. برخی از حساب ها واجد شرایط برای سپرده تلفن همراه نیستند. در دسترس بودن ممکن است تحت تأثیر منطقه پوشش حامل تلفن همراه شما باشد. پیام و نرخ داده حامل تلفن همراه ممکن است اعمال شود. به توافق نامه دسترسی آنلاین Wells Fargo و افشای هزینه حساب کاربری تجاری خود برای سایر شرایط ، ضوابط و محدودیت ها مراجعه کنید.

  ثبت نام با ZELLE ® از طریق Wells Fargo Online ® یا Wells Fargo Business Online ® مورد نیاز است. شرایط و ضوابط اعمال می شود. حساب بررسی ایالات متحده یا پس انداز مورد نیاز برای استفاده از Zelle. معاملات بین کاربران ثبت نام شده به طور معمول در عرض چند دقیقه انجام می شود. برای حمایت از خود ، Zelle active فقط باید برای ارسال پول به دوستان ، خانواده یا سایر مواردی که به آنها اعتماد دارید استفاده شود. نه Wells Fargo و نه Zelle a یک برنامه محافظت را برای پرداخت های مجاز انجام شده با Zelle ® ارائه نمی دهند. ویژگی درخواست در ZELLE ® فقط از طریق Wells Fargo با استفاده از تلفن هوشمند در دسترس است. درخواست های پرداخت به افرادی که قبلاً با Zelle ثبت نام نکرده اند باید به آدرس ایمیل ارسال شوند. برای ارسال یا دریافت پول با یک تجارت کوچک ، هر دو طرف باید مستقیماً از طریق تجربه بانکی آنلاین یا موبایل موسسه مالی خود با Zelle ثبت شوند. برای اطلاعات بیشتر ، ضمیمه سرویس انتقال Zelle ® را به توافق نامه دسترسی آنلاین Wells Fargo مشاهده کنید. پیام و نرخ داده حامل تلفن همراه ممکن است اعمال شود. هزینه حساب (به عنوان مثال ، خدمات ماهانه ، اضافه برداشت) ممکن است در مورد حساب (های) Wells Fargo که با استفاده از Zelle ® استفاده می کنید ، اعمال شود.

  منوط به الزامات واجد شرایط بودن حساب.

  نرخ بهره و بازده درصد سالانه نمایش داده شده در اینجا برای مکان های بانک Wells Fargo در مناطق کالیفرنیا Alameda ، Contra Costa ، Marin ، Napa ، San Francisco ، San Mateo ، Santa Clara ، Solano و Sonoma است.

  نرخ سپرده فعلی برای 12/24/2022 - 12/30/2022

  بازده درصد سالانه (APY) نشان داده شده در حساب های پذیرفته شده توسط بانک و برای تاریخ های نشان داده شده در بالا مؤثر است ، مگر اینکه به طور دیگری ذکر شده باشد. نرخ ها متغیر هستند و بدون اطلاع قبلی تغییر می کنند.

  بهره روزانه پیچیده می شود و ماهانه پرداخت می شود. میزان بهره به دست آمده براساس مانده های جمع آوری شده روزانه در حساب است. هر ردیف که در بالا توضیح داده شد ، حداقل مانده فعلی جمع آوری شده روزانه مورد نیاز برای به دست آوردن APY قابل اجرا را منعکس می کند. هنگامی که نرخ های ارائه شده در دو یا چند ردیف متوالی یکسان هستند ، این افشای آن ردیف های مختلف را به عنوان یک لایه واحد نشان می دهد. ردیف های خاص خاص در برگه نرخ این حساب شرح داده شده است. یک کپی از برگه نرخ جریان آن در آن زمان قبل از باز کردن حساب خود یا در هر زمان در صورت درخواست یک بانکدار در دسترس شما قرار می گیرد. هزینه ها می تواند درآمد این حساب را کاهش دهد.

  Wells Fargo Bank ، N. A. عضو FDIC.

  Zelle ® و علائم مرتبط با Zelle ult کاملاً متعلق به خدمات هشدار دهنده اولیه ، LLC هستند و در اینجا تحت مجوز استفاده می شوند.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 33 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:51