Staking NFT در سال 2023: قبل از خاموش کردن چه چیزی را بدانید

ساخت وبلاگ

NFT staking trend in google trend

یکی از مشکلات دارایی های غیرقانونی مانند هنر و کلکسیون این است که آنها تا زمان فروش جریان نقدی ایجاد نمی کنند. NFTS همچنین مانند هنر و کلکسیون است. با این حال ، جریان های نقدی منظم را می توان با NFT Staking تولید کرد. در این مقاله ، ضرب و شتم NFT و عواملی که باید قبل از ایجاد NFT خود در نظر بگیرید ، توضیح می دهد.

NFT Staking چیست؟

Staking در حال واریز یک رمزنگاری در یک شبکه blockchain و دریافت پاداش برای عدم فروش آن در حالی که در آن قرار دارد ، دریافت می کند.

NFT ها را می توان در یک بستر خاموش برای کسب پاداش بدون نیاز به فروش NFTS در یک سکوی خاموش قرار داد. این مانند یک حساب بانکی سپرده زمانی کار می کند: مبلغ مشخصی از پول را واریز می کنید و به آن سود می برید. در NFT Staking ، به جای واریز پول ، NFT ها را واریز می کنید و برای آن جبران می شوید.

چگونه کار می کند؟

NFT Staking یک مفهوم جدید است و نحوه عملکرد آن می تواند در بازارهای مختلف تغییر کند.

ایده کلی این است:

 1. NFT به یک سکوی Defi ارسال می شود و با استفاده از یک قرارداد هوشمند در استخر نقدینگی ، آن را جمع می کند.
 2. سپرده گذاران طبق سیستم پروتکل پاداش می گیرند. این جوایز می تواند در نشانه های پلت فرم Defi یا NFT دیگر باشد. 1

عواملی که باید در نظر بگیرند

آیا می توانید آن را جمع کنید؟

هر NFT قابل استفاده نیست. اگر در نظر دارید Staking را در نظر بگیرید ، اطمینان حاصل کنید که NFT مورد نظر برای خرید یا نعناع را می توان از آن استفاده کرد.

دوره قفل

برخی از سیستم عامل های Staking NFT هیچ دوره قفل و برخی انجام می دهند. دوره قفل کردن می تواند از روزها به سال باشد. 2

بازده درصد سالانه

بازده درصد سالانه (APY) بازده مورد انتظار در یک NFT استیک است. برخی از پروژه ها می توانند APY بالایی را ارائه دهند ، اما از پایداری آنها آگاه باشند. هر پروتکل روش متفاوتی برای محاسبه APY دارد. نادر و قیمت NFT می تواند در APY تأثیر بگذارد. 3

مشارکت جامعه

برخی از سیستم عامل های NFTS با نشانه های رمزنگاری بومی خود که می توانند دارای خدمات مانند قدرت رای گیری بر روی سکو باشند ، پاداش می دهند.

ارزهای رمزنگاری

NFT ها در ارزهای رمزنگاری شده هستند و پاداش های Staking نیز در ارزهای رمزپایه پرداخت می شود. نوسانات cryptocurrency می تواند تأثیر قابل توجهی در ارزش NFT ها و پاداش های دریافت شده از آنها داشته باشد.

جایی که می توانید NFT های خود را جمع کنید

 • NFTX بستری است که هدف آن تأمین نقدینگی در بازار غیرقانونی NFT ها است. 4 NFT ها را می توان در طاق های NFTX جمع کرد که در عوض یک نشانه قارچ (VToken) را که قابل تجارت است فراهم می کند. همچنین از Vtokens می توان برای بازخرید یک NFT خاص از یک طاق استفاده کرد.
 • Band Royalty یک پلت فرم NFT موسیقی است که باعث می شود NFT ها از مجموعه محدود خود استفاده کنند. 5 پرداخت به دارندگان NFT Staked بر اساس درآمد حق امتیاز تولید شده انجام می شود. دوره قفل از 90 تا 5 سال است و درآمد حق امتیاز پس از دوره قفل پرداخت می شود.
 • شبکه Kira یک شبکه لایه 1 است که محصولات مشتق را در دارایی های Staked ارائه می دهد. کیرا هنوز در Testnet است. 6 طبق وبلاگ آنها ، NFT ها را می توان به صورت جداگانه و یک نشانه قارچ برای آنها صادر کرد. 7 نشانه قارچ قابل تجارت و قابل تقسیم خواهد بود ، به این معنی که سهام کسری از آنها می تواند ایجاد شود.
 • Onessus یک بازی بازی به دروازه است که اجازه می دهد تا با ترکیب رمزنگاری درون بازی خود ، NFT را به خود جلب کند. 8 هنگامی که NFT به هم ریخته می شود ، بازده به صورت مقدماتی پرداخت می شود. 9

NFT Staking یک مفهوم جدید در دنیای blockchain است. یک مدل یکپارچه هنوز توسعه نیافته است ، به همین دلیل سیستم عامل های مختلف سیستم های مختلفی را ارائه می دهند. با این وجود ، ایده کسب درآمد منفعل در یک سرمایه گذاری غیرقانونی پتانسیل زیادی دارد زیرا NFT ها به دلیل موارد استفاده مختل کننده خود برای ماندن در اینجا هستند.

Gamma.io از این مقاله حمایت مالی می کند تا اطمینان حاصل شود که بینش های داده محور برای جامعه در دسترس است.

بیشتر خواندن

 1. ووس مسیحی."NFT چیست و چگونه می توان از NFT درآمد کسب کرد؟"تلگراف سکه. 25 مه 2022.
 2. "چگونه NFT های گروه Staking شما را واجد شرایط دریافت بخشی از حق امتیاز می دانند؟"Royalty Band.
 3. "NFT چیست؟"Onessus 2021.
 4. nftx
 5. حق امتیاز گروهی
 6. قورباغه
 7. والمونت ، میلانا.
 8. اداست
 9. "NFT های اجاره ای چیست؟"onessus2021

CEM از سال 2017 تحلیلگر اصلی AIMultiple بوده است. AIMULTIPLE صدها هزار مشاغل (مطابق با WOB مشابه) را شامل می شود که شامل 55 ٪ Fortune 500 در هر ماه است.

کار CEM توسط نشریات پیشرو جهانی از جمله Business Insider ، Forbes ، Washington Post ، شرکت های جهانی مانند Deloitte ، HPE و سازمان های غیر دولتی مانند مجمع جهانی اقتصاد و سازمان های فراوانی مانند کمیسیون اروپا ذکر شده است. شما می توانید شرکت ها و منابع معتبر تری را مشاهده کنید که به AIMultiple اشاره شده است.

در طول حرفه خود ، CEM به عنوان مشاور فنی ، خریدار فناوری و کارآفرین فناوری فعالیت می کرد. وی بیش از یک دهه است که در تصمیمات فناوری خود در مک کینزی و شرکت و آلتمن سولون به شرکتها توصیه کرد. وی همچنین گزارش مک کینزی را در مورد دیجیتال سازی منتشر کرد.

وی در حالی که به مدیرعامل گزارش می داد ، استراتژی فناوری و تهیه یک telco را رهبری کرد. وی همچنین منجر به رشد تجاری شرکت های عمیق شرکت Hypatos شده است که به درآمد مکرر سالانه 7 رقمی و ارزیابی 9 رقمی از 0 در طی 2 سال رسیده است. کار CEM در Hypatos تحت پوشش انتشارات پیشرو فناوری مانند TechCrunch مانند Business Insider قرار داشت.

CEM به طور مرتب در کنفرانس های بین المللی فناوری صحبت می کند. وی به عنوان مهندس کامپیوتر از دانشگاه بوگازیکی فارغ التحصیل شد و دارای مدرک MBA از دانشکده بازرگانی کلمبیا است.

کتاب دستیار معامله گر...
ما را در سایت کتاب دستیار معامله گر دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : پرویز صیاد بازدید : 48 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:11